Przegląd katalogu
- 53 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 57% Ze zdjęciami
Znaleziono 53 wyników
Przeglądaj usługi sprzątania w Siedlcu, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 53 wyników w Siedlcu, Mazowieckie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 23,719 opinii i ocen.
“Super obsługa i szybki serwis pomimo okresu przedświątecznego. Pan Michał bardzo sympatyczny i zawsze uśmiechnięty. Polecam”
“Bardzo polecam. Gruby wełniany dywan wyprany idealnie. 10/10”
“Miła obsługa i robią dobrą robotę polecam”
“Z pełnym przekonaniem polecam usługi tej firmy. Korzystam z prania dywanów regularnie i za każdym razem jakość obsługi oraz efekt końcowy są na najwyższym poziomie. Dywan – mimo obecności dwóch czworonożnych domowników – zawsze wraca jak nowy: czysty, pachnący i odświeżony. Fachowość, terminowość i kultura obsługi zasługują na najwyższą ocenę. Profesjonaliści godni zaufania!”
“Świetna obsługa i rewelacyjny efekt! Mój dywan po kilku latach intensywnego użytkowania wyglądał jak do wymiany, a po praniu wrócił jak nowy – kolory są żywe, a zapach świeży. Usługa wykonana szybko, terminowo i z pełną dbałością o szczegóły. Na pewno będę korzystać regularnie i polecam każdemu, kto chce odświeżyć swój dywan bez stresu.”
“Wszystko uporządkowane, miła obsługa.”
“Pralnia super ,bardzo pomocna przy remoncie. Niestety w ostatnim okresie (jesiennym) jest to stała noclegownia śmierdzących żuli.”
“Dobre ceny i szeroki wybór produktów. To co ważne to polski sklep :)”
“Pan Marcin (sektor ogród, castorama Siedlce ul. Łukowska 113) z ogromną radością i uśmiechem na twarzy pomagał mi i mojej rodzinie wybrać te idealne, wysokie, równe drzewko świąteczne. Usłyszeliśmy od tego Pana dużo rad, co zrobić by kupione drzewko było dłużej takie świeże i się nie posypało. Na koniec drzewko zostało dobrze spakowane a cały pobyt był umilony rozmową. Takich pracowników jak Pan Marcin życzyłabym wszystkim pracodawcom. Dziękuję za wszystkie rady oraz tą przyjemną atmosferę z uśmiechem na twarzy mimo późnej godziny, wieczorem w środę.”
“Dobrze zaopatrzony sklep spożywczy, duży parking, wygodny wjazd i wyjazd przy głównej ulicy. Czysto, personel pomocny. Polecam”
“Typowa, duża, nowoczesna Biedronka. Przed duży parking. Ogromny wybór towaru. Świeże owoce i warzywa, dużo różnych artykułów pozabiedronkowych. Obsługa w porządku.”
“Najlepszy towar w mieście, zwłaszcza ogrodowy,jak i kaktusy i rośliny egzotyczne ❤️ No i należy podkreślić że bardzo miła obsługa, Pozdrawiam Panie które pracują na kasie ☺️”
“Jakość warta ceny świeże produkty”
“Sklep usytuowany jest w bardzo dobrym miejscu w pobliżu placówek handlowych i usługowych oraz przy osiedlu domków jednorodzinnych oraz przy blokowiska, a także przy szkole. Obsługa klienta jest bardzo pozytywne, sprawna.”
“witam Tadzik z tej miłej strony tym razem, chciałbym oświadczyć serdecznie kłaniając się nisko, sklep bardzo super coś pięknego, obsługa wysoki poziom”
“Jestem pozytywnie zaskoczony obsługą na kasach samoobsługowych w sklepie. Chciałbym podziękować uprzejmej, czarującej i bardzo energicznej Pani o długich czarnych włosach, która widząc że mam problemy z kręgosłupem pomogła mi zeskanować i zapakować zakupy. Bardzo miłe zachowanie ze strony obsługi w dzisiejszych czasach.”
“Chodzę tu od lat. Sklep usytuowany jest po drugiej stronie miasta co do mojego zamieszkania i czasami tu zajże. Obsługa i towar jest zgodny z standardami firmy.”
“Super obsługa. Bartek doskonale opowiada o materacach. Dużo szczegółów, konkretnych rad tipow odnośnie procesu wyboru.”
“Bardzo fajny sklep, zaletą jest zdecydowanie mięso, wędliny, duży wybór i zawsze świeże, tak jak i warzywa i owoce. A przede wszystkim sklep jest otwarty w każdą niedziele, ponieważ stoi tam sam właściciel podczas niedziel „niehandlowych”. Polecam.”
“Sklep topaz posiada swoje standardy. Wskazana placówka je spełnia. Placówka czysta i zadbana, odpowiednio zaopatrzona. Warto odwiedzić.”
“Ogółem może być tylko są braki w towarach co chodzi o piwa np brak Perły Miodowej”
“Bardzo czysty, zadbany sklep. Lubie robić tu zakupy.”
“Do sklepu przekonałem się przypadkiem i zostałem stałym klientem, robiąc tam przypadkowo zakupy i bardzo przypadł mi do gustu. Począwszy od wczesnych do późnych godzin otwarcia. Bardzo duży i co najważniejsze intuicyjnie rozłożony asortyment + małe kolejki i kasy samoobsługowe. Super promocje z aplikacją i ważny szczegół który utkwił mi w letnim okresie. Super klimatyzacja w środku, aż przyjemnie pochodzić po sklepie i na spokojnie zrobić zakupy a nie jak w niektórych marketach klienci mdleli w kolejce z panującej temperatury Polecam w 100%”
“Przedewszystkim czysto towar ładnie wyeksponowany miło robić tu zakupy.”
“Najlepszy sklep w okolicy przemiła obsługa”