Przegląd katalogu
- 111 Łączna liczba firm
- 3.2 Średnia ocena
- 74% Z opiniami
- 57% Ze zdjęciami
Znaleziono 111 wyników
Przeglądaj usługi medyczne w Świdnicie, Dolnośląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 111 wyników w Świdnicie, Dolnośląskie. Średnia ocena 3.2/5 na podstawie 3,388 opinii i ocen.
“Najlepsza apteka w Świdnicy !polecam”
“Super obsługa i dobra dostępność leków”
“Bardzo dziękuję za empatię, zrozumienie i szybką reakcje na załamanie z przemieszczeniem mojego wujka, Lekarzom z oddziału chirurgii urazowo - ortopedycznej. Z taką opieką i zaangażowaniem już dawno (a może nigdy!) nie spotkałam się w żadnym szpitalu. Lekarze mili, cierpliwi, co zaskakujące można się dodzwonić na dyżurkę lekarską! co po przejściach w Szpitalu na Fieldorfa we Wrocławiu jest dla mnie bardzoo dużym zaskoczeniem. Pielęgniarki i Panie Salowe bardzo miłe, uprzejme i pomocne to samo tyczy się Pań z sekretariatu oddziału. Odwiedzając wujka i kontaktując się z poszczególnymi osobami miałam wrażenie, że nie jestem w szpitalu w Polsce. Polecam ten oddział bardzo.”
“Polecam z całego serca Sandrę jako instruktorkę, odbyłam u niej kurs z makijażu permanentnego brwi. Sandra ma bardzo duża wiedzę a co bardzo ważne zrozumiale potrafi ją przekazać! Dodatkowo dobrze tłumaczy technicznie i szybko wyłapuje błędy i poprawia podczas części praktycznej. Jest bardzo sympatyczną i ciepłą osobą napewno wrócę na kolejne kursy, aby rozwijać się dalej ❤️❤️.”
“W życiu nie spotkałam tak empatycznej, ciepłej i cierpliwej osoby jak Pani Małgosia. Czas spędzony w gabinecie płynie szybko, atmosfera i podejście do dziecka na szóstkę. Dzięki metodom Pani Gosi, podpowiedziom i zaleceniom córka "ruszyła" bardzo szybko. Zajęcia odbywają się poprzez zabawę, a na nią Pani Gosia zawsze ma pomysł. Szczerze polecam, trafić pod skrzydła Pani Gosi to jak wygrać w totka :)”
“Każda moja wizyta w Salonie Kosmetyczny Lila jest przyjemnością i relaksem . Pani Lila zachwyca profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do klientów . Polecam z całego serducha”
“Dziękuję Anielka i Monika za profesjonalne zabiegi :) Cudowna atmosfera i miejsce. Polecam z całego serca.”
“Byłem w klinice na depilacji laserowej i na pewno nie ostatni. Pani Kinga bardzo sympatyczna i zaangażowana w swoją prace co przekłada się na efekty. Po pierwszej depilacji włosy dalej nie odrastają a minęło już parę tygodni więc nie mogę się doczekać efektów na koniec „leczenia”. Zabieg bezbolesny, szybki i co najważniejsze w przystępnej cenie, serdecznie polecam!”
“Wspaniały, serdeczny lekarz. Potraktował nas z szacunkiem, dokładnie synka zbadał, zlecił szereg badań, przeprowadził dokładny wywiad. Poczuliśmy się zaopiekowani i mam nareszcie pewność że synek jest w końcu w dobrych rękach.”
“Profesjonalna obsługa, szybkie i bezproblemowe załatwianie formalności oraz jasne warunki ubezpieczenia sprawiają, że mogę czuć się bezpiecznie. W razie potrzeby kontakt z doradcą jest szybki, a wszelkie pytania są wyjaśniane w przystępny sposób. Polecam każdemu, kto szuka solidnego i godnego zaufania ubezpieczyciela.”
“Jesteśmy z mężem zadowoleni z zajęć WWR na które córeczka uczęszcza. Panie są bardzo zaangażowane w pracę z dziećmi. Mają indywidualne podejście do dziecka.Dzięki tym zajęciom córka zrobiła małe postępy i lepiej funkcjonuje. Polecamy tę poradnie♥️”
“Z całego serca polecam Pana Marcina Kuc – to najlepszy psycholog, z jakim miałam okazję pracować. Już od pierwszego spotkania czuć jego ogromne zaangażowanie, empatię i profesjonalizm. Pan Marcin potrafi stworzyć atmosferę pełną zaufania i bezpieczeństwa, dzięki czemu łatwiej jest otworzyć się i mówić o trudnych sprawach. Jego trafne spostrzeżenia, indywidualne podejście i skuteczne metody pracy pomagają spojrzeć na problemy z nowej perspektywy oraz znaleźć realne rozwiązania. To osoba pełna ciepła i pasji, a jednocześnie konkretna i skuteczna w działaniu. Jeśli ktoś szuka psychologa, który naprawdę słucha, rozumie i wspiera – Pan Marcin Kuc to najlepszy wybór.”
“Instruktorzy są pełni pasji,mocno zaangażowani przy czym na każdym kroku dbają o bezpieczeństwo uczestników. Świadomue ciągle pogłębiają swoją wiedzę,co pozwala im trenować innych na wysokim poziomie. Ponadto atmosfera ba zajęciach jest rodzinna i każdy jest tam mile widziany.”
