Opinie

  1. roberto121q ★★☆☆☆

    Niestety nie polecam. Przy składaniu rezerwacji myślałem że rezerwuję pokój w apartamencie typu hotel. Okazuje się jest to apartament w bloku mieszkalnym obok głównego budynku z widokiem na budowę. Na miejscu pobierana jest kaucja 500zł z karty płatniczej na poczet zniszczeń lub niestosowania się do regulaminu. Zakaz palenia nawet na balkonach, gdzie w przypadku nie przestrzegania mogą naliczyć dodatkową opłatę. W przypadku zakłócenia ciszy jest prawdopodobieństwo wezwania ochrony przez mieszkańców przy czym pobierana jest opłata za akcję ochrony. Pobyt miał być przyjemnością a pozostał tylko strach zrobienia czegokolwiek w apartamencie żeby nie zostały naliczone dodatkowe koszty. Przed zarezerwowaniem zalecam dokładne przeczytanie regulaminu na stronie apartamentów żeby nie było zdziwienia po przyjeździe. Kolejnym minusem jest brak klimatyzacji przez co przy wysokich temperaturach jest ciężko oddychać w pomieszczeniach. Kanapa w salonie tak skrzypiąca, że podczas spania lepiej się nie przekręcać na drugi bok. Na plus mogę tylko powiedzieć o dobrej lokalizacji oraz miłej obsłudze w recepcji.

  2. Alicja Felkner ★★★★☆

    Świetna lokalizacja, wszędzie blisko. Apartament bardzo przestronny z ładnym widokiem. Miejsce bardzo spokojne, obsługa dba o to żeby zachować w nim spokój i nie przeszkadzać innym. Pod naszym budynkiem była przyszna pizza, sklepy i wszystko inne co istotne na urlopie. Chętnie wrócę.

  3. Kinga Bajcer ★★★★★

    Przepiękny apartament, super lokalizacja. Przemiła obsługa, bez problemu można wszystko z Paniami na recepcji załatwić. Polecam :)

  1. Konstancja Listopad ★★★★★

    Miła obsługa,czysty apartament-wyposażony. Bardzo fajna lokalizacja tuż przy rzece ! Blisko rynek,a w apartamentowcu żabka. Polecamy !

  2. Księgowość Kasprzak ★★★★★

    Przepiękny apartament z ogromnym tarasem i wspaniałym widokiem na rzekę. Apartament, nowy, czysty, współcześnie urządzony i wyposażony w niezbędne rzeczy. Naprawdę godny polecenia. Dziękujemy serdecznie.

  3. Michał Sikora ★★☆☆☆

    Bardzo miły pobyt we Wrocławiu obrzydził nam Pan z administracji, który w bardzo emocjonalny sposób bezpodstawnie oskarżył mnie o zniszczenie mienia oraz wandalizm, którego nie popełniłem. Pan "kierownik" w obecności innych zarzucił mi wypróżnianie się na patio oraz przeskakiwanie przez płot do sąsiadów opierając swoje oskarżenia na podstawie zdjęcia zrobionego od strony pleców przedstawiającego zupełnie inną osobę. Po próbach spokojnego wytłumaczenia sytuacji Pan atakował oraz łapał za słówka, przez co wynikła bardzo nieprzyjemna oraz kuriozalna sytuacja niszcząca spokojną atmosferę wyjazdu. Na plus dobra lokalizacja i cena.

  1. Ania Leska ★☆☆☆☆

    Apartament położony w bardzo dobrej lokalizacji, blisko centrum. Jednak proszę uważać na zaliczkę, która pobiera się w recepcji. Mieliśmy niestety wypadek w apartamencie-dziecko rozbiło szybę prysznicową. Nie ukrywaliśmy tego, zgłosiliśmy szkodę i oczywiście gotowi byliśmy ponieść wszelkie koszty. Jednak nikt nie poinformował nas o kwocie szkody, tylko próbowano pobrać pieniadze za nią bezpośrednio z mojego konta. Na szczęście bank zablokował transakcję, mi jednak zawiesił kartę , musiałam wyrabiać nową. Dla mnie jest to kradziez moich pieniędzy. Nie polecam tego lokalu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres COIN Apartamenty?

COIN Apartamenty znajduje się przy Generała Władysława Sikorskiego 3C, Stare Miasto, 53-659 Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do COIN Apartamenty?

Można skontaktować się z COIN Apartamenty pod numerem +48 717 159 505

Jak można dotrzeć do COIN Apartamenty?

Do COIN Apartamenty można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements