Opinia dotyczy wykonanych TK. Kompetentna, miła ,reagująca na uwagi ekipa pracowni tomografii. Jak na centrum aglomeracji szybkie terminy wykonania TK. Panie w rejestracji życzliwie podchodzą do pacjenta w kontakcie bezpośrednim jak i telefonicznie. Lekarz opisujący bardzo dokładny.
Zdjęcia
Opinie
-
Mariusz Bazan ★★★★★
-
Zuza87 ★★★★★
Zabieg kolonoskopii szybko, bezboleśnie i co najważniejsze bez długiego oczekiwania na termin. Od rejestracji po Panią doktor oraz anestezjolog wszytko sprawnie. Miła obsługa wszyscy odpowiadają konkretnie na pytania. Przed podaniem narkozy wyszyło wyjaśnione na temat zabiegu jak i czasu po zabiegu. Dzwoniąc w październiku nie czekaliśmy długo na termin i nawet udało się całe badania umówić i zrobić z NFZ. Podsumowując miejsce godne polecenia. Szpital na bardzo duży plus w stosunku do pacjentów.
-
Ewa Cholcha ★★★★★
Opinie wystawiam 4 tygodnie po plastyce górnych powiek. Jak robić taki zabieg to tylko w Nefroluxie u dr. Iryny. Wszystko przebiegło szybko, sprawnie i co najważniejsze bez bólu . Pani doktor Iryna Sachniova to anioł w ludzkiej skórze , tak fantastycznego podejścia do pacjenta dawno nie spotkałam , dziewczyny z bloku chodzący profesjonalizm i czysta sympatia . CAŁY personel , z którym miałam doczynienia zasługuje na słowa uznania, poczynając od fantastycznych pań z recepcji poprzez personel medyczny i cudowną Panią doktor. Dziękuję wszystkim za opiekę , a przyszłym pacjentom potwierdzam, że strach ma wielkie oczy, a zabieg był całkowicie bezbolesny i przebiegał w pełnym komforcie.
-
Repcak ★★★★★
Szanowna Dyrekcjo, Drodzy Lekarze, Pielęgniarki i Pracownicy Oddziału Nefrologicznego, Pragnę z całego serca podziękować za wspaniałą opiekę, jaką otoczyliście mojego Dziadka podczas jego pobytu w Państwa szpitalu. Dzięki Waszej wiedzy, zaangażowaniu i życzliwości wrócił do domu cały i zdrowy, a my możemy cieszyć się jego uśmiechem i spokojem. Dziękujemy za profesjonalne leczenie, cierpliwe wyjaśnienia, wsparcie na każdym etapie oraz ludzkie podejście, które dało naszej rodzinie ogromne poczucie bezpieczeństwa. Jesteśmy wdzięczni za każdy gest troski i za to, że traktowaliście Dziadka z tak wielkim szacunkiem.
-
Kristoforo Buki ★★★★★
Chciałbym serdecznie podziękować w imieniu własnym oraz całej rodziny za wspaniałą opiekę i wyjątkowe podejście do mojej Teściowej podczas jej pobytu na Oddziale Intensywnej Terapii w Szpitalu Nefrolux w kwietniu tego roku. Jesteśmy pełni uznania dla całego Personelu – Lekarzy, Pielęgniarek i Pielęgniarzy – za ich ogromny profesjonalizm i niezwykłą empatię. W tak trudnym czasie, jakim jest pobyt na OIT, niezwykle cenne było widzieć, z jaką troską i zaangażowaniem podchodzono do pacjentki. Opieka była nie tylko na najwyższym poziomie medycznym, ale również empatyczna i pełna szacunku dla godności Teściowej. Szczególne podziękowania kierujemy za: Wspaniałą opiekę medyczną. Empatyczne podejście do pacjenta i jego rodziny, co było dla nas ogromnym wsparciem. Cierpliwość i gotowość do udzielania informacji na temat stanu zdrowia. Jeszcze raz dziękujemy za wszystko. Taka opieka i postawa personelu to wzór do naśladowania. Z poważaniem Krzysztof
-
Jola Szynkarewicz ★★★★★
Dzisiaj miałam badanie TK z kontrastem. Jestem bardzo zadowolona zarówno z tego ,że tak szybko zostałam zarejestrowana do badania , jak i z przebiegu mojej wizyty na badaniu. Bardzo miła , profesjonalna i operatywna obsługa . Chciałabym mieć w swojej firmie takich pracowników. Serdecznie dziękuje i pozdrawiam miłe Panie. :)
-
weronika tomaszek ★★★★★
Przeszedłem zabieg usunięcia zaćmy w szpitalu Nefrolux w Siemianowicach śląskich. Polecam wszystkim tą placówkę. Zabieg w pełni na NFZ. Wyznaczona wizyta kwalifikacyjna i w ciągu 2tygodni miałem zabieg. Zespól- lekarze pielęgniarki profesjonalni. Podejście do pacjentów pełne empatii. Nie czułem się jak kolejny "numer" do zabiegu jak w niektórych klinikach tylko jak osoba której chcą pomóc. Polecam wszystkim ta placówkę. Warunki w których czeka się na zabieg są komfortowe, po zabiegu pacjent otoczony opieka. Dziękuje całemu zespołowi za wsparcie i opiekę.
-
Karolina Gondek ★★★★★
Bardzo polecam szpital. Osoba z rodziny była na oddziale chirurgii urazowo - ortopedycznej. Profesjonalna opieka, lekarze znają się na swojej pracy, mają wiedzę. Pielęgniarki bardzo miłe, " normalne", ciepłe Panie. Sale czyste, zadbane, nie można się do niczego doczepić, organizacja również bardzo dobra- polecam :)
-
Iwona Seremak ★★★★★
W piątek miałam kolonoskopie ! bardzo dziękuję za fachową opiekę podczas badania ,Panie pracujące w gabinecie endoskopii to miłe ,ciepłe i wesołe kobietki które potrafią dodać otuchy i sprawić że zapomnisz o strachu ,badanie w znieczuleniu bez problemu i szybko załatwione;)dziękuję Pani doktor i Pani pielęgniarce oraz Pani doktor anestezjolog.Szczerze polecam to miejsce :)
-
Małgorzata Ch. ★★★★★
Kolonoskopia na NFZ ze znieczuleniem ogólnym. Badanie z założenia mało komfortowe. Ale w tym szpitalu to "sama przyjemność". Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak miłą atmosferą. Już w rejestracji są bardzo miłe. A ekipą wykonująca badanie wręcz bajeczna. Serio Miłe podejście do pacjenta, dobre poczucie humoru, wytłumaczenie wszystkiego jak należy i troska ... To jest coś, czego życzę każdemu pacjentowi. Nawet Pan doktor wykonujący badanie był miły. Niestety jako pacjenci przyzwyczajeni jesteśmy do przedmiotowego traktowania, dlatego moje miłe zaskoczenie musiało iść w eter. Polecam serdecznie tą placówkę. I innym przekażę tylko ... Bierzcie z nich przykład.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Szpital Nefrolux?
Szpital Nefrolux znajduje się przy Szpitalna 6, 41-100 Siemianowice Śląskie, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Szpital Nefrolux?
Można skontaktować się z Szpital Nefrolux pod numerem +48 326 212 605
Jak można dotrzeć do Szpital Nefrolux?
Do Szpital Nefrolux można dotrzeć, korzystając z poniższego linku