Opinie

  1. A S ★☆☆☆☆

    Niestety nie ocenię jedzenia ponieważ nie udało się nam go spróbować. Przyszliśmy z zamiarem zjedzenia śniadania ponieważ na instagramie są one reklamowane także dla gości spoza hotelu. Wchodząc do hotelu dwie osoby na recepcji całkowicie zignorowały nasze wejście oraz wchodząc do restauracji nikt do nas nie podszedł. Musieliśmy poszukać kelnera aby zapytać o to czy nie będąc gościem hotelu można usiąść i zjeść. Jeden kelner powiedział że tak, drugi powiedział że nie. Wyszliśmy również przez nikogo niepożegnani. Obsługa niestety do wymiany.

  2. Julia Taylor ★★★★★

    Zamówiłyśmy Tost francuski z dżemem jagodowo-cytrynowym oraz jajka po benedyktyńsku (bez szynki). Tost idealnie wypieczony, delikatnie chrupiący na zewnątrz, a w środku miękki i puszysty. Dżem świetnie balansuje między kwaskowatością a naturalną słodyczą. Pyszny! Jeżeli chodzi o jajka po benedyktyński, plasują się w top 3 najlepiej przyrządzonych. Sos holenderski boski! A obsługa 10/10 nic więcej dodać. Polecamy każdemu na śniadanie bo cena jest bardzo przystępna jak na takie warunki i jakość potraw.

  3. Mag Tulsi ★★★★★

    Gorąco polecam śniadanie w tym hotelu. Nie trzeba być gościem hotelowym. Karta menu nie jest długa, ale za to treściwa. Dania pyszne i sycące, przygotowane z najwyższą starannością. Świeże pieczywo. Co ważne: bardzo przystępne ceny - świetna jakoś względem ceny. Cieszy oferta z kawą za 5 zł do śniadania - tak trzymajcie! Obsługa przemiła. Wystrój po francusku. Bardzo klimatyczne miejsce, na pewno tu wrócimy!

  1. Mateusz ★★★★★

    Restauracja absolutnie godna polecenia! Obsługa na najwyższym poziomie, a kelnerka Paula zasługuje na szczególne wyróżnienie – uśmiechnięta, profesjonalna i zawsze pomocna. Moules marinières były świeże, idealnie doprawione, a crêpes delikatne i pełne smaku. Do tego camembert – kremowy, aromatyczny, po prostu wyśmienity! Całość dopełnił przyjemny klimat i świetna atmosfera. Bez dwóch zdań – 5/5! Na pewno wrócimy!

  2. Kasia ★★★☆☆

    Jestem zdziwiona opiniami z restaurant week tutaj. Byliśmy w 3 osoby i wszyscy zgodnie stwierdzili, że nie było to nic nadzwyczajnego. Miejsce jest piękne, dania jak na festiwal przystało były małe i estetycznie podane. Niestety dania główne były chłodne. Ryba była bardzo słaba, pianka z buraka bezsmakowa. Kaczka była w porządku. Deser dość tradycyjny choć przesłodzony. Raczej nie zachęciło mnie to do kolejnych wizyt.

  3. Kate W ★★★★★

    Wizyta w ramach Restaurant Week. Restauracja bardzo ekskluzywna, wnętrze złote, bogate, dużo przestrzeni i luster. Zaserwowane menu degustacyjne nie do końca oddały charakter tego miejsca, ale przypadły nam do gustu. Najlepiej według nas wypadły pieczony łosoś oraz tatar z troci. Gdyby nie festiwal, pewnie nie mielibyśmy okazji poznać tego miejsca. Jesteśmy zadowoleni z wizyty i prawdopodobnie jeszcze tutaj zagościmy.

  1. Justyna Grudniewska ★★★★★

    Brasserie L'Olympique – to miejsce, które pozostawia na kubkach smakowych trwały ślad, nie można koło tego miejsca obojętnie przejść, nawet należy to miejsce poznać będąc w Krakowie, naprawdę warto. Wszystkie potrawy, które udało nam się spróbować były perfekcyjne w każdym calu. Tatar z troci – bardzo dobrze zamarynowany. Pierś z kaczki w punkt upieczona z chrupiącą skórką, w środku wzorcowo soczysta ........mistrzostwo kulinarne :), podana na pure z czerwonej kapusty, co było dla nas miłym zaskoczeniem. Crumble jabłkowo-jeżynowe z płatkami migdałowym i przepysznymi lodami z białej czekolady o nieoczywistym rozmarynowym smaku o aksamitnej konsystencji. Warto poznać ten smak. Piękny wystój wnętrz, toalety bardzo czyste, zadbane. Serwis kelnerski dyskretny, nienachalny, na bieżąco reagujący na potrzeby klienta, dobrze znający skład dań. Takiej obsługi życzyłabym każdej restauracji :)

  2. Katarzyna Rajczak ★★★★★

    Restauracja w stylu brasserie, zdecydowanie przypadła nam do gustu. Do spróbowania mieliśmy obydwie opcje z festiwalowego (Restaurant week) menu i zgodnie stwierdziliśmy że wszystkie dania z menu, pięknie się komponują, współgrają i przede wszystkim świetnie smakują. Restauracja ma znakomity klimat, miłą i profesjonalną obsługę. Dania były również bardzo ładnie podane.

  3. Paulina Dyba ★★★★★

    Miałam przyjemność odwiedzić restaurację w ramach Restaurant Week. Wszystko było idealne i zasługiwało na najwyższą ocenę. Każde z dań było dopracowane w najmniejszym szczególe i na najwyższym poziomie. Różne smaki i tekstury pozwalały delektować się każdym kęsem. Do tego miła i przytulna atmosfera, restauracja z duszą i historią. Przesympatyczna obsługa.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Brasserie L'Olympique?

Brasserie L'Olympique znajduje się przy Pijarska 13, Stare Miasto, 31-015 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Brasserie L'Olympique?

Można skontaktować się z Brasserie L'Olympique pod numerem +48 123 249 000

Jak można dotrzeć do Brasserie L'Olympique?

Do Brasserie L'Olympique można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements