Przegląd katalogu
- 3,138 Łączna liczba firm
- 3.7 Średnia ocena
- 86% Z opiniami
- 71% Ze zdjęciami
Znaleziono 3138 wyników
Przeglądaj szkoła w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 3,138 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 3.7/5 na podstawie 120,407 opinii i ocen.
“Ciesze sie ze tututaj rozpoczołem przygode z tanciem. Użytkowe zajecia w parach pokazaly mi co lubie, sprawia mi frajde i bede szukać dalej. System zapisu pozwala lączyc sie w pary taneczne. Nie masz partnera spróbuj, bo moze własnie go odnajdziesz na tutajszyn parkiecie :)”
“Bardzo przyjazne przedszkole, małe grupy. Czuję, że dzieci są zaopiekowane. Kadra pedagogiczna jest zaangażowana i troskliwa. Zajęcia sa różnorodne, organizowane są wycieczki i ciekawe spotkania.”
“Najlepsza szkoła w Warszawie, wysoki poziom nauczania, nauczyciele z powołania, rozwój wszechstronny, konkursy, teatrzyki szkolne itp, jak i dużo atrakcji w zakresie zajęć lekcyjnych poza szkołą ( Muzea, teatry od zaplecza , itp)”
“Jak widać wpis "p.Jagody" nie znalazł poparcia ponieważ jest nieprawdziwy. Osoba, która się pod nim podpisała nie istnieje. O skali bezpieczeństwa w szkole może zaświadczyć fakt bezproblemowego funkcjonowania w placówce trzech grup z przedszkoli będących obecnie w remoncie ( 4,5,6 latki) oraz trzech grup oddziału przedszkolnego i trzech oddziałów klas pierwszych. Oznacza to wzrost rekrutacji w stosunku do lat poprzednich. Mimo tego szkoła pracuje na jedną zmianę - klasy młodsze kończą najpóźniej po 5 lekcjach (godz 13) a klasy starsze najpóźniej o 15.30. Szkoła oferuje dodatkowe zajęcia sportowe na terenie : piłka nożna, koszykówka, siatkówka, lekkotletyka, taekwondo, tenis stołowy, taniec towarzyski i współczesny, gimnastyka artystyczna, tenis ziemny. W ramach zajęć pozalekcyjnych można skorzystać ze szkółek języka angielskiego, szachów, zajęć tworzenia z gliny, zajęć z dramy. Posiadamy salę do integracji sensorycznej w której odbywają się również zajęcia rehabilitacyjne dla osób z wadami postawy.Świetlica działą w godzinach 7-18. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane placówką do kontaktu telefonicznego i osobistego codziennie w godz 8-16. Marcin Zgutka, wicedyrektor SP273”
“Nauka jednozmianowa. Dzięki grantom z UE dzieci mają dodatkowe lekcje języka angielskiego. Dzieci nie znające języka polskiego mają oddzielną klasę. Szkoła z dużym potencjałem.”
“Mój syn tam Chodzi. Zero zastrzeżeń a to jego druga szkoła i drugi raz pierwsza klasa więc mam doświadczenie po poprzedniej.. W tamtej dramat a tu jakby ręką odjął wszystkie problemy. Polecam z pełną świadomością!”
“Super trener pan igor naprawdę dobrze prowadzi zajęcia indywidualne, dodatkowo poza zajęciami można dowiedzieć się wiele z jego profilu w mediach społecznościowych, fajny młody chłopak tak w skrócie z zapałem do pracy”
“Absolutnie najlepsza szkoła pływania w tym kraju. Moja córka zaczęła zajęcia w wieku 2 lat, obecnie ma 6 i pływa tak rewelacyjnie, że aż przyjemnie się patrzy na nią. Podejście do dzieci zasługuje na więcej niż 5 gwiazdek! Polecamy z całego serca naszą trenerkę Wiktorię ❤️”
“Szkoła super. Nauczyciele i Pan Dyrektor bardzo kontaktowi i pomocni. Jasne zasady, bardzo dobra organizacja.”
“Mimo że z ADE nie mam już kontaktu od 2020r, to teraz z perspektywy czasu podzielę się opinią. Moje dziecko do ADE trafiło do zerówki. Było bardzo nadpobudliwe psychoruchowo, a za sobą miało straszne przejścia przedszkolne- dziecko „z bagażem”. Po dwóch latach w ADE nastąpił „szczyt”problematycznych zachowań. Wtedy Pan dyrektor, mentorka i psycholog poinformowali mnie, że dziecko potrzebuje „restartu”. Odsunięto je od zajęć w grupie, miał spotkania 1:1 z nauczycielami i psychologiem w szkole. Po kilku miesiącach weszła nauka w parach. W między czasie my jako rodzice poszliśmy na „Warsztaty dla Dobrych Rodziców”, dziecko przeszło terapię neurotaktylną, dobry TUS. I nasze dziecko stało się nowym człowiekiem, wyleczyło rany. Skończyły się problemy. Kontynuowało normalnie naukę w ADE z klasą. W pandemii rozstaliśmy się ze szkołą ADE. Jednak jestem bardzo wdzięczna ekipie tej szkoły za pomoc, która wtedy otrzymaliśmy. Zmienili nasze życie. Pomogli naszemu dziecku i nam. Dali impuls do zmiany i naprowadzili na ścieżki pomocy. Dzięki temu my mogliśmy wdrożyć odpowiedni plan naprawczy☺️ W tym roku moje dziecko kończy SP i jestem z niego dumna. pozdrawiam”
“Przepiękne pola SGGW zawsze zadbane, mega pozytywni ludzie, bezpiecznie, ale i chilloutowo. Grille, muzyka, pozytywność! Polecam i zawsze odpala mi się milion wspomnień gdy przejeżdżam.”
