Opinie

  1. Pati ★★★★★

    Cudowne miejsce! Podejście do pacjenta, wiedza i profesjonalizm na jak najwyższym poziomie. Leczenie przebiega w przemiłej atmosferze, a ból - tutaj go nie doświadczysz ani na fotelu, ani przy płatności za wizytę :) Bardzo polecam!

  2. tomasz rutkowski ★★★★★

    Szczerze polecam panią Magdalenę pełen profesjonalizm i poczucie humoru. Usunięta w dniu wczorajszym ósemka bez żadnych problemów i bez żadnego bólu. Świetne podejście do pacjenta. Mimo sporego stresu (ponieważ nie cierpię wizyt u dentysty) cała wizyta z przebiegała z uśmiechem i na wesoło. Jestem mile zaskoczony i na pewno nie była to moja ostatnia wizyta u Pani Magdy.

  3. Anna Ka ★★★★★

    Polecam z całego serca panią doktor Szczepaniak, która jest nie tylko świetnym specjalistą, ale również wspaniałym człowiekiem. Trafiłam do niej pierwszy raz przez przypadek z zębem do leczenia kanałowego prawie 2 lata temu i już nie wyobrażam sobie chodzenia do innego stomatologa. Doktor Szczepaniak jest niezwykle empatyczną osobą, potrafiła do mnie oddzwonić w godzinach wieczornych i zainteresować się stanem mojego zęba, z czym nie spotkałam się nigdy wcześniej. Podczas wizyty panuje zawsze miła atmosfera i każdy zabieg jest wykonywany bezbolesnie z dużą precyzją. Dzięki niej mam zdrowe zęby i ponownie mogę cieszyć się pięknym uśmiechem :)

  1. Anna De ★★★★★

    Polecam z całego serca panią doktor Szczepaniak, która jest nie tylko świetnym specjalistą, ale również wspaniałym człowiekiem. Trafiłam do niej pierwszy raz przez przypadek z zębem do leczenia kanałowego prawie 2 lata temu i już nie wyobrażam sobie chodzenia do innego stomatologa. Doktor Szczepaniak jest niezwykle empatyczną osobą, potrafiła do mnie oddzwonić w godzinach wieczornych i zainteresować się stanem mojego zęba, z czym nie spotkałam się nigdy wcześniej. Podczas wizyty panuje zawsze miła atmosfera i każdy zabieg jest wykonywany bezbolesnie z dużą precyzją. Dzięki niej mam zdrowe zęby i ponownie mogę cieszyć się pięknym uśmiechem :)

  2. Mirosława Zygmunt (Mira) ★★★★★

    Mąż z bólem zęba odsyłany z kilku gabinetów tu został przyjęty . Pani doktor nie miała sumienia ( jak to określiła) zostawić pacjenta na weekend z okropnym bólem . Udzielono fachowej pomocy , w miłej atmosferze . Bardzo profesjonalne podejście do cierpiącego pacjenta .

  3. Kasia K. ★★★★★

    Wspaniałe podejście do pacjenta. Szczególnie że jest nim 5-latek.

  1. Dariusz Milczek ★★★★☆

    Minus za czas oczekiwania, rozumiem że w niektórych przypadkach potrzeba więcej czasu na fotelu, ale czekanie z dzieckiem około 30 minut bo poprzedni pacjent się "przeciągnął" to zdecydowanie za długo. Oceniając od momentu kiedy dziecko znalazło się na fotelu, wizyta na plus - długo szukaliśmy stomatologa dla naszego syna który panicznie bał się każdej wizyty. Pani doktor z uśmiechem przywitała młodego pacjenta, a samo leczenie poszło bardzo sprawnie. Syn z gabinetu wychodził zadowolony i nie protestuje przed kolejną wizytą.

  2. Weronika W ★★★★★

    Rewelacja!!! Już od dawna szukałam dobrego stomatologa, ale z marnym skutkiem... Dopiero Pani Magda spełniła moje oczekiwania - profesjonalna obsługa, zasługująca na zaufanie, z ogromnym doświadczeniem i indywidualnym podejściem do każdego klienta. Pani Magda jest stworzona do tej pracy, polecam gorąco! i do zobaczenia :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres lekarz dentysta Magdalena Szczepaniak?

lekarz dentysta Magdalena Szczepaniak znajduje się przy Poleska 47A, Psie Pole, 51-354 Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do lekarz dentysta Magdalena Szczepaniak?

Można skontaktować się z lekarz dentysta Magdalena Szczepaniak pod numerem +48 713 306 484

Jak można dotrzeć do lekarz dentysta Magdalena Szczepaniak?

Do lekarz dentysta Magdalena Szczepaniak można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements