Przegląd katalogu
- 5,641 Łączna liczba firm
- 3.1 Średnia ocena
- 73% Z opiniami
- 63% Ze zdjęciami
Znaleziono 5641 wyników
Przeglądaj usługi medyczne w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 5,641 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 3.1/5 na podstawie 415,053 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera usługi medyczne z miast takich jak Warszawa, Otwock, Brwinów, Pruszków, Piaseczno i innych.
“Bardzo polecam to miejsce. Wszystko przebiega sprawnie, miło i profesjonalnie. Pani Doktor Wojciula przemiła, ciepła i dająca poczucie bezpieczeństwa. Pomimo tego, że większość doktorów ma problem ze zbadaniem mnie, Pani Doktor zbadała sprawnie i bez żadnego dyskomfortu. Cudowne podejście do pacjenta. Bardzo dziękuję.”
“Bardzo polecam ta przychodnie i stomatologie, usługi na najwyższym poziomie, korzystamy cała rodzina łącznie z naszym 8 letnim synem który mowi że pani doktor nie zamieni na żadną inną , fachowo, dokładnie i z największą cierpliwościa do małego pacjenta. Polecam :)”
“Byłem dwukrotnie pacjentem (gastroskopia, kolonoskopia i przewiduję rezonans w zniec zuleniu .Bardzo profesjonalna obsługa medyczna ,przemiła atmosfera.Świetna organizacja. Pozdrawiam Krzysztof Augustin”
“Nasze dzieci są pod stałą opieką alergologa Pani Dr. Aneta Serwatka i jesteśmy bardzo zadowoleni z jej profesjonalizmu i podejścia do dzieci. Obsługa w placówce również na bardzo wysokim poziomie. Brak problemu z umówieniem wizyty. Polecam CMP na ul. Strumykowej.”
“Miejsce godne polecenia ! Pani Katarzyna podolog to bardzo rzetelna osoba. Pomogła pozbyć mi się wieloletnich odcisków , a także mojemu dziecku kurzajek, bardzo polecam!”
“Miałam przyjemność być pacjentką dr Alicji Bednarowskiej-Flisiak i z pełnym przekonaniem mogę ją polecić. Pani doktor to niezwykle kompetentna, empatyczna i życzliwa osoba, która wszystko dokładnie tłumaczy, dzięki czemu podczas wizyt czułam się spokojnie i w pełni zaopiekowana.”
“Bezproblemowa rezerwacja terminu, wizyta zgodnie z planem. Bardzo sympatyczna Pani doktor, uzyskałam wszystkie niezbędne informacje, pomoc a nawet więcej. Polecam :)”
“Serdecznie polecam wszystkim Centrum Zmiany w Życiu na ul.Branickiego w Warszawie. Pozytywna atmosfera od wejścia i specjaliści, którzy naprawdę znają się na swojej pracy. Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam właśnie tę placówkę, kiedy potrzebowałam wsparcia.”
“Bardzo profesjonalny personel. Pan Doktor Robert Gilewski jest po prostu THE BEST ! Bardzo fajna, pouczającą wizyta, przepełniona dawką wiedzy medycznej i zastosowań najnowszych technologii w leczeniu. Trafiliśmy do tej placówki z polecenia kilku bardzo zadowolonych pacjentów. Teraz z czystym sumieniem mogę sam też polecić innym potrzebującym. Mam nadzieję, że ta opinia będzie pomocna dla każdej osoby, która to czyta. Tak trzymać i oby więcej takich placówek i lekarzy jak Pan Doktor Gilewski .”
“Niezbyt duża, ale dobrze zaopatrzona apteka. Miła obsługa potrafiąca doradzić, ewentualnie wskazać lek zamiennik o takim samym składzie , a niższej cenie. Teraz to się liczy. Kolejek raczej nie widuję. Parking osiedlowy przed południem bez problemów.”
“Fajne nieduże centrum handlowe, mało ludzi nie trzeba sie przepychać, jeżdzić po parkingu w poszukiwaniu wolnego centymetra, można spokojnie pomyśleć obejrzeć i zrobić zakupy, jest tam niedużo sklepów ale najpotrzebniejsze są, polecam.”
“Polecam oddział chirurgii naczyniowej pod kierownictwem Prof.Szopińskiego. Wspaniały i profesjonalny personel pielęgniarski, bardzo zaangażowane i pomocne Panie opiekunki med. Szczególne podziękowania kieruję do cudownych lekarzy z powołania- Pana dr Marcina Janasa oraz dr Artura Cywińskiego za udaną operację, profesjonalizm oraz duże wsparcie.”
“Trafiłam do kliniki w okresie przeziębienia, wlew witaminowy postawił mnie na nogi. Świetna obsługa i medycy. Bardzo polecam to miejsce.”
“Naprawdę ogromnie mogę polecić ten ośrodek oraz Pana Doktora Łukasza Dziekana. Z daleka od domu rodzinnego potrzebowałam pilnie skonsultować się z lekarzem i po pół godzinie miałam termin. Pan Doktor bardzo miły, kompetentny i uprzejmy. Gdybym mieszkała w Warszawie to byłabym stałym pacjentem. Polecam”
“Świetny fachowiec, profesjonalna pomoc, miła obsługa. Nic dodać nic ująć. Polecam bardzo.”
“Polecam. Doktor Kornel Zdanowski ma doskonały kontakt zarówno z dzieckiem jak i z rodzicem. Leczenie jest skuteczne, a podejście kompleksowe.”
“Witam. Serdecznie polecam przychodnię na Wilnie. Zawsze można się dodzwonić,Pani z rejestracji też zawsze oddzwania. Cierpliwość i kompetencja.Wielokrotnie korzystałam już z pomocy centrum medycznego Wilno,Panie zawsze służą radą . Wczoraj np. potrzebowałam pomocy chirurga ( obdzwoniłam kilka przychodni na Targówku ale nie było w danym dniu lekarza i każdy odsyłał mnie na Sor) zadzwoniłam na Wilno opisałam sytuację, Pani powiedziała, żebym podeszła w wolnej chwili bo jest Pani pielęgniarka i może pomóc. Wszystko zakończyło się pomyślnie. Sztyft z kolczyka został usunięty profesjonalnie, miejsce odkażone i zabezpieczone opatrunkiem. Pani pielęgniarka zna się na swojej pracy, miła, profesjonalna osoba.Wielokrotnie pobierała mi krew i nigdy nie miałam siniaka. Serdecznie dziękuję za udzieloną pomoc, profesjonalizm i empatię .Nie musiałam jechać na Sor i tracić całego dnia na czekanie albo jechać gdzieś prywatnie i wydawać nie potrzebnie pieniądze tym bardziej, że jestem ubezpieczona . Polecam Centrum Medyczne Wilno.”
“Trafiłam do doktora Ambroziaka tak naprawdę po to, żeby zweryfikować diagnozę postawioną przez innego lekarza. Że warto pójść do tego lekarza dowiedziałam się od znajomej, której to znajomy...i tak dalej :) Nie mam specjalnego doświadczenia w zwiedzaniu gabinetów, bo szczęśliwie nic specjalnego mi nie dolega oprócz kolana. Gdyby jednak przyszło mi korzystać z leczenia w dłuższej perspektywie, to życzę sobie trafiać do lekarzy takich, jak doktor Ambroziak. Człowiek niezwykłej kultury, rzeczowy, poświęcający pacjentowi czas na omówienie badan, przedstawienie planu leczenia. I najważniejsze proponujący sposób leczenia z różnych powodów bardziej korzystny dla pacjenta. Przede mną operacja, ale stres umiarkowany, bo wiem, ze w dobre ręce trafiłam.”
“Świetna organizacja całego procesu leczenia - od kwalifikacji przez późniejsze kontrole. Miejsce świetnie zorganizowane, bardzo życzliwy i przyjazny personel. Miałem wykonywany zabieg laserowej korekcji wzroku - sam zabieg był przeprowadzony w bardzo komfortowej atmosferze, zupełnie bezbolesny. Brak jakiegokolwiek bólu i dyskomfortu także po zabiegu - już następnego dnia miałem perfekcyjną widoczność. Proces leczenia prowadził dr Anas Awad - cały czas czułem, ze moje dobro i komfort jest na pierwszym miejscu, dr cierpliwie i profesjonalnie tłumaczył wszystkie kroki, merytorycznie przedstawiając rekomendacje (co było dla mnie bardzo ważne jako dla „laika”, który nie ma wiedzy, by samodzielnie wybrać metodę leczenia). Bardzo dziękuje za tak niespotykane podejście i z pełnym przekonaniem polecam!”
“Hotel zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Pokoje były czyste i zadbane, widać, że wnętrza są systematycznie odnawiane — świeże wykładziny i schludne wyposażenie sprawiają, że mimo nieco klasycznego stylu całość wygląda estetycznie i przytulnie. Okolica jest spokojna, a w nocy w pokojach panowała cisza, bez szumu samochodów, co pozwoliło naprawdę odpocząć. Śniadania w formie bufetu były smaczne i urozmaicone, choć zabrakło mi tylko deseru bez cukru dla osób, które preferują zdrowszy styl odżywiania. Ogólnie pobyt oceniam bardzo pozytywnie — to hotel z klimatem, zadbany i wygodny, w którym można poczuć się swobodnie.”
“Najlepsza przychodnia panie pielęgniarki w gabinecie są bardzo miłe i delikatne w pobieraniu krwi zapisałam całą swoją rodzinę i korzystamy i jesteśmy bardzo zadowoleni”
“Pierwszy raz od dawna byłem na basenie, choć planowałem zaczac chodzic dla poprawy zdrowia. Co do toru nie musialem czekać dosyć długo aż sie jakiś tor zwolni, ale widać że ten basen jest wybierany przez wielu. Na miejsce w jacuzzi też czasem trzeba poczekać ale się doczeka. Fajnie tez bylo znów zjechać na zjeżdżalni. Bicz wodny zrobil mi masaż barków na jaki czekałem. Prysznice w szatni z wodą nie za ciepłą ani nie za zimną. Slabe sa tylko suszarki tutaj gdyż potrzeba czasu na wysuszenie się ze wzgledu na slaby nawiew. Partenrka mowi ze moglaby by być cieplejsza woda w basenach choc mi nie przeszkadzała wcale, mniej wody mogło by być w brodziku na zjeżdżalni ale ogolnie jej sie podobało, nawet to że nie jest tak oblegany basen jak np. na Warszawiance. Polecam dla aktywnego jak i nie aktywnego odpoczynku.”
“Zabieg labioplastyki odbył się w miłej atmosferze. Od początku czułam się, że jestem w dobrych rękach. Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego i serdecznie polecam Dr Pająk każdej wymagającej Pani, która myśli o wykonaniu tego zabiegu.”
“Niezwykłe zjawisko określamy jako fenomen. Taki właśnie jest Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie. Byłem na oddziale VII. Oddany personel medyczny, przyjazna atmosfera, kompleksowa opieka lekarska na najwyższym poziomie. Wielkie podziękowania dla wszystkich bez wyjątku.”
“Jestem mega zadowolona z wizyty u stomatologa. Generalnie jestem panikarą jeśli chodzi o ból zębów i lęk przed leczeniem, ale dr. Lesiak jest absolutnym mistrzem świata! Zero bólu, wielki ubytek oczyszczony i wypełniony w 15 minut! Polecam z całego ❤️”
“RTG nogi z pakietu ubezpieczeniowego. Bez kolejki, przed czasem, bardzo miła obsługa. Czysto, bardzo ładne centrum medyczne.”
“Kameralna siłownia- takie właśnie lubię! Bez natłoku ludzi, bez czekania na maszyny czy sprzęt, możliwość korzystania z sali fitness gdy nie odbywają się na niej zajęcia- na plus. Dziewczyny z recepcji zawsze uśmiechnięte! Polecam”
“• Szanowny Panie Amadeuszu, Chciałabym wyrazić moje najserdeczniejsze i najgłębsze podziękowania za Pańską niezwykłą pomoc, profesjonalizm oraz zaangażowanie podczas ponad miesięcznej terapii manualnej, której miałam przyjemność być Państwa pacjentką. Już po pierwszych wizytach odczułam znaczną ulgę, co było dla mnie ogromnym zaskoczeniem i jednocześnie ogromną radością. Pańskie umiejętności i precyzja w wykonywaniu zabiegów sprawiły, że terapia była skuteczna.Mimo miejscowych nacisków, które mogą niektórym wydawać się niekomfortowe, ja osobiście odczuwałam wyłącznie pozytywne doznania i pełen profesjonalizm z Pańskiej strony. Chciałabym również podkreślić, że zawsze był Pan punktualny.Dodatkowo, rozmowy, które prowadziliśmy podczas wizyt, były dla mnie nie tylko miłym urozmaiceniem, ale także okazją do wymiany myśli na różne tematy, co sprawiało, że terapia była jeszcze bardziej komfortowa i przyjemna. Z pełnym przekonaniem polecam Pana Amadeusza Romanowskiego każdemu, kto szuka profesjonalnego, rzetelnego i życzliwego fizjoterapeuty. Jestem wdzięczna za każdy masaż. Z całą pewnością będę polecać Pańskie usługi innym. Jeszcze raz dziękuję za Pańską pomoc, cierpliwość i zaangażowanie. Życzę dalszych sukcesów i satysfakcji z pracy, którą wykonuje Pan z tak wielkim sercem i pasją. Z wyrazami szacunku i wdzięczności, Dominika Dudek”
“Świetne Centrum, a byłam juz w kilku innych tej sieci. Od recepcji- pomocnej, cierpliwie tłumaczącej, przez panie pielegniarki i pana pielegniarza- którzy ze spokojem, profesjonalizmem i w pozytywnej atmosferze przyjmują w gabinecie zabiegowym. A takiego lekarza jak doktor Anh Kiet Nguyen życzę każdemu- życzliwość, wiedza i kultura osobista na najwyższym poziomie”
“Trzy lata temu po wieloletniej walce z lekami, odbylam po raz pierwszy therapie TMS i kilka terapii podtrzymujacych. Na poczatku bylam bardzo sceptyczna i przerazona. Na szczescie profesjonalizm dr Sulika i Jego zalogi sprawily ze im zaufalam i powierzylam moje zdrowie w ich rekach. Okolo 2 tyg. po przeprowadzonej terapii, moje leki zaczely sie wyciszyc, az w ogole ustaly. W miedzy czasie schodzilam z mieszanki lekow. Byly i wciaz sa tez gorsze chwile, ale terapia podtrzymujaca wyprowadzala mnie na prosta....WARTO w mojej/Twoje walce o normalne zycie bez lekow i depresji!!!!!”