Nova Bistro
“Mieliśmy standardowo zjeść obiad w Gwiazdce , Ale pokusiło nas żeby odwiedzić Nova Bistro , i to był też dobry wybór, po spróbowaniu czarnego ravioli z krewetkami i faszerowanej piersi z kurczaka , Jesteśmy już pewni ,że w Trzebnicy jest wiele fajnych miejsc ,w których można smacznie zjeść .”