Centrum Piercingu Świdnica
“Byliśmy z córką w centrum żeby przebić jej uszy i jesteśmy razem z żoną zachwyceni! Cały zabieg przebiegł bardzo sprawnie i bezboleśnie. Pani Magda wykazała się ogromnym profesjonalizmem i świetnym podejściem do mojej córki – wszystko zostało dokładnie nam wytłumaczone, a atmosfera była bardzo przyjazna i spokojna. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka bezpiecznego i fachowego miejsca na piercing!”