Przegląd katalogu
- 200 Łączna liczba firm
- 3.4 Średnia ocena
- 79% Z opiniami
- 55% Ze zdjęciami
Znaleziono 200 wyników
Przeglądaj usługi medyczne w Legionowie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 200 wyników w Legionowie, Mazowieckie. Średnia ocena 3.4/5 na podstawie 8,102 opinii i ocen.
“Polecamy. Pan Paweł to świetny specjalista. Już po pierwszej wizycie widać było efekty Jego pracy, czego nie osiągnęliśmy po 2 latach fizjoterapii w innych gabinetach.”
“Pani kosmetolog fantastyczna – widać, że zna się na rzeczy i ma ogromną wiedzę. Dokładnie dobrała pielęgnację do mojej cery i dużo mi podpowiedziała, jak o nią dbać na co dzień. Masaż również bardzo polecam, szczególnie jeśli ktoś lubi relaksacyjne zabiegi. Zdecydowanie wrócę!”
“Jakość obsługi i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Bardzo czysty lokal.”
“Gabinety profesjonalnej pomocy psychiatrycznej i psychologicznej.”
“Ludzie z wielką pasją i miłością do zwierząt”
“Bardzo polecam Pana Leszka pełen profesjonalizm. Czułam się zrozumiana i wysłuchana a co najbardziej cieszy nie oceniana. Widziałam z sesji na sesję swój wzrost to bardzo cieszyło i zapraszało do pracy własnej. Dziękuję i pozdrawiam”
“Fantastyczne miejsce .Bardzo miła i życzliwa właścicielka gabinetu. Pełen profesjonalizm. Z wizyty zawsze wracam odprężona i pełna optymizmu.”
“Syn nie może doczekać się co tygodniowych zajęć to chyba najlepsza rekomendacja! Bardzo rzeczowa Pani Monia , zawsze wszystko wyjaśni , doradzi . Fajne wyposażenie sali . Bardzo polecam!”
“Od kilku miesięcy przyjeżdżam z moim dzieckiem do Ośrodka Rehabilitacji dla Dzieci w Legionowie i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że to jedno z najlepszych miejsc, w jakich byliśmy. Zespół terapeutów jest wspaniały – kompetentni, cierpliwi i zaangażowani. Widać, że naprawdę zależy im na dzieciach i na tym, by osiągały postępy. Moje dziecko od razu poczuło się tam bezpiecznie, a to dla mnie jako mamy było najważniejsze. Ośrodek jest bardzo dobrze wyposażony i przyjazny dzieciom. Sale są jasne, kolorowe i dostosowane do różnych form terapii. Na duży plus zasługuje także organizacja – nie ma chaosu, wszystko przebiega sprawnie, a kontakt z rejestracją jest bezproblemowy. Dodatkową zaletą jest możliwość korzystania z rehabilitacji w ramach NFZ, co jest ogromną pomocą. Jestem bardzo wdzięczna za opiekę, jaką otrzymuje moje dziecko, i z pełnym przekonaniem polecam ten ośrodek innym rodzicom.”
“Bardzo dobry lekarz, wizyta trwa długo,dokładny wywiad, dokładne badania . Ogromna wiedzą .pani doktor. Zawsze dzieci wyleczone . Polecam bardzo ...”
“Bardzo serdecznie dziękujemy za opiekę nad naszą mamą Józefą (Danusią), która spędziła w Dworku ponad 2 lata życia. Kochana Mama odeszła od Nas 14.01.2021r. mając 85 lat. Tutaj miała zapewnioną profesjonalna opiekę, szlachetne serca, godne warunki bytowe. Bardzo dziękujemy za stworzony klimat rodzinny, w którym nasza mama czuła się bardzo dobrze przez ponad 2 lata. Jesteśmy szczęśliwi, że mama trafiła właśnie do takiego miejsca jak Dworek - gdzie każdy chory miał bardzo dobrą opiekę i był dostrzeżony, gdzie widzieliśmy uśmiechnięte twarze pensjonariuszy, ruch na korytarzach, widoczny personel, życzliwie odnoszący się do chorych jak i do rodzin odwiedzających bliskie im osoby. Cały personel zajmuje się pensjonariuszami z ogromna cierpliwością, fachowością, starannością, empatią oraz uśmiechem. W Dworku zawsze pachnie smakowitym jedzeniem, czystością i co ważne gdzie można przyjechać o każdej porze dnia. Dyrekcja Domu - p. Agnieszka i p. Igor zawsze maja czas nie tylko dla swoich podopiecznych ale tez dla ich rodzin, zawsze służą fachową porada oraz ciepłym słowem . Pani Agnieszko i Panie Igorze życzymy dużo zdrowia, cierpliwości i zapału w niesieniu pomocy osobom potrzebującym , bo przecież ta praca jest niezwykle ważna, ale tez bardzo wyczerpująca fizycznie i emocjonalnie. Jeszcze raz bardzo dziękujemy Kierownictwu Ośrodka, wszystkim Pielęgniarkom, Opiekunkom oraz Personelowi zaplecza za trud, oddanie i staranność oraz za szacunek, uśmiech i serdeczność, jakie okazywali naszej mamie w całym ponad 2 letnim pobycie. Wszyscy , którzy poszukują dobrego ośrodka dla kogoś bliskiego powinny zainteresować się Dworkiem, bo jest to placówka godna polecenia , naprawdę przyjazna człowiekowi potrzebującemu pomocy. Każdemu polecamy tą placówkę. Małgosia i Leszek D”
“Super miejsce ubezpieczam auta i siebie jak jade za granice juz wiele lat”
“Ogólnie mówiąc to obsługa bardzo miła i profesjonalna. Znają sie na swojej robocie.”
