Opinie

  1. Aliona Jefremova ★☆☆☆☆

    Podczas wizyty zauważyłam, że lokal nie ma toalety dostępnej dla klientów. Było to dla mnie kłopotliwe, ponieważ widziałam, że przy stolikach goście spożywają posiłki na miejscu i naturalnie spodziewałam się, że toaleta będzie dostępna. Obsługa niestety była w moim odczuciu nieprzyjemna i niesympatyczna. To jest oczywiście moja osobista opinia i doświadczenie z wizyty. Jedzenia nie oceniam – moja ocena dotyczy wyłącznie obsługi i atmosfery.

  2. Julia Bakalarz ★★★★★

    Przepyszne jedzenie, zamówiliśmy sushi, obsługa naprawdę pierwsza klasa, pani przemiła, szybciutko obsługuje, nasze zamówienie dostaliśmy bardzo szybko, widać że kuchnia zna się na rzeczy. Serdecznie polecam każdemu spróbować!

  3. BEKER ★★★★★

    Chef Set mój ulubiony. Zawsze wracam do nich i nie mogę się oprzeć. Szybka i miła dostawa. Jak coś potrzeba było zamówienic - nigdy nie było problemu, nie to co w innych susharniach.

  1. Rafał Kura ★★★★★

    To trzecie nasze podejście do Sushi Kushi w Krakowie (oprócz tego 2 x Wieliczka). Za każdym razem jesteśmy zadowoleni. Rolki nabite dobrej jakości składnikami, prawidłowo zwinięte i estetycznie wyglądające. Opakowanie na wynos ładne i solidne. W zestawie standardowo wasabi w sporej ilości oraz imbir. Dodatkowy plus za to, że w standardzie dają sojowy oraz unagi co zdarza się bardzo rzadko. Zamówienie z odbiorem własnym zrealizowane dokładnie na wybraną godzinę. Poprzednio dostawa również sprawna. Polecam!

  2. Pawel W ★★★★★

    Super knajpka .Bardzo miła obsługa.Pyszne świeże jedzonko w maxi porcjach nie do przejedzenia . Dania to Sushi Surimi roll,Grisham roll,Chicken panko,Beef futomaki. Zupka Ramen shoyu wersja mała lecz porcja ogromna .Kushikatsu z kurczaka.Czego nie zjesz zapakują do domu i dostaniesz jeszcze sosik sojowy.

  3. Gabriela Rybka ★★★★★

    Przepyszne sushi, dobre świeże dodatki i mięso, pięknie podane w dobrych opakowaniach, duży plus za możliwość wyboru rolki sushi albo vege albo z kurczakiem, czas oczekiwania za dużym zamówieniem wieczorem około 40 minut. Lokal generalnie mały także my wzieliśmy na wynos.

  1. Marlena Urbańska ★★★★★

    Bardzo polecam to miejsce, przepyszne jedzenie. Zawsze świeże i przygotowywane w momencie złożenia zamówienia. Smak jest naprawdę obłędny. Miła i życzliwa obsługa zawsze pomoże w wyborze. Widać i czuć że jedzenie jest przygotowywane z niezwykłą starannością i miłością. Przepyszne sushi, makarony oraz sushi burger. Gorąco polecam ❤️

  2. Patrycja Nie ★★☆☆☆

    Zachęcona pozytywnymi opiniami tego miejsca, zdecydowałam się na zamówienie ramenu oraz sushi z tego miejsca. Ramen kimchi - nie smakował w ogóle jak ramen, bardzo nie polecam go. Za to tantamen był nieco lepszy, natomiast nadal brakowało przede wszystkim intensywności bulionu. Jakoś bardzo średnia. Rolka sushi z krewetką i chilli - bardzo kiepska, zdecydowanie za grubo pokrojone kawałki. Rolki bardzo duże a mała ilość składników w środku. Ceny są zupełnie nieadekwatne co do jakości dań, jest tyle świetnych miejscówek w krakowie, których ceny dań są porównywalne do tych ale są na znacznie wyższym poziomie niż to miejsce. Zdecydowanie nie polecam, napewno nie wrócę. Totalne rozczarowanie. UPDATE: W odpowiedzi na państwa komentarz. Razem z partnerem zamówiliśmy dwa rameny oraz rolkę sushi a więc zamówienie było konsumowane przez dwie osoby, stąd też dwie opinie. Jeśli kwestionują państwo wiarygodność mojego konta - proszę sprawdzić mój profil. Oceniam wiele miejsc i państwa nie jest pierwszym. Opinie być może są podobne ponieważ wrazenia odnośnie jedzenia są podobne czyli kiepskie i rozczarywujące. Sushi było pokrojone nieestetycznie. Być może na przyszłość lepszym rozwiązaniem było by pokrojenie rolki na 10 kawałków i zmniejszenie ilości ryżu w środku- ponieważ jest go zdecydowanie za dużo, i przytłacza resztę składników.

  3. Cerviany ★★★☆☆

    Zamówiony Ramen kimchi i pierogi gyoza niestety rozczarowały. Ramen jest ramenem chyba tylko z nazwy - twarde kimchi i mięso również twarde, bulion smakował jak rozcieńczony sos imbirowy. Makaron jeśli rzeczywiście był makaronem alkalicznym to bardzo niskiej jakości. Polecałbym popracować przede wszystkim nad jakością składników i smakiem. Jeśli chodzi o pierogi gyoza to smak w porządku, bez szału, ale 5 malutkich pierożków za 20 zł to nieporozumienie. Na plus szybka dostawa i dobre zapakowanie. Pewnie gdyby zamówić sushi to byłoby w smaku lepsze, na zamówione przeze mnie dwa dania na pewno nie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sushi Kushi?

Sushi Kushi znajduje się przy Mogilska 120c, Prądnik Czerwony, 31-445 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sushi Kushi?

Można skontaktować się z Sushi Kushi pod numerem +48 515 360 393

Jak można dotrzeć do Sushi Kushi?

Do Sushi Kushi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements