Przegląd katalogu
- 150 Łączna liczba firm
- 3.2 Średnia ocena
- 73% Z opiniami
- 55% Ze zdjęciami
Znaleziono 150 wyników
Przeglądaj szpital w Grodzisku Mazowieckim, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 150 wyników w Grodzisku Mazowieckim, Mazowieckie. Średnia ocena 3.2/5 na podstawie 4,749 opinii i ocen.
“Nie znam bardziej profesjonalnego miejsca jeśli chodzi o fizjoterapię dzieci. Syn urodził się z zespołem Downa i od 3 miesiąca jest w terapii Wójty i p. Marioli Pytlińskiej. Ma duże opóźnienie psychoruchowe ale dzięki fizjoterapii cały czas małymi kroczkami idzie do przodu. Tu znajdziecie pasje i ogromne zaangażowanie. Polecamy wszystkim, nawet jeśli masz zdrowe dziecko i chcesz dla własnego świętego spokoju sprawdzić czy jest wszystko dobrze to właśnie tu powinniście trafić! Polecam z całego serca!!”
“Pragniemy podziękować zespołowi Kliniki za profesjonalizm, uprzejmość i pomoc. To była nasza pierwsza wizyta z córką i już wiemy, że nasza rodzina będzie tu gościła. Klinika na najwyższym poziomie.”
“Pani Iza jest absolutnie wspaniałą i profesjonalną fizioterapeutką.Dzięki jej metodom postępy u naszego malucha były widoczne już po kilku spotkaniach.Jesteśmy niezwykle zadowoleni z efektów terapii i serdecznie polecamy usługi każdemu rodzicowi.”
“Polecam usługi tego salonu, sama z kilku zabiegów kosmetycznych korzystałam i nadal korzystam i zawsze jestem zadowolona, szczególne podziękowania dla Pani Asi, która zawsze ma profesjonalne podejście do klienta a oprócz tego jest cudowną i miłą osobą.”
“Dr Agnieszka przywróciła mi dziś wiarę w stomatologię.. mój paniczny strach i napady lęku na samą myśl o wizycie Ona dziś odczarowała.. nigdy nie spotkałam takiego stomatologa z takim podejściem do pacjenta, choć sama jestem medykiem .. Z całego serca dziękuję dr a zresztą już dzwoniąc na recepcję można się przekonać że profesjonalizm zrozumienie i empatia towarzyszy temu miejscu.”
“Jestem bardzo zadowolona ❤️ cudowna atmosfera i profesjonalizm Każda z dziewczyn jest SUPER ❤️ Polecam serdecznie”
“W dniu wczorajszym wyrywałam szóstkę u.Pani Dr chirurg Olgi Szulczyńskiej-Wojtowicz.Gorąco Panią Dr.polecam.Super kobieta z powołania do zadań specjalnych,która wykazuje się ogromnym profesjonalizmem i wiedzą.Przemiła,spokojna,potrafi uspokoić najbardziej zestresowane osoby.Czułam się bardzo zaopiekowania od początku do końca.Chociaz zabieg mógł okazać się skomplikowany, dzięki Pani Dr.wszysko poszło sprawnie,dobrze i bezboleśnie.Super kobieta,Polecam.Ode mnie 5 gwiazdek❤️/Wojnowska K”
“Polecam znakomitego neurologa. Pani doktor bardzo pomogła mojej mamie. Rezultaty leczenia niebywałe. Bardzo dziękujemy, podziwiamy wiedzę i skuteczność.”
“Polecam. Jestem pod wrażeniem dr Tomasza. Kultura osobista, spokój, empatia, konkretny , jasny, zrozumiały plan leczenia, który został wdrożony już na pierwszej wizycie. Sprawna współpraca z asystentką. Zainteresowanie pacjentem podczas wizyty. Czułam się po prostu w pełni zaopiekowana.”
“Robiłem szkła razem z PIĘKNYMI oprawkami, wybór jest absolutnie PRZEŚWIETNY, każdy krój w każdym kolorze i rozmiarze, ponadto szefowa sklepu zrobiła mi ZA DARMO nową receptę kiedy dowiedziała się że recepta robiona w innym miejscu była masakrycznie źle dobrana. Polecam każdemu kto ceni sobie wygodę, wybór, przystępne ceny i profesjonalną obsługę.”
“Miałam ogromną przyjemność skorzystać z usług Gabinetu Kosmetycznego YASUMI i mogę śmiało powiedzieć, że była to jedna z najlepszych wizyt w salonie beauty, jakie kiedykolwiek miałam. Już od samego wejścia czuć profesjonalizm, wnętrze jest eleganckie, zadbane i sprzyja relaksowi, a obsługa niezwykle uprzejma i pomocna. To miejsce, w którym naprawdę można się zrelaksować, zadbać o urodę i poczuć wyjątkowo. Zdecydowanie polecam Gabinet YASUMI każdemu, kto szuka wysokiej jakości usług kosmetycznych w przyjaznej atmosferze.”
“Najlepszy specjalista od koni zwłaszcza w dziedzinie ortopedii”
“Dzien dobry .Jestem po operacji przepukliny skosnej mosznowej.Bardzo dobry Lekarz chirurg z bardzo duzym doswiadczeniem .Wczuwajacy w sytuacje pacjenta jako chora osobe. Pelen empatii Zyczliwy Lekarz. Dziekuje Panie Doktorze. Wdzieczny pacjent Krzysztof”
“Pragnę wyrazić wdzięczność wszystkim pracownikom i personelowi kliniki za ich wysoki profesjonalizm, takt i szczerą życzliwość wobec klientów. Powodzenia i pomyślności! Polecić)”
“Sprawnie i szybko. Byłem na med pracy”
“Super profesjonalne zabiegi polecam efekty widoczne”
“Pani Kinga to bardzo dobra psycholog z ogromem empatii i zrozumienia. Terapia trwała kilka miesięcy, pomogła mi stanąć na nogi i przebrnąć przez trudny dla mnie czas. Widać, ze Pani posiada dużą wiedzę i doświadczenie, dzięki którym pozwoliła mi zajrzeć w głąb siebie i zostawić za sobą bolesną dla mnie przeszłość. Jestem wdzięczna za pracę jaką włożyła Pani Kinga w moją terapię i za to że pomyślnie udało nam się ją zakończyć. Z całego serca polecam Panią Kingę !”
“Praca z panem Maćkiem to prawdziwe doświadczenie głębokiego spokoju i ulgi. Jego ciepły głos i wyjątkowa umiejętność wprowadzania w stan relaksacji sprawiają, że każda sesja jest niezwykle kojąca. Pomógł mi uwolnić się od lęków, stresu i uporczywych fobii, które towarzyszyły mi od lat. To nie tylko wybitny specjalista, ale również pełen empatii człowiek, który z troską i zrozumieniem podchodzi do każdego problemu. Polecam z całego serca każdemu, kto chce odnaleźć harmonię w swoim życiu!”
“Serdecznie polecam współpracę z Panią Moniką. Pani Monika jest kompetentną i niezwykle empatyczną osobą która doskonale zna rynek ubezpieczeń. Potrafi znaleźć rozwiązanie i dopasować produkty dla najbardziej wymagających klientów.”
“Serdecznie polecam Panią Agnieszkę Gil. Wizyty zawsze przebiegały w przyjemnej atmosferze. Pani Agnieszka jest profesjonalna - zawsze dokładnie odpowiadała na moje pytania i merytorycznie wyjaśniała moje trudności. A przy tym jest życzliwa i bardzo wyrozumiała. Seria ćwiczeń pomogła mi, choć wydawało mi się to niemożliwe.”
“Ania to cudowna kobieta, pozytywna uśmiechnięta taka energia się udziela. Polecam dźwiękoterapię”
“Polecam Panią Kasię, moja nastolatka zadowolona ze współpracy. Efekty widoczne już po kilku spotkaniach. Dziękuję Pani Kasiu.”
“Polecam! Najlepsze ceny i miła obsługa.”