“Zawsze wychodzę od Pani Roksany z uśmiechem na twarzy i pełnym zadowoleniem. Henna oraz lifting rzęs i brwi wykonane przez Panią Roksanę są nie tylko perfekcyjnie dopracowane, ale też wyjątkowo trwałe– efekty utrzymują się naprawdę długo. Dodatkowo oczyszczanie twarzy u Pani Roksany to prawdziwy rytuał piękna – skóra po zabiegu jest świeża, gładka i promienna. Profesjonalizm, dokładność i serdeczna atmosfera sprawiają, że każda wizyta to czysta przyjemność. Pani Roksana to prawdziwa mistrzyni w swoim fachu. Brakuje mi jej jak jestem w UK.”
“Bardzo kompetentna pani psycholog, rzeczowa i konkretna. Dobrze nawiązuje kontakt z pacjentami. Ciepły i przytulny gabinet, bardzo łatwo można się umówić na wizytę, jest szybki odzew. Gorąco polecam:))”
“Prawdopodobnie w tym miejscu znajdował się sklep mięsny ( na wysokości pierwszego piętra kamienicy w narożach znajduje się postać naturalnej wielkości byka ). Od roku 1882 mieści się tu najstarsza apteka w Świdnicy " Pod bykami ".”
“Bardzo polecam Panią Sylwie, na prawdę złota kobieta. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Wiem, że bardzo ciężko jest znaleźć żetelnego specjalistę, który chce wyleczyć a nie leczyć. Pani Sylwia na prawdę mi pomogła i mogę ją polecić z czystym sumieniem.”
“Wspaniały człowiek, fachowiec w swojej dziedzinie . Profesjonalne ma podejscie do zwierzat i do ich opiekunow . Doktor z pełnym zaangażowaniem zajął się i uratował nam psa któremu groziła śmierć. Nigdy więcej nie pójdę z moją Colą do innego weterynarza ,tylko do doktora Ireneusza Kubiny.... żałuję tylko jednego ,że do doktora nie trafiłam dużo wczesniej .”
“Akademia Zdrowego Uśmiechu to miejsce pełne profesjonalizmu, zespół specjalistów rzetelnie dbających o uśmiechy pacjentów. Od wejścia wraz z mamą czujemy się „zaopiekowane”. Pani Doktor Ewa Suchodolska-Jakubów rzeczowo wszystko tłumaczy- pierwsza wizyta to przegląd i planowanie leczenia-od tej pory znamy plan leczenia, orientacyjny czas jego trwania i koszty. Bardzo przydała się nam możliwość pilnego skorzystania z pomocy specjalisty chirurgii, który przyjmuje na miejscu i ma „złote ręce i serce”. Czujemy się tu naprawdę bezpiecznie. Gorąco polecam ten zaspół specjalistów !”
“Bardzo polecam wszystkie zabiegi. Dziewczyny zawsze są na bieżąco z nowościami. Cenie sobie ich rady . Pełen profesjonalizm.”
“Doskonała obsługa i przyjazny personel Jedna z najlepszych wizyt w aptece, jakie miałem. Personel był kompetentny, cierpliwy i naprawdę pomocny — poświęcili czas, aby odpowiedzieć na wszystkie moje pytania i upewnić się, że otrzymałem odpowiednie leki. Sklep był czysty, dobrze zorganizowany i oferował szeroki wybór produktów. Szybka obsługa przy ladzie, ale długi czas oczekiwania. Gorąco polecam tę aptekę każdemu, kto szuka profesjonalnej opieki i przyjaznej atmosfery.”
“Zaopatruje się w niej już od dłuższego czas i POLECAM BARDZO! A to że są tam czasami kolejki oznacza że Panie Farmaceutki podchodzą profesjonalnie do każdego pacjenta. Zawsze doradzą, pomogą i dobiorą leki odpowiednie do potrzeb więc warto w niej cierpliwie poczekać i zostać obsłużonym na najwyższym poziomie.”
“PANI, BLĄDYNKA super pomocna,dusza człowiek z empatią .Bardzo dziękuję za wkładeczki dla cioci Krysi.Dziękuje serdecznie.”
“Duzy wybór oraz sympatyczna obsługa, która ma wiedzę i chętnie doradzi przed zakupem. Kiedyś nieopodal apteki znalazłam lek, kiedy go zaniosłam farmaceutki od razu domyśliły się kto mógł go zgubić i skontaktowały się z pacjentem by mógł go odzyskać.”
“Bardzo miły i uprzejmy personel.”
“Profesjonalne podejście do klienta. Bezprzewodowa rezerwacja wizyty, a do tego stomatologia przypomina o wizycie dzień wcześniej. W odróżnieniu od innych placówek dentystycznych tu jest świetna lokalizacja z ogromnym bezpłatnym parkingiem. Bardzo mi się podoba duża poczekalnia, gdzie moje dzieci mogą zawsze czymś się pobawić.”
“Z tego salonu zawsze wychodzę zadowolona. Miła atmosfera, profesjonalna obsługa. Chętnie wracam tu na hennę brwi z regulacją. Bardzo polecam! :)”