Hotel Centrum
“Hotel przyjazny i wygodny. Właściciele uprzejmi. Czysto. Śniadanie królewskie. Parking przy hotelu, dość skomplikowany dojazd. Mimo, że to centrum miasta. Polecamy, Jaga i Zbyszek”
Znaleziono 7 wyników
“Hotel przyjazny i wygodny. Właściciele uprzejmi. Czysto. Śniadanie królewskie. Parking przy hotelu, dość skomplikowany dojazd. Mimo, że to centrum miasta. Polecamy, Jaga i Zbyszek”
“Super obsługa, polecam wszystkim którzy lubią spokój i ciszę.”
“Dobry Nocleg Blisko Sklep Pizzeria Polecam”
“Solidne, zadbane miejsce, to czego można oczekwiać.”
“Miła obsługa, czysto, dobra lokalizacja, bardzo duży parking, polecam”
“Polecam, byłem na wyjeździe służbowym, pokój był schludny i zadbany, łatwy dojazd no i na plus darmowy parking, w obiekcie cicho, można spokojnie odpocząć, polecam !”
“Pełen profesjonalizm i zaangażowanie! Rzetelna i szybka wycena. Zdecydowanie polecam”