“Polecam to miejsce :) Szczególnie zajęcia rock n' rolla z Marcinem Konceckim. Tworzy świetny klimat, jest zainteresowany parami i potrafi dostosować prezentowane figury do zróżnicowanego poziomu kursantów. Czysto, recepcja sprawna i przyjazna, uznawanie karty multisport. Czego chcieć więcej? :)”
“Moje dwie córki uczęszczały do tego przedszkola, i muszę powiedzieć, że jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru. Kadra wychowawców jest niesamowita – pełna ciepła, zaangażowania i profesjonalizmu. Panie wychowawczynie zawsze dbają o to, aby dzieci czuły się bezpieczne i kochane. Duże słowa uznania należą się również Pani Dyrektor, która jest świetnym liderem i zawsze dba o najwyższy poziom opieki i edukacji w przedszkolu. Atmosfera w placówce jest bardzo przyjazna, a program zajęć różnorodny i dostosowany do potrzeb dzieci. Serdecznie polecam to przedszkole wszystkim rodzicom, którzy szukają miejsca, gdzie ich dzieci będą mogły rozwijać się w atmosferze radości i wsparcia.”
“Jestem studentką 3 roku i przykro mi, że to już prawie koniec. Nie da się podsumować 3 lat w jednym, krótkim opisie, natomiast ta szkoła dała mi masę niezapomnianych wspomnień. Poznałam tu wspaniałych ludzi, na których zawsze można polegać- mowa tu nie tylko o studentach, ale również o wykładowcach i całym personelu. Dziękuje Wam za wyrozumiałość, słowa otuchy oraz wiedzę, jaką przekazaliście. Polecam WSA nie tylko tym, którzy mają duszę artysty, ale również tym, którzy jej poszukują. Szczególne podziękowania dla Pana Tomasza Woźniaka, bo dzięki niemu odkryłam w sobie pasję do grafiki i chcę dalej rozwijać się w tym kierunku.”
“Fantastyczna szkoła. Kończył ja starszy syn, teraz młodszy chodzi do 6 klasy. Starszy dostał się po Gimnazjum na Kasprzaka do LO im. Czackiego. Mógł rozwijać swoje pasje. Nauczyciele doceniają kreatywność uczniów. Cieszą się z sukcesów dzieci. Nawet tych nie związanych ze szkoła. Pani Dyrektor- genialna, ciepła, uśmiechnięta z sercem na dłoni. Otwarta w stosunku do rodziców , każdego przyjmie, porozmawia. Mój syn nie należał do spokojnych i cichych uczniów . Pomimo tego nigdy nie był przez nikogo w szkole prześladowany. Każdy problem był rozwiązywany na bieżąco. Konflikty rówieśnicze omawiane i rozwiązywane. W szkole kladzie się bardzo duży nacisk na integrację dzieciaków. U młodszego przez cały rok organizowano wartościowe zajęcia na temat tolerancji, niepełnosprawności, porozumienia rówieśniczego. Co tu dużo gadać. Nigdzie nie spotkałam się z tak domową atmosferą jak na Kasprzaka. Moje dzieci były i są tam traktowane z szacunkiem. Ja nie miałam tak dobrze w swoich szkołach. :)”
“Cudne miejsce, które ma swoją atmosferę. Jako uczelnia ma dużo różnych kierunków”
“Ukończyłem tu psychologię w 2015 roku. Uważam, że jest to bardzo przyjazna studentom uczelnia. Większość wykładowców jest zaangażowanych w budowanie wartościowych relacji ze studentami. Nauczanie odbywa się na wysokim poziomie, ale nie przez zastraszanie studentów tylko właśnie przez rozbudzanie ciekawości i chęć włączania studentów w naukowe badania, życie uczelni, koła naukowe itp. Zdecydowanie polecam ten uniwersytet a przynajmniej Instytut Psychologii. Pracuję od lat w zawodzie, jako psychoterapeuta i UKSW jest bardzo dobrze oceniane w tym środowisku.”
“Właśnie skończyłam 3 letnią przygodę na tej Uczelni (licencjat pomostowy i studia II uzupełniające magisterskie pielęgniarstwo), aktualnie czekam na obronę. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że to był wspaniały czas . Uczelnia wiele mi dała, a najwięcej w postaci świetnych kontaktów do super ludzi - i o to chodzi- mam wspaniałą grupę! Oprócz wiedzy liczą się umiejętności i kompetencje - o każdy aspekt Uczelnia zadbała. Wykładowcy to ludzie z pasją, chciało się byc na każdych zajęciach. Panie i Pan w dziekanacie chętnie odbierają telefony, są bardzo pomocne i kolejny raz