BLINK OKULISTYKA Specjalistyczna Poradnia Okulistyczna dla Dzieci i Dorosłych
“Jestem zachwycona wizytą u dr Starzyńskiej Duży profesjonalizm i super sprawność lekarska podczas wykonywania badań Bardzo polecam”
Znaleziono 11 wyników
“Jestem zachwycona wizytą u dr Starzyńskiej Duży profesjonalizm i super sprawność lekarska podczas wykonywania badań Bardzo polecam”
“Polecam znakomitego neurologa. Pani doktor bardzo pomogła mojej mamie. Rezultaty leczenia niebywałe. Bardzo dziękujemy, podziwiamy wiedzę i skuteczność.”
“Polecam. Jestem pod wrażeniem dr Tomasza. Kultura osobista, spokój, empatia, konkretny , jasny, zrozumiały plan leczenia, który został wdrożony już na pierwszej wizycie. Sprawna współpraca z asystentką. Zainteresowanie pacjentem podczas wizyty. Czułam się po prostu w pełni zaopiekowana.”
“Bardzo profesjonalne podejście do dzieci. Pani doktor nie robi nic na siłę z dzieckiem. Jak potrzebna jest chwila na uspokojenie to ja daje. Miła i uprzejma do każdego. Wyjaśni wszystko bardzo dokładnie i odpowie na każde pytanie. Polecam zdecydowanie.”
“Lekarz sympatyczny i kompetentny. Pod przychodnią jest gdzie zaparkować. Placówka mimo że niewielka, posiada rejestrację przez internet (dla mnie duży plus) oraz akceptuje prywatne ubezpieczenia (jeszcze większy plus)”
“Z całego serca polecam Pana Doktora Bartosza Koneckiego. To prawdziwy lekarz z powołania, którego profesjonalizm i zaangażowanie są widoczne na każdym kroku. Pan Doktor wykazał się niezwykłą empatią podczas naszej wizyty z synkiem. Nie tylko dokładnie zbadał nasz przypadek, skonsultował ale również udzielił wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania. Każda wątpliwość została jasno wyjaśniona, co pozwoliło mi poczuć się pewniej i spokojniej w kwestii leczenia. Ogromnie doceniam to, że Pan Doktor poświęca tyle czasu pacjentowi, nie spiesząc się i dbając o to, by wszystko było zrozumiałe. To buduje zaufanie i pokazuje prawdziwe oddanie. Bez wahania polecam Pana Doktora wszystkim, którzy szukają lekarza z najwyższymi standardami opieki medycznej.”
“Serdecznie polecam to miejsce a w szczególności panią Magde. Mega pozytywnie mnie zaskoczyły efekty po zabiegach oraz wyposażenie z jakiego Pani Magda korzystała podczas moich wizyt. Również śmiało mogę stwierdzić iż opieka stomatologiczna jest tam na jak najwyższym poziomie. Na pewno będę tam od teraz przychodził na kolejne wizyty :)”
“Bardzo miłe i pomocne Panie w rejestracji. Rzeczowi specjaliści (m.in. lekarz Maciej Laskowski, lekarz Viktoria Gortovliuk) i małe kolejki do punktu pobrań. Polecam! ☺️”
“Dziś bylam tam pierwszy raz z pakietu PZU. Jestem zaskoczona opiniami, bo panie na recepcji bardzo miłe. Moja wizyta była jednak opóźniona. Zostałam zapytana czy zgodzę się na przyjęcie przez innego lekarza. Bardzo empatyczna pani doktor wysłuchała mojego problemu zaleciła leki (przyszłam z uczuleniem) dodatkowo zmierzyła mi ciśnienia i wypytała o inne dolegliwości. Zobaczymy czy lek zadziała, jeśli tak, gdy będę musiała na pewno tam wróce z każdym innym problemem.”