Polecam szkole, Kategoria A zdana za pierwszym podejściem, Pan Krzysztof świetny nauczyciel, wszystko profesjonalnie i na wysokim poziomie wiedzy, dokładnie wytlumaczy i nauczy , Dziękuję Panie Krzysztofie za przekazanie wiedzy. Właściciel Szkoły bardzo Miły Pan ,konkretny i na temat. Polecam każdemu ta szkole miła atmosfera i świetne podejscie do kursanta, Pozdrawiam .
Zdjęcia
Opinie
-
Marcin Leszczynski ★★★★★
-
Dominika Orlik ★★★★★
Bardzo polecam szkołę Artura. Mimo 30 min dojazdu do Marek, nie żałuję że wybrałam to miejsce do nauki na kategorię B+E. Elastyczne godziny, które zaproponowano mi w dniu zapisu oraz ekspresowe zrobienie kursu rekompensowały dojazd. Później upewniłam się że jestem w dobrym miejscu dzięki profesjonalistom, którzy mnie uczyli i nauczyli tak dobrze że w miesiąc od momentu zapisania na kurs zdałam egzamin. Dziękuję! Wracam w kolejnym sezonie na kategorię A.
-
Grzegorz ★★★★★
Zapisałem się do szkoły Artura z myślą o zdaniu tylko kategorii C oraz C+E, jednak poziom wiedzy i to w jaki sposób ja przekazują instruktorzy: Artur, Krzysiek, Przemek, sprawiła, że zapisałem się jeszcze na kurs D , A, kwalifikacje oraz wózek widłowy – wszystko zdane na Odlewniczej bez problemów. Polecam !
-
Сергій Буренок ★★★★★
szkoła jazdy jest po prostu świetna. nauczyciele kilka razy wyjaśniają, kiedy czegoś nie rozumiesz. praktyka jest dostępna i dogodna dla mojej pracy. polecam Для хлопців з України теж пасує, тут вас зрозуміють і все зрозумієте ви.
-
Piotr Romaniuk ★★★★★
Najlepsza Szkoła w Warszawie.!!! Pan Artur człowiek orkiestra, cierpliwy, troskliwy, bardzo pomocny, kompetentny. Wytłumaczy, zawsze ma czas i cierpliwość. Jak by tak wszystko w życiu było łatwe, to żyć nie umierać. Bardzoooo Polecam
-
Automat ★★★★★
W GS Szkolenia uczyłem się na kat. D. Świetni instruktorzy: p. Artur i p. Przemek. Egzamin państwowy zdałem za 1 podejściem. Serdecznie polecam tą szkołę jazdy!
-
Michał Królikowski ★★★★★
Polecam tą szkołę z czystym sumieniem. Robiłem kategorie "D" i zdałem za pierwszym razem. Jestem zadowolony z efektów w przyszłym roku zapewne będę chciał zrobić kategorie "A" do kompletu. Edit. Zdałem obecnie kat A Polecam szkołę
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres GS Szkolenia - Prawo jazdy kat A, B, B+E,C, C+E, D?
GS Szkolenia - Prawo jazdy kat A, B, B+E,C, C+E, D znajduje się przy Fabryczna 110, 05-270 Marki, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do GS Szkolenia - Prawo jazdy kat A, B, B+E,C, C+E, D?
Można skontaktować się z GS Szkolenia - Prawo jazdy kat A, B, B+E,C, C+E, D pod numerem +48 570 290 260
Jak można dotrzeć do GS Szkolenia - Prawo jazdy kat A, B, B+E,C, C+E, D?
Do GS Szkolenia - Prawo jazdy kat A, B, B+E,C, C+E, D można dotrzeć, korzystając z poniższego linku