“Miejsce pełne pasji. Profesjonalizm w każdym calu. Recepcja, higienizacja, wiedza i doświadczenie dr Rosiak, robią ogromne wrażenie. Tutaj nie ma osób z przypadku. Czuć, że wszystko jest "od serca". Bardzo polecam.”
“Opinia Po kilku tygodniach bólu pleców trafiłam na fizjoterapię do pana Krzysztofa. Już po pierwszej wizycie poczułam ogromną ulgę! Rehabilitacja, terapia manualna i indywidualne ćwiczenia sprawiły, że wróciłam do pełnej sprawności. Fachowa opieka, cierpliwość i ogromna wiedza – polecam z całego serca!”
“Gabinet Vervamed to miejsce, które zdecydowanie wyróżnia się profesjonalizmem i skutecznością. Terapeuci mają ogromną wiedzę i potrafią doskonale dostosować zabiegi do indywidualnych potrzeb pacjentów. Atmosfera jest bardzo przyjemna, co sprawia, że każda wizyta staje się relaksującym doświadczeniem. Po sesjach zauważyłem znaczną poprawę w moim samopoczuciu oraz elastyczności. Zdecydowanie polecam Vervamed każdemu, kto szuka wsparcia w rehabilitacji i poprawie kondycji fizycznej.”
“Salon Unico odwiedziłam wraz z córką w ramach przekłucia uszu. Zabieg został wykonany fachowo,dokładnie oraz bardzo sterylnie. Córka była zadowolona,nie bała się a miły i wrażliwy głos oraz podejscie Pani kosmetolog zasługują na pochwałę. Piękne wnętrze i profesjonalne podejście stawiają to miejsce wysoko w rankingu. Polecam serdecznie !”
“Zrobiłam cała serie zabiegu krio czyli wymrażanie tłuszczu i jestem bardzo zadowolona. Po pierwsze cały organizm czuje się dużo lepiej, a przy moich problemach z tarczyca to nieocenione. Po drugie mam super efekty - obwody poszły w dół, a dość długo już walczę z oponka na brzuchu. Napewno za jakiś czas powtórzę. No i co ważne nic nie boli - sam zabieg dla mnie relaks. Panie kosmetolog przesympatyczne, czułam się zaopiekowana :)”
“Szczerze polecam to miejsce. Nigdy się nie zawiodłam. Szczególnie polecam olej z ostropestu na regenerację wątroby. Moim zdaniem to oleje najwyższej jakości na rynku.”
“Serdecznie polecam Pracownię Urody. Jestem wierną klientką od lat. Wybór Pracowni Urody, to gwarancja profesjonalizmu, najwyżej estetyki i jakości oraz, co dla mnie najważniejsze, czystości i sterylności. Regularnie korzystam nie tylko z zabiegów na dłonie i stopy, ale również na twarz i ciało. Z czystym sumieniem BARDZO POLECAM.”
“Szczerze polecam to miejsce. Nigdy się nie zawiodłam. Szczególnie polecam olej z ostropestu na regenerację wątroby. Moim zdaniem to oleje najwyższej jakości na rynku.”
“Korzystam z tego sklepu od wielu lat. Bardzo miła obsługa. Możliwość zapisania dziecka na badanie stóp i zrobienia wkładek ortopedycznych. Wybór obuwia duży - polskie markie,skórzane obuwie, buty ortopedyczne oraz kapcie. Zniżka dla stałych klientów, polecam.”
“Kawał dobrej siłowni. Można solidnie przewalić żelastwo. Ale jeśli też chcesz podskakiwać na bierzni bądź rowerze to też się znajdzie na to miejsce i cała masa urządzeń do spalenia nadmiernej ilości puchu:) .Ogolnie jest wszystko i co najważniejsze mega klimat którego brakuje już na siłowniach szczególnie sieciowych których teraz jest ponad 70 procent. Właściciel mega człowiek i doskonały trener który otoczony jest tam wspaniałymi damami które ogarniają sklepik oraz recepcję .Miło można spędzić czas oraz harmonijnie rozbudować umięśnienie równocześnie uzupełniając bilans wodny w organizmie znakomitymi napojami ze sklepiku Polecam .”
“Pracują tu sami profesjonaliści, przychodzimy regularnie z naszym maluchem, byłam także na kontroli po porodzie. Zawsze dostajemy ogromną dawkę wiedzy a synek wraca z sesji na maksa rozluźniony :)”
“Warto, warto i jeszcze raz warto. Byłam kilka razy - dokładnie chyba 3 - u pani Aleksandry. Najpierw z maluszkiem, który miał asymetrie duża, a teraz z prawie półrocznym gadającym bąblem, który asymetrię ma mniejszą. Pani Ola bardzo jasno i klarownie tłumaczy, pokazuje ćwiczenia, których efekty naprawdę widać! Jestem b. zadowolona. Fantastyczne podejście do małego pacjenta.”
“Wspaniały gabinet. Przyszłam do niego z problemem nadmiernego wypadania włosów. Miałam prześwity. Czułam się okropnie. Mimo obaw, czy da się to powstrzymać Pani Joanna posługując się rozległą wiedzą wyleczyła skórę głowy oraz psychikę. Powróciły włosy, powróciła pewność siebie i radość ze spotkań ze znajomymi i nieznajomymi. Gorąco polecam Klinikę Mikrobeauty z całego serca.”
“Bardzo dobry salon. Profesjonalna Pani Kasia, z bardzo dużą wiedzą, która zrobiła cudo z moimi brwiami . Polecam każdemu”