Opinie

  1. Dorota Radzyńska ★★★★★

    Jestem zachwycona! Wczoraj się okazało, że nagle potrzebuję konsultacji kardiologicznej, dzisiaj jestem już po konsultacji! P. Dr Marek Rosiak bardzo starannie i w skupieniu mnie zbadał, wykonując konieczne badania; przesympatyczny i budzący zaufanie człowiek. Panie współpracujące w Centrum przemiłe, pomocne i merytoryczne. Do tych walorów dochodzi niewysoka cena. Z całego serca polecam!

  2. ITF Film ★★★★★

    Ortho by Heart tworzony jest przez niesamowitych ludzi – pełnych pasji, życzliwości i ogromnego zaangażowania. Każda wizyta przebiega w profesjonalnej, a jednocześnie ciepłej atmosferze. To miejsce, w którym naprawdę czuć, że pacjent jest najważniejszy. Jeszcze nigdy nie spotkałam stomatologów z taką pasją i zachwytem do swojego zawodu Największe podziękowania za niesamowitą cierpliwość i życzliwość dla dr. Julii Rosiak można powiedzieć ,,anioła stomatologii,, oraz dla Pani dr Rudecka oraz dr. Kwolek za niesamowite zaangażowanie dzięki której udało się uratować zęba, chodź sytuacja wydawała się trudna.Na każdym etapie tłumaczyła co robi, dawała cenne wskazówki i podpowiedzi. Dziękuję za wszystko Ela

  3. Marta Strzeszewska ★★★★★

    Polecam kardiologa Pana Marka Rosiak. Wizyta przeprowadzona w przyjemnej atmosferze, otrzymałam odpowiedzi na nurtujące pytania , a Pan Marek z cierpliwością wszystko tłumaczył. Właściwy człowiek na właściwym miejscu bez dwóch zdań : ) sam zapis na wizytę był również szybki i plusik za powiadomienia sms. Jeżeli będę musiała jeszcze raz skorzystać z kardiologa to na pewno tu wrócę.

  1. Marek B. ★★★★★

    Co tu dużo pisać: jestem zachwycony. Dotychczasowa pani ortodontka chciała usuwać wszystkie "czwórki", aby leczenie przyniosło rezultaty. Jako że ciężko mi było się zgodzić na okaleczenie córki zacząłem szukać potwierdzenia u innych. Z polecenia naszej sąsiadki (dentystki) trafiliśmy do Ortho by Heart. Konsultacja z dr Rosiak i asystentkami trwała niemal 2 godziny. Omówiono z nami wszystko. Obyło się bez ekstrakcji zębów, a po 2 miesiącach noszenia aparatu gołym okiem widać, że to dr Rosiak miała rację. Nasza Ewa też jest zadowolona i chętnie tu jeździ. Poza tym wizyty odbywają się indywidualnie, gdzie jest zachowana dyskrecja i intymność. W poprzedniej klinice były obsługiwane trzy osoby na trzech fotelach w jednym gabinecie. Ja jako rodzic czułem się tam niekomfortowo, a co dopiero pacjenci... Podsumowująć: jak ktoś szuka debeściaków w tej dziedzinie to bez wahania polecam dr Rosiak z zespołem.

  2. Kamila Fedorowicz ★★★★★

    Miejsce pełne pasji. Profesjonalizm w każdym calu. Recepcja, higienizacja, wiedza i doświadczenie dr Rosiak, robią ogromne wrażenie. Tutaj nie ma osób z przypadku. Czuć, że wszystko jest "od serca". Bardzo polecam.

  3. Magdalena Belli ★★★★★

    Z całego serca polecam klinikę Ortho by Hart, wspaniali, kompetentni specjaliści! Dr. Julia dba o zdrowy i piękny uśmiech całej mojej rodziny. Dziękuję ❤️

  1. Karolina ★★★★★

    Miła atmosfera i pełny profesjonalizm. Doktor Julia Rosiak to najlepszy specjalista. Polecam serdecznie!

  2. Marcin Piniarski ★★★★★

    Specjaliści najwyższej klasy. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, a przy tym miła i komplekswa obsługa. Polecam.

  3. Ida Parakiewicz-Czyżma ★★★★★

    Profesjonalnie i w miłej atmosferze. Byłam na konsultacji u trzech innych ortodontów zanim trafiłam do dr Julii Rosiak. Nikt nie chciał podjąć się mojego leczenia. Doktor Rosiak zaproponowała mi plan leczenia i w bardzo szybkim tempie widać było efekty leczenia. Obecnie leczę u dr Julii Rosiak również moje córki i z pełną odpowiedzialnością polecam ją wszystkim poszukującym specjalisty.

  1. Alicja Bryk ★★★★★

    Polecam z czystym sumieniem . Pełen profesjonalizm ,zaangażowanie w leczenie. Jestem ciężkim przypadkiem po roszczepie wargi i podniebienia i miałam problem ze znalezieniem ortodonty, który podjąłby się leczenia a dr.Julia Rosiak nie miała żadnego problemu . Przeszłam operacje ortognatyczną do której zostałam przygotowana rewelacyjnie ,zawsze mogłam liczyć na pomoc dzięki czemu było mi łatwiej. Jestem mega zadowolona z efektu i bardzo ,bardzo dziękuję .

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Ortho by Heart - dr Rosiak - ortodoncja, kardiologia - Legionowo?

Ortho by Heart - dr Rosiak - ortodoncja, kardiologia - Legionowo znajduje się przy Józefa Piłsudskiego 28, 05-118 Legionowo, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Ortho by Heart - dr Rosiak - ortodoncja, kardiologia - Legionowo?

Można skontaktować się z Ortho by Heart - dr Rosiak - ortodoncja, kardiologia - Legionowo pod numerem +48 226 020 008

Jak można dotrzeć do Ortho by Heart - dr Rosiak - ortodoncja, kardiologia - Legionowo?

Do Ortho by Heart - dr Rosiak - ortodoncja, kardiologia - Legionowo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements