Opinie

  1. Roksana Lipińska ★★★★★

    W tym roku organizowaliśmy wigilię firmową w restauracji Art & Craft Atelier. Wszystko przebiegło pomyślnie, od kontaktu z menadżerem w celu rezerwacji i ustaleń związanych z organizacją spotkania, po sam przebieg kolacji. Miła i pomocna obsługa, oraz smacze jedzenie w połączeniu z klimatyczną przestrzeń to dokładnie to czego było nam trzeba. Serdecznie polecam.

  2. Katarzyna Dziadoń ★★★★★

    Restauracja Art & Craft Atelier to doskonały wybór na organizację nieduzych przyjęć firmowych. Przyjęcie świąteczne dla pracowników było zorganizowane perfekcyjnie – od początku do końca. Przepyszne jedzenie, świetna jakość dań i piękne podanie zrobiły ogromne wrażenie na wszystkich gościach. Komunikacja z managerem była na najwyższym poziomie – pełen profesjonalizm, zaangażowanie i dbałość o każdy szczegół. Człowiek czuje się naprawdę zaopiekowany. Zdecydowanie polecam!

  3. Viictoria Dul ★★★★★

    Polecamy! Właśnie mieliśmy przyjemność organizować nasze wesele i jesteśmy absolutnie zachwyceni. Sala była przepięknie przygotowana i wszystko dopięte na ostatni guzik. Dodatkowo, miłym zaskoczeniem był prezent, za który serdecznie dziękujemy! ​Obsługa była w pełni profesjonalna, a pan Kamil, menedżer, zasługuje na szczególne wyróżnienie. Kontakt z nim był niezwykle przyjemny i sprawny. Jedzenie było wyśmienite, a klimat miejsca po prostu magiczny. Gorąco polecamy!

  1. Andrzej Porycki ★★★☆☆

    Już przy rezerwacji online były problemy, została odrzucona przez (podobno) komputer. To powinno dać do myślenia. Ale wejdźmy do środka. Jest 10.00. Wnętrze lokalu bardzo fajne, ładnie urządzone, z gustem. Trochę trzeba było czekać na obsługę, takie pierwszy zonk. Jest 10.15 Zamówiliśmy zestaw kraftowy, na zdjęciach wyglądał świetnie. Podobno na 1 osobę, ale dwie się spokojnie najedzą. Kelnerka nie była skłonna dokładnie opowiedzieć o zawartości, trzeba było wyciągać każdą informację. Do tego latte i kawę białą. Niestety, kawy ledwo ciepłe, biała okazała się być cappuccino. Jest 10.20 Reklamowaliśmy, dostaliśmy nie wiele cieplejsze. 10.25 Potem wjechała piętrowa patera z różnymi składnikami zestawu. Fajnie to wygląda, tylko nie dostaliśmy do tego ani talerzy ani pieczywa. Po jakichś 10 minutach przyniesiono wybranego bajgla z jajecznicą i boczkiem. Nieduży ale bardzo smaczny, jajecznica i boczek usmażone w punkt, można powiedzieć perfekt. 10.35. Teraz chcieliśmy skonsumować coś z patery, ale nie przyniesiono pieczywa. Do tego brak deseru, smufi i (wg karty) czegoś słodkiego . Kiedy zapytałem kelnerki, kiedy dostaniemy brakujące części układanki, ta zupełnie nie rozumiała, o co chodzi. Kiedy jej powiedziałem, czego brak, przewróciła oczami, powiedziała przepraszam i poszła. W sumie to nie wiadomo było, czy przyniesie, czy na przepraszam się skończy. Po kilku kolejnych minutach przyniosła wszystko razem, pieczywo, smuci i desery. Już nawet nie pytałem, jakie to miały być te słodkości... Plus taki, że kolejna kelnerka bardzo szybko odnalazła informacje na temat obecności orzechów w deserze. W ogóle kompletny brak informacji o alergenach w menu. Smufi dobre, deser z chia też. Podsumowując, jedzenie dobre, oprócz kaw. Składniki na paterze fajne, dobrej jakości produkty, ale trzeba dbać o szczegóły, one robią robotę, albo psują całkiem dobry efekt. Tutaj jedno winogrono, akurat na samym froncie popsuło cały efekt. I z planów szybkiego śniadania zrobiła się prawie godzina. Masakra.

