Plaża Jelcz-Laskowice
“Miłe zaskoczenie. Woda naprawdę czysta. Piasek fajny. Jest gdzie zaparkować. W weekendy kiedy jest ładna pogoda mnóstwo ludzi.”
Znaleziono 10 wyników
“Miłe zaskoczenie. Woda naprawdę czysta. Piasek fajny. Jest gdzie zaparkować. W weekendy kiedy jest ładna pogoda mnóstwo ludzi.”
“Basen sportowy jest bardzo fajny i zazwyczaj wieczorami nie ma problemu żeby popływać. Brodzik ma ok. 70-80 cm także też jest super dla trochę starszych dzieci 3-7 lat.”
“Firma niezwykle rzetelna. Naprawa została wykonana sprawnie i na najwyższym poziomie.”
“Polecam wybór szkoły Wiking Swim, a ilość pozytywnych opinii nie jest przypadkowa. Zajęcia zaczęliśmy już w wieku 4 miesięcy. Widzimy jak dobrze zajęcia wpłynęły na rozwój dziecka. Od samego początku poczuliśmy profesjonalne podejście i ogromną wiedzę. Atmosfera na zajęciach u Bartka i Oli jest bardzo przyjazna, każdy może poczuć się komfortowo. Czujemy, że to tak naprawdę początek przygody z pływaniem i na pewno będziemy kontynuować naukę pod okiem Bartka ;)”
“Jak zwykle udane zakupy. Widziałem nowe kolekcję filiżanek i innych przyborów do tworzenia naparów... Są już ozdoby wielkanocne. Trochę mały wybór cebul roślin ozdobnych ale nasion ważyw mnustwo jak w tamtym roku. Zaskoczyła mnie nowa pozycja na półkach z nawozami, nawóz dla traw ozdobnych i bambusów który zawsze musiałem ściągać z internetu. Wziąłem ostatnie dwa opakowania. Mam nadzieję że tego towaru będzie więcej bo ja sam potrzebuje jeszcze z 10 dla mojej wciąż powiększającej się kolekcji bambusów i traw. Jeszcze w tym tygodniu do panstwa podjadę po więcej nawozów, ziemi i być może skuszę się na jakieś drzewka owocowe. PS dla szefuncia mam świetnie ukorzenione żadkich odmian bambusów drzewiastych , bardzo odpornych na nasz klimat. Takie sadzonki to tylko u mnie. Pozdrawiam. Maży mi się że sprowadzicie choćby dla mnie trachycarpusy, filifery, bashania, i aleksandretę palmę. Miłobybyło nawiązać głębszą współpracę.”
“Fajne miejsce na wypoczynek nad wodą.Jest lasek i plaże oraz gastronomia.Jest też wypożyczalnia sprzętu wodnego .”
“Byłem dzisiaj popływać na Sup -ie. Deska rewelacyjna, polecam. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie również będę miał szansę popływać na waszej desce.”
“Wspaniała obsługa, sklep czysty zorganizowany, właściciele najwspanialsi pod słońcem! Polecam ten sklep.”