Przegląd katalogu
- 154 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 88% Z opiniami
- 81% Ze zdjęciami
Znaleziono 154 wyników
Przeglądaj zoo w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 154 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 87,174 opinii i ocen.
“Bardzo dobry sklep dla zwierząt. Karmy i ogólnie jedzenie bardzo dobrej jakości. To nie są karmy z dyskontu więc jak ktoś jest mądrzejszy to wie że w tym sklepie zaopatrzy swojego pupila w zdrową wysoko jakościową karmę, smaczki i przekąski też super. Nasz pies uwielbia jak tam kupujemy jedzonko. Super ❤️❤️”
“Super sklep, super wybór asortymentu”
“Wspaniałe miejsce na spacery z rodziną . Słonie mają dużo miejsca dla siebie na wybiegu . Są zadbane .. klimat słoniarni bardzo fajny ..choć początkowo nie mogłam jej znaleźć”
“Bardzo miły pan, zawsze doradzi, szuka różnych rozwiązań. Polecam. Warto wspierać lokalne, polskie sklepy”
“Jeden z lepszych sklepów. Duży asortyment, szeroko rozstawione półki . Komfortowy sklep.”
“Porządna hurtownia,współpracujemy od ponad 10 lat. Polecam.”
“Bardzo ładny, schludny sklep, towar dobrej jakości, odpowiednie warunki dla zwierząt POLECAM”
“Byłyśmy z przyjaciółkami na damski wypad, pokoje czyste, dużo przestrzeni, kuchnia w pełni wyposażona w najbardziej potrzebne rzeczy, łazienka bardzo ładna oraz czysta, plus za duży prysznic. Komunikacja miejska bardzo blisko, sklepy typu Żabka również. Jedna z przyjaciółek się rozchorowała i Pan Szymon recepcjonista za darmo przedłużył nam dobę hotelową z 11 na 13, żebyśmy wygodnie mogły poczekać na pociąg i nie martwić się o zdrowie naszej przyjaciółki. Jesteśmy bardzo wdzięczne za zrozumienie i pomoc Panu Szymonowi, który wykazał się ogromną empatią w stosunku do nas. Polecamy.”
“Wspaniała obsługa. Szczególne wyrazy uznania dla Pani Marceliny! Kupiliśmy gada i gdyby nie ona, zapewne długo jeszcze chodzilibyśmy wokół tematu. Pełna pasji i wiedzy na ten temat, nie tylko cierpliwie nam doradzała, ale przygotowała nas tak, że przyjęcie zwierzaka do domu było czystą przyjemnością. Taki pracownik to skarb!”
“Bardzo miła obsługa, zawsze uśmiechnięta i pomocna :-) czasem zdarzają się braki w towarze, ale obsługa informuje kiedy będzie dostawa. Można też złożyć zamówienie w sklepie internetowym i tutaj odebrać bezpłatnie. Moje zamówienie było bardzo szybko zrealizowane.”
“Stara. Tajemnicza. Cudowna. Podobna do bajecznego stworzenia.”
“Od ponad roku jestem klientką sklepu, jak dla mnie jest to jedna z najlepszych firm na rynku. Nigdy nie miałam żadnego problemu, wysyłka ekspresowa, obsługa rewelacyjna (sami zadzwonili żeby wysłać im zdjęcie które ma być nadrukowane na kubku ponieważ nie dołączyłam go składając zamówienie) , również nie było problemu z reklamacja (w jednej paczce była kość dla psa która po kilku dniach zaszła pleśnią, bez najmniejszego problemu otrzymaliśmy nową) a do tego mają bardzo dobre ceny”
“Ostatnia promocja była fantastyczna, dziękujemy. Przykładowe zdjęcie - obroże 12 zł Bomba”
“Bardzo fajny sklep , przemiła obsługa i pomocna.”
“Super sklep, przystępne ceny, duzy asortyment, bardzo miła obsluga”
“W sezonie 23/24 szopka jest czynna od 24.12 do 01.01 w godzinach 8-20. Miejsce warte zobaczenia.”
“Córka była na półkoloniach w Fundacji Panda i przyniosła masę dobrych wspomnień. Serdeczni i mili opiekunowie,ciekawe zajęcia i możliwość wchodzenia w takie zakamarki zoo,gdzie zwiedzający nie mają dostępu.”
“Bardzo polecam, profesjonalna obsługa! Na czas i bez pomyłek!!!!”
“Najlepsze miejsce na zakupy z czworonożnym pupilem na Grochowie. Półki pełne produktów wysokiej jakości. Wybór taki, że trudno ogarnąć wzrokiem. Załoga sklepu miła i kompetentna, zawsze pomocna. Obowiązkowy punkt na spacer z pupilem!”
“Świetnie zaopatrzony sklep. Zamówienie przez internet jest do odbioru już na drugi dzień. Bardzo dobre ceny, dodatkowo przy zamówieniu internetowym jest jeszcze rabat, a na miejscu często można trafić przecenione produkty z krótką datą w okazyjnych cenach.”
“Firma to ludzie! Macie diament w załodze (ta Pani, z plakietką "uczę się") - 5 gwiazdek za genialne podejście do dzieci i rodziców, za cierpliwość oraz ogromną wiedzę i umiejętność przekazania jej. Po miesiącu, czy dwóch od pierwszej rozmowy, dziś wróciliśmy po rudego chomika i znowu trafiliśmy na tę Panią. Dbajcie o nią, bo taki pracownik w dzisiejszych czasach to skarb! Teraz będziemy już tylko tam kupować karmę i inne rzeczy zawsze u tej Pani!”
“Przemiła i bardzo pomocna obsługa. W tym jednym sklepie kupiłam wszystko czego potrzebowałam do swojego nowego akwarium. Po zakupach wiedziałam, że nastepnym razem też tam wstąpię. Bardzo polecam!”