  2. Martyna ★★☆☆☆

    Mili pracowniki, ale jedzenie bardzo słabe. (Lepiej nic, niż tak.) Rozumiem, że cena jest niska za obiad, ale lepiej 2 dania niż takich 3. - Zupa ziemniaczana, prostą ale dobrą. - Hamburger: bułka buła wysuszona, kruszyła się i chrupała jak krakers na zębach. Mała zawartość w środku, bardzo sucho było to zjeść. -Deser- to ciasto że śliwką że sklepach ułożone na Nutelle. Bardzo nie pasuje smak jeden do drugiego. Niestety słabo. Nie polecam i nie wrócę, lepiej już jakąś pierogarnia lub mleczny bar jeśli zalezy na podobnej cenie.

  3. Mateusz Majcher ★☆☆☆☆

    Byliśmy w w tym miejscu na Breakfast Week-u. Zamówione śniadanie na 10:30 otrzymaliśmy około 11:20, po osobach, które pojawiły się później w lokalu. Gdyby czas oczekiwania był w porze obiadowej, byłby on długi, ale do wytrzymania. Jednak w porze śniadaniowej jest on nieakceptowalny. Kawa otrzymana kilkanaście minut po przyjściu była już zimna i nie nadawała się do przyjemnego spożycia wraz ze śniadaniem. Obsługa także nie nadrobiła czasu oczekiwania. Poczuliśmy się gorsi od innych i pozostawieni sami sobie. Jednakże samo śniadanie także pozostawia wiele do życzenia. Gofry z łososiem były zwykłymi suchymi goframi z jednym, dłuższym plastrem wędzonego łososia- suche i jakieś takie puste, ser lazur nie był wcale wyczuwalny, ani dostrzegalny. Drugie menu akceptowalne, ale bez szału.

  1. Przewodnik Krakowski M.Leszczuk ★★★★☆

    Z dziećmi (syn z narzeczoną, dorośli) w ramach Restaurant Week. Na przystawkę mule, pyszne, kucharz zna się na rzeczy, potem pstrąg ojcowski z jarzynami i pieczony boczek, na deser ekler z owocami i kremówka na bogato. Aperitif w zestawie, zamówiliśmy jeszcze piwo- ja IPĘ. Bardzo smacznie, choć trochę na uboczu.

  2. Magda Mazur ★★★★★

    Ponadprzeciętne miejsce z bardzo przystępnymi cenami. Kelnerzy idealni- opowiadają o każdym daniu, w nienachalny sposób pytają o wrażenia, są dyskretni, ale obecni. Jedzenie cudowne. Zaskakujące, niebanalne i idealnie skomponowane smaki i tekstury. Uwaga na wielkość porcji, wyglądają bardzo niepozornie, a naprawdę są sycące i dla ludzi ze sporym apetytem przystawka i obiad były już wystarczające.

  3. Anna Nowak ★★★★★

    Rezerwacja z finebite. Jako przystawkę na 4 osoby zamówiłyśmy owoce morza - wszystko przepyszne, pięknie podane, a nasze serce skradł sos, który wzmacniał wszystkie smaki. Dania główne, które zamówiłyśmy: -danie flagowe restauracji - dorsz - przepyszne i tutaj też bisque ze skorupiaków podbija smak i dopełnia całe danie - rib eye steak - pyszny z grillowanymi warzywami i frytkami z batatów, które były kruche oprószone gruboziarnistą solą - pychotka! Na deser - mus z marakui i sernik z popcornem i słonym karmelem - cudowne połączenie smaków. Bardzo polecamy restaurację, a na szczególne wyróżnienie zasługuje Pan kelner, który swoją obsługą nienachalnie umila czas, doskonale zna całe menu i dbał o nas przez cały wieczór tak, aby niczego nie zabrakło.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Art & Craft Atelier?

Art & Craft Atelier znajduje się przy Przy Moście 7, Podgórze, 30-508 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Art & Craft Atelier?

Można skontaktować się z Art & Craft Atelier pod numerem +48 123 067 869

Jak można dotrzeć do Art & Craft Atelier?

Do Art & Craft Atelier można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements