Pergola we Wrocławiu
“Dobre miejsce na odpoczynek, czułam się jak W Hiszpanii. Miejsce na spacer, na randkę czy po prostu na odreagowanie.”
Znaleziono 9 wyników
“Dobre miejsce na odpoczynek, czułam się jak W Hiszpanii. Miejsce na spacer, na randkę czy po prostu na odreagowanie.”
“Bardzo fajny park leśny, który z każdym kolejnym WBO robi się coraz bardziej atrakcyjny. W tym roku do pump tracka, strefy street workoutu i placów zabaw, z lat poprzednich, dołączyły kolejne alejki i boisko do siatkówki plażowej, schowane w ustronym miejscu pośród drzew. Mimo, że ilość atrakcji juz jest spora, w kolejnych latach już planowane są następne -m.in zwycięzki projekt "Toru Rolkarskiego" z WBO 2024.”
“Park południowy to miejsce gdzie spotkasz kilkusetletnie dęby,buki,Cisy a nawet dwie sekwoje, kilka platanów i ogromne drzewa tujowate. Na stawiku mała Wyspa jak z powieści romantycznej. Pomnik Chopina i mała restauracyjka robi z tego miejsca mini Łazienki warszawskie. Mały park i wielkie pozytywne wrażenie...”
“Jest to dawny niemiecki cmentarz, który niestety w okresie powojennym w latach 60. XX wieku został zlikwidowany, cmentarz był dość mocno zniszczony w wyniku działań wojennych w 1945 roku. W centralnej części znajdowało się miejskie krematorium, jest tam teraz lapidarium. Zachował się cmentarz żołnierzy włoskich oraz dziecięcy. Bardzo lubię ten park, jest niesamowicie klimatyczny. Zachował się oryginalny układ alejek z czasów cmentarza.”
“Ładny teren spacerowy i rzeka koło Placu Wolności.”
“Bardzo polecam :) Syn chodzi już 3 semestr, wszyscy trenerzy są super. Często odrabiamy zajęcia w innym terminie i mieliśmy okazję pływać chyba z każdym. Syn jest bardzo zadowolony uwielbia chodzić na zajęcia i super radzi sobie w wodzie jak na 3.5 latka”
“Świetne miejsce na krótki spacer, pół godziny spokojnie zdążymy wszystko obejść i porobić zdjęcia. Jak na tak mały teren bilet wstępu dość drogi 30 zł.”
“Od kilku miesięcy współpracuje z firmą. Kontakt jest bezproblemowy. Polecam”
“Polecam tę szkolę do nauki pływania-basen przy rogowskiej. Ernest to super trener, ma bardzo dobre podejście do dzieci, widać, że pływanie to jego pasja. Syn jest mega zadowolony z zajęć, pomimo, że rozpoczął obowiązkową naukę pływania w szkole to kazał koniecznie zapisać się do Ernesta na kolejny kurs. Szczerze polecam.”