Opinie

  1. Joanna Poniatowska ★★★★★

    Wstąpiliśmy spróbować firmowych żeberek i to był dobry wybór:) żeberka były bardzo smaczne i delikatne, rozpuszczały się w ustach. Zaskoczeniem był pieczony ziemniak. Jeden ale słusznych rozmiarów godnie wypieczony. Zamówiliśmy także klasycznego burgera, który również stanął na wysokości zadania. Porcje dań były słuszne i przygotowane ze świeżych składników. Dodatkowy plus za duży wybór piwa kraftowego. Obsługa była bardzo uprzejma i pomocna. Serdecznie polecam :)

  2. Tanya V Volkova ★★★★★

    Awesome place and food is always much better here compared to the other one in stare miasto. Our server Pavel did wonderful job and took very good care of us as always. Thank you very much! Bardzo lubimy tu chodzić! Pyszne jedzenie, bardzo dobra obsługa. Zawsze mamy Pawła i on opiekuje się o nas świetnie. Uprzejmie dziękujemy!

  3. Krzysztof G ★★★★★

    Przepyszne jedzonko! Żeberka 1 klasa! Świetna obsługa! Polecam! Zamówiliśmy: • PRZYSTAWKI: - soczyste skrzydełka Buffalo BBQ (35 pln): bardzo smaczne. • ZUPY: - rosół z wkładką (25 pln): przepyszny, z dwóch rodzajów mięs: wołowe i drobiowe. • NASZE SŁYNNE ŻEBERKA: - żebrunio (300 g) (59 pln): sos Hoisin, w zestawie z sałatką coleslaw oraz ziemniakiem pieczonym - słuszny rozmiar (500 g) (79 pln): sos BBQ, w zestawie z sałatką coleslaw oraz ziemniakiem pieczonym Żeberka nie były tłuste, pyszne sosy. Polecam, warto spróbować!

  1. Roman “Nakook” Tracz ★★★★★

    Wróciłem po kilku latach niebycia tutaj - i co - nadal fenomenalni. Nadal żebra w doskonałych sosach (bourbon i BBQ nie mają sobie równych), znakomite dodatki - ziemniak na 6 z plusem. Zaskoczeniem dla mnie był też burger bez buły - dosknałe mięso w którym czuć grill i włożone w przygotowanie serce. A propos grilla - takiego mięsa z kurczaka będącego dodatkiem do żeber - dawno nie jadłem. Wszystko świeżutkie, sałatka pyszna, ogóry znakomite i do tego świeże piwko. No miód. Nie zapominam też o wspaniałem obsłudze - z uśmiechem i żartem - czapki z głów dla Was. Polecajka na maxa. Trzymacie poziom i klasę od wielu lat.

  2. Ewelina Makowska ★★★★☆

    Spory ruch nawet w tygodniu, ale po chwili czekania można dostać stolik. Jedzenie podane szybko, smaczne, ale jeśli chodzi o żeberka to nie były to najlepsze żeberka - kości nie odchodziły, a mięsa bardzo mało (aczkolwiek z frytkami, surówka i piklami porcja w sam raz). Dodatkowo ciekawe urozmaicenia w lokalu - na papierze krzyżówka i labirynt dla zabicia czasu.

  3. Agnieszka Tinc ★★★★★

    Żeberka w sosie hoisin... Połączone z posmakiem dymu z grilla opalanego drewnem (taka dostaliśmy informację i tak to smakowało!) ... Petarda!!! Najlepsze jakie jadłam. Mięso soczyste, odchodzące od kości. Jedyny maleńki minus za rodzynki w surówce... Ale nie obniżam oceny bo nie ma surówkę przyszłam. Obsługa - Pan który nas obsługiwał był uśmiechnięty i komunikatywny. Polecam!

  1. Aleksandra Tomal ★★★☆☆

    Bardzo miła i uśmiechnięta obsługa. Pyszna lemoniada i całkiem przytulny lokal. Natomiast jedzenie samo w sobie średnie, przeciętne i stanowczo zbyt wygórowane ceny... Skrzydełka Buffalo - bardzo dobra panierka (pikantna chili), natomiast same skrzydełka żylaste.. Żeberka również bardzo przeciętne, w wielu miejscach jadłam dużo lepsze za znacznie niższa cenę. Jak na lokal, który się promuje ze zjemy tam najlepsze żeberka w Krakowie, to z pewnością powinni bardziej się do tego przykładać albo zmniejszyć ceny ;)

  2. Mariusz Florkiewicz ★★★★★

    P O L E C A M Zamówiliśmy steka z polędwicy. Mięso wysmażone w punkt, świetnie podane, ziemniak pieczony w soli rewelacja, masło czosnkowe pyszne, sos czosnkowy również. Obsługa bardzo, bardzo miła. Warto zapłacić troszkę więcej za takie pyszne danie. Udaliśmy się w sobotę bez rezerwacji do lokalu, koło godziny 20. Na początku nie było miejsc, więc polecam zrobić rezerwację. Po krótkim spacerze, wróciliśmy i akurat zwolnił się stolik, więc mieliśmy okazje spróbować tak pysznego dania.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Rzeźnia - Ribs on fire - Kazimierz?

Rzeźnia - Ribs on fire - Kazimierz znajduje się przy Bożego Ciała 14, Stare Miasto, 31-059 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Rzeźnia - Ribs on fire - Kazimierz?

Można skontaktować się z Rzeźnia - Ribs on fire - Kazimierz pod numerem +48 572 903 196

Jak można dotrzeć do Rzeźnia - Ribs on fire - Kazimierz?

Do Rzeźnia - Ribs on fire - Kazimierz można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements