Przegląd katalogu
- 366 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 92% Ze zdjęciami
Znaleziono 366 wyników
Przeglądaj kwatery z basenem w województwie Dolnośląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 366 wyników w województwie Dolnośląskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 198,169 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera kwatery z basenem z miast takich jak Wrocław, Świdnica, Wołów, Bielany Wrocławskie, Kąty Wrocławskie i innych.
“Bardzo dobry hostel w swojej cenie. Czyste ,zadbane pokoje, oddzielna łazienka,miła obsługa. Jest kuchnia. Niestety daleko od centrum, ale pasuje liudziom mającym samochody. Polecam)))”
“Możesz jeść koreańskie domowe jedzenie. Pomyśl o tym jak o koreańskim posiłku gourmet.”
“Rewelacyjne jedzenie, porcję duże, wszystko świeże, smaczne. Polecam żeberka BBQ I placek z gulaszem. Pokoje przestronne, nowoczesne, łóżko wygodne. Zdecydowanie godny polecenia hotel.”
“Wszystko super. Bardzo dobra współpraca oraz warunki.”
“Spędziłam 2 noce w tym magicznym miejscu razem z przyjaciółką. Każdy detal w domu pasuje do całości. Nie ma tutaj przypadków. Właścicielka jest przemiłą osobą, która urządziła cudowne wnętrze i stworzyła niezapomniany klimat. Śniadania w formie bufetu są przepyszne. Ogród jest tak duży że każdy znajdzie w nim swój cichy kąt. Jest to idealne miejsce do odpoczynku, rozmów czy porannej jogi. Czas stoi tu w miejscu. Jedynym minusem tego domu są 2 wspólne łazienki, natomiast zupełnie to nikomu nie przeszkadzało i nie było z tym żadnego problemu.”
“Pobyt w tym miejscu bardzo udany Pokój przytulny .Właściciel przemiły . Okolica urokliwa .”
“Hotel znajduje się na obrzeżach Wrocławia, nie był to dla mnie problem. Autobusy dosyć często stąd odjeżdżają więc można wszędzie spokojnie dojechać. Co do samych pokoi to są one czyste, schludne i wygodne. Śniadania rewelacja, każdy coś dla siebie znajdzie. Polecam z czystym sumieniem. Napewno tu wrócę:”
“W winnicy miałam okazję być na zwiedzaniu i degustacji. Pan Kacper Banaś swoimi opowieściami przyciągał uwagę każdego uczestnika. Wielu rzeczy się nauczyłam. Wina bardzo dobre, szczególnie to o barwie pomarańczowej (w smaku wyczuwalna pigwa). Ludzie, którzy pracują w winnicy są profesjonalni i życzliwi. Pani Amelia towarzyszyła nam aktywnie w degustacji, interesowała się co wyczuwają goście. Polecam odwiedzić co najmniej raz.”
“Witam. Pragnę złożyć bardzo pozytywną opinię na temat funkcjonowania restauracji. Obsługa na bardzo wysokim poziomie desery lodowe pierwsza klasa. Wyrazy uznania dla właścicieli za wspaniały dobor personelu. Przy okazji zwiedzania stajni oraz załatwianiu jazdy konnej dla 10 letniej córki przeżyliśmy bardzo miło niedzielne popołudnie.”
“Pensjonat, w którym poczujesz się jak w domu”
“Miła rodzinna atmosfera.Bliskość centrum handlowego.Pomocna obsługa i rzetelna.”
“Sam fakt, że doba hotelowa trwa do 12.00 zasługuje na 5*. Pokoje czyste, hotel elegancki, a śniadanie rozmaite i bardzo smaczne - kuchnia polska, elementy kuchni brytyjskiej lub włoskiej/hiszpańskiej. Jajka w kilku odsłonach, smaczne kiełbaski czy pieczywo, możliwość skomponowania sałatki i smaczne ciasta na deser. Wyszedłem najedzony i zadowolony. Widok z pokoju na Odrę - piękna sprawa. W pokoju klimatyzacja/ogrzewanie, jedyny minus, to brak możliwości otwierania okien, ale taka teraz dziwna moda w nowoczesnych hotelach. Na ogromny plus zasługuje wyposażenie i dystrybutor smacznej wody w korytarzu +++! Ceny w hotelu trochę za wysokie, ale myślę, że wrócę. Na plus bliskość do rynku i parking. Generalnie polecam.”
“Bardzo miła i pomocna Pani na recepcji. Oby jak najwięcej takich osób w obsłudze klienta. Śniadanie wyśmienite - bardzo duży wybór. Na stołach mini śmietniczki, dzięki czemu łatwo utrzymać porządek po wszelkich maslach, serkach. Łóżko wygodne i duże. Deska sedesowa jest dość mała, a ciśnienie wody pod prysznicem raczej z tych słabszych, chociaż da się normalnie wykąpać. Z sugestii do poprawy: przydałoby się spryskać kabinę prysznicową/brodzik. środkiem na grzyby/pleśń, bo są widoczne. Mimo tych drobiazgów całość pobytu na plus.”
“Pokój był czysty i zadbany, klimatyzacja co prawda trochę głośna, ale dało się spokojnie wytrzymać. W całym hotelu było czysto i przyjemnie pachniało. Restauracja hotelowa też na plus – jadłam krewetki z chilli (bardzo dobre) i sernik, który okazał się po prostu przepyszny. Śniadania również świetne: od klasycznej jajecznicy z bekonem po ramen, który można samemu skomponować – każdy powinien znaleźć coś dla siebie.”
“Przepiękny apartament z ogromnym tarasem i wspaniałym widokiem na rzekę. Apartament, nowy, czysty, współcześnie urządzony i wyposażony w niezbędne rzeczy. Naprawdę godny polecenia. Dziękujemy serdecznie.”
“Hotelik bardzo dobrze usytuowany, blisko starego miasta,pokoje czyste przestronne,śniadanie pyszne ,dostarczone do pokoju,bardzo urozmaicone,dostęp do ekspresu do kawy.Parking płatny 35 zł za dobę,zamykany.miła pani recepcjonistka.polecam”
“Jestem pod ogromnym wrażeniem Hotelu Monopol, przyjechałam z przyjaciółkami na weekend i wszystkie wyjechałyśmy bardzo zadowolone i z postanowieniem powrotu. Lokalizacja - super - 5 minut od rynku, poziom obsługi - najwyższy - przemiłe panie w recepcji, panowie którzy przywieźli bagaże oraz night service z poczęstunkiem. Jedzenie - przepyszne, bardzo dobra jajecznica. Apartament - na najwższym poziomie - łóżko bardzo wygodne, w łazience wanna, prysznic oraz bidet. Ciepło, z ogrzewaniem podłogowym. Naprawdę pobyt warty swojej ceny.”
“Super hotel - także dla rodzin, z dobrym dojazdem do miasta. Śniadanie w formie bufetu było świeże i bardzo urozmaicone. Bardzo pomocny personel - bardzo dziękujemy Panu Łukaszowi za jego pomoc i wskazówki, okazały się naprawdę super! Napewno tu wrócimy!”
“Organizowałam podróż szkoleniową do Polski, w ramach której przewidziany był dwudniowy pobyt we Wrocławiu. Zdecydowaliśmy się na Tulip Hotels – Wrocław Patio i to był doskonały wybór. Szczególne podziękowania kieruję do Pana Przemysława Rybałki za jego niesamowitą uprzejmość, cierpliwość i profesjonalizm. W każdej sytuacji służył pomocą, odpowiadał na wszystkie pytania z ogromną życzliwością i troską – okazał się niezwykle pomocny, znacznie ponad nasze oczekiwania. Dzięki niemu pobyt uczestników przebiegł wyjątkowo sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. Z pełnym przekonaniem polecam ten hotel i z pewnością wybralibyśmy go ponownie przy kolejnej wizycie we Wrocławiu.”
“Super apartamenty bardzo nowoczesne czysto przytulnie”
“Wszystko zgodne z opisem. Był bezpieczny parking. Dobra lokalizacja. Dziękujemy za elastyczne podejście do meldowania! Do następnego”
“Bardzo polecam. Czysto, przyjemnie, ładnie pachnie. Dostęp do apartamentu bardzo komfortowy. Świetna lokalizacja.”
“Zatrzymaliśmy się na kampingu na 2 noce Spokój cisza bardzo ładny zadbany kamping. Właściciele bardzo sympatyczny. Blisko do miasta Niedaleko Lidl. Cena przystępna.”
“Opinia dotyczy pobytu w apartamencie przy Śrutowej 10 Sam apartament jak i otoczenie pierwsza klasa. Dużą zaletą jest bliskie położenie w stosunku do Wyspy Słodowej (5 minut spacerkiem ), czy też samej starówki. Apartament nowiutki, gustownie wykończony z dbałością o szczegóły a do tego bardzo dobrze wyposażony we wszystko czego potrzeba. Na pochwałę zasługuje jeszcze fachowa, kompetentna i pełna uprzejmości Pani w biurze. Można jednym słowem powiedzieć, że klasa ! Na pewno chętnie wrócimy.”
“Klimatyczna odnowiona kamienica, miła i pomocna obsługa na recepcji, winda, czysty pokój, świetna lokalizacja niedaleko dworca, Rynku jak i innych miejsc do zwiedzania. Cena adekwatna do jakości. Polecam!”
“Bardzo smaczne jedzenie . Gnocchi w sosie serowym wyśmienite , przygotowywane przez kucharza na miejscu .Zapiekane truflowe penne również bardzo smaczne . Porcje zacne. Polecam”
“dziękuję właścicielowi za empatie i zrozumienia sytuacji..sprawa zgubionej legitymacji szkolnej..sa jeszcze ludzie uczynni..babcia dziękuje...polecam z całego serca”
“Hotel w samym centrum ma swój parking zamykany co jest zdecydowanym plusem. Restauracja hotelowa serwuje bardzo dobre jedzenie obsługa również na bardzo dobrym poziomie. Pokoje w porządku jedyna rzecz która nie spodobała mi się to średni prysznic uszczelki które nie trzymają drzwi jak powinny i ciśnienie wody bardzo słabe ale to jedyny mankament. Nocleg godny polecenia.”
“Piekny palac z wielkim potencjałem. Cudownie urządzone klimatyczne pokoje. Przemila obsługa, wpadliśmy na krótko a zostaliśmy oprowadzeni po całym pałacu przez pracowników pałacu usłyszeliśmy jego piękna i naprawdę stara historie. Osoby które tam pracują maja pasje i kochaja to miejsce , życzymy aby udało im sie zrealizowac wszystkie plany rozwoju.”
“Serdecznie polecamy rancho za organizację przyjęcia urodzinowego. Miejsce położone w otoczeniu przyrody z przyległą stadniną koni i uroczym drewnianym mostkiem czyni obiekt niezmiernie urokliwym i klimatycznym. Jedzenie smakowało zarówno nam jak i gościom – świeże, aromatyczne i różnorodne. Polskie, regionalne smaki podane w dużych ilościach. Każdy znalazł coś dla siebie. Obsługa uśmiechnięta, pomocna i zawsze czujna, dzięki czemu cała uroczystość przebiegła w znakomitej atmosferze. Na wyróżnienie zasługuje także kontakt z właścicielką. Profesjonalna, serdeczna i bardzo zaangażowana – od początku czuć było, że zależy jej na tym, aby wszystko było dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Na pewno będziemy wracać.”