Przegląd katalogu
- 5,476 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 92% Z opiniami
- 48% Ze zdjęciami
Znaleziono 5476 wyników
Przeglądaj serwis samochodowy w województwie Dolnośląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 5,476 wyników w województwie Dolnośląskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 640,011 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera serwis samochodowy z miast takich jak Wrocław, Oława, Oleśnica, Trzebnica, Jelcz-Laskowice i innych.
“Polecam ten warsztat, serwisuje u nich 3 samochody i nigdy nie było żadnego problemu. Właściciel nie naciąga na żadne dodatkowe koszta, mówi odrazu co warto zrobić a czego nie ma co dotykać jeszcze.”
“Usługa wykonana szybko i starannie. Pełen profesjonalizm!!! Na pewno wrócę.”
“Polecam!!! Zgloszony problem: niesprawne koło w naczepie (wbity element) Od przyjazdu na miejsce całość usługi trwała niecałą godzinę - w tym demontaż, szybka diagnoza, zaproponowane konkretne rozwiązanie, bo jednak opona okazała się być nie do naprawy. Bardzo dobry kontakt, ceny dla ludzi (!!!) co nie zawsze jest oczywiste przy usługach oferowanych pojazdom "w trasie". Nie obiecują, tylko szybko działają. Zapisuję, bo warto współpracować z fachowcami.”
“Polecam , profesjonalne podejście do klienta,”
“Mega polecam! Bez naciągania a przede wszystkim dokładnie i fachowo!”
“Diagnoza trafna, naprawa zgodnie z umowa. Przyjazna atmosfera, bardzo mili i pomocni ludzie. Usterka naprawiona bez żadnych komplikacji.”
“Oddałem aby wymienić prawie kompletny wydech ale z przeróbkami. Ogarnięte w jeden dzień wszystko elegancko. Dostałem gwarancję oraz mniej zapłaciłem za robotę niż Pan deklarował. Polecam z czystym sumieniem. Pozdr.”
“Profesjonalna wymiana opon na zimowe. W dwie osoby to pół godzinki i po robocie także polecam i z pewnością wrócę .Wisienka na torcie to jak zobaczyłem , że chłopaki dokręcają koła kluczem dynamometrycznym-WIELKI PLUS”
“Zdecydowanie polecam. Jestem bardzo zadowolony z wykonanej pracy. Auto wygląda jak nowe z salonu!”
“Jakub robi porządną robotę =D Ciężko nie polecić”
“Samochód zabezpieczony powłoką ceramiczną OptiCoat, pełne zabezpieczenie wnętrza, powłoka hydrofobowa na szyby, wygląda lepiej niż nowy! To już kolejny samochód, z którym udaliśmy się do Car Studio. Właściciel z pasją - pełen profesjonalizm! Serdecznie polecam!”
“Polecam ,20 letnie auto wyglądało dobrze, a teraz jest prawie jak nowe. Zrobiona polerka, ceramika, skóry i całe wnętrze- które wydawało się że jest czyste. Bardzo dobry kontakt i wszystko zrobione w terminie. Naprawdę warto.”
“Polecam z całego serca. Mimo długiego weekendu, Pan przyjął dziś auto i błyskawicznie naprawił. Na dodatkowy plus zasługuje również to,że uczciwie potrafił docenić pracę innego mechanika, co jest naprawdę rzadkością. Jeszcze raz bbb dziękuję i do zobaczenia.”
“Bardzo fachowa i miła obsługa. Wszystko tak jak powinno być, najpierw diagnoza później wycena i pytanie czy klient się zgadza na naprawę, bez żadnych niespodzianek w postaci dodatkowych kosztów. Polecam”
“Jestem zachwycona. Pan Radek zdiagnozował i naprawl popsuty układ chłodzący. Wczesniej kilka lat jeździłam do innego mechanika. Auto grzało się w korkach, jezdzilo na lawecie. I tak w kółko. Było naprawiane i znowu laweta. Trafiłam do Pana Radka. Prawdziwy profesjonalista. Szybka diagnostyka, szybka naprawa. Solidny Pan. Gorąco polecam.”
“To już mój drugi raz, gdy odwiedzam serwis ECS swoim Jaguarem XF i ponownie jestem bardzo zadowolony. Obsługa klienta na najwyższym poziomie – wszystko wyjaśniane jasno i rzeczowo, a przy tym można swobodnie porozmawiać i zadawać różne pytania. Odpowiedzi są konkretne i profesjonalne. Atmosfera w serwisie jest świetna, naprawa wykonana perfekcyjnie, a dodatkowym atutem jest możliwość podziwiania świetnych samochodów, które tam przebywają . Zdecydowanie polecam!”
“Skorzystałem z usługi detailingu i jestem absolutnie zachwycony efektem końcowym! Samochód wygląda lepiej niż w dniu, w którym go odebrałem z salonu. Lakier odzyskał głębię koloru i niesamowity połysk, a wnętrze pachnie świeżością i jest dopracowane w każdym, nawet najmniejszym detalu. Profesjonalizm, dbałość o szczegóły i pasja do motoryzacji widoczne są na każdym kroku. Obsługa bardzo miła i pomocna, wszystko zostało mi dokładnie wyjaśnione przed rozpoczęciem prac. Zdecydowanie polecam każdemu, kto chce naprawdę zadbać o swoje auto.”
“100% polecam, byłem z dosyć problematycznym wgnieceniem ale Pan w 2h wykonał rewelacyjną robotę! Po wgniotce ani śladu ! Pełen profesjonalizm!!!”
“Polecam uczciwa cena pełen profesjonalizm Mile podejście do klienta”
“Nie ma lepszego miejsca gdzie można oddać swoje auto! Przysięgam chłopaki zrobili kawał dobrej roboty. Wnętrze auta wygląda jak nowe! Bardzo polecam każdemu :))”
“Bardzo polecam. P. Kamil to perfekcjonista w każdym calu, auto przejrzane od A do Z i wszystkie niedomagania usunięte. Jeździ i wygląda jak nowe.”
“Szybko, sprawnie i skutecznie :)! Pan Łukasz jest bardzo rzeczową osobą rozumiejącą potrzeby klienta.”
“Jednym zdaniem. Pan Tomasz zna się na samochodach,dobrze doradza oraz naprawia samochody,spotykamy się w styczniu. Pozdrawiam.”
“Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Chlopaki naprawde wiedza co robią Edit. Po kolejnej wizycie 100% zadowolenia. Wszystko wytlumaczone. Nie ma zadnych prób naciagania klienta. Moim zdaniem wiekszosc warsztatow powinna brac szkolenia od chlopakow z OK TRUCK SERVICE. 11/10 za podejscie do klienta”
“Witam wszystkich serdecznie. Firmę "Blacharstwo Lakiernictwo samochodowe MO Cars autodetailing", znalazłem przypadkiem poprzez przeglądarkę internetową, ale jak się później okazało był to jednej z lepszych przypadków jakie mnie spotkało. Bardzo dobry kontakt i profesjonalne podejście. Po wstępnym umówieniu się, właściciel firmy podjechał obejrzeć auto w celu wstępnej weryfikacji kosztów jakie mogą wystąpić w trakcie naprawy auta. Po otrzymaniu konkretnej daty, przekazałem auto do naprawy. W moim przypadku firma wykonała następujące prace blacharsko-lakiernicze: naprawa i malowani drzwi przednich prawych, malowanie błotnika przedniego prawego, malowanie zderzaka przedniego, malowanie maski, zostało również wykonane kompleksowe polerowanie całego auta wraz z szybami, a na koniec została położona powłoka ceramiczna z gwarancją na 3-lata. Auto po wszystkich tych zabiegach prezentuje się niesamowicie, zresztą możecie to ocenić sami po obejrzeniu załączonych zdjęć i filmików. Gorąco polecam tą firmę. Ps. Jeżeli ktoś jest zainteresowany większą ilością filmów i zdjęć tej firmy odsyłam do facebook-a. Pozdrawiam.”
“Szybki i profesjonalny serwis w normalnej cenie. Dużym plusem jest terminowość serwisu co w obecnych czasach zaczyna być rzadkością.”
“Pełen profesjonalizm.Wszytko zgodnie z ustaleniami. Rozładunek wykonany szybko i sprawnie. Szczerze polecam!!!”
“Nasz samochód nie mógł trafić w lepsze ręce. Zabezpieczenie w postaci folii pakiet front + ceramika wykonane na wysokim poziomie, terminowo i profesjonalnie. Dodatkowo dorzucone gratisy były przemiłym akcentem i dowodem na to, że klienci są w tym miejscu rozpieszczani. Polecamy :)”
“Renault Captur odebrany.Profesjonalnie wykonana usługa nałożenia powłoki ceramicznej.Szybko,sprawnie.Autko się pięknie błyszczy.Kontakt z klientem mega.Mogę polecić w 100%”
“Zgłosiliśmy sie ze skodą Octavią która miała uszkodzony caly bok. Właściciel mimo dużej ilości zleceń znalazł dla nas czas na naprawę blacharską i lakierowanie:) Cały proces trwał naprawde nie długo efekt ZNAKOMITY pełen profesjonalizm w każdym calu. Kontakt również bardzo dobry wlasciciel i pracownicy bardzo rzeczowi i bardzo uprzejmi. Namiary na warsztat dostaliśmy z polecenia i to był strzał w 10. Polecam w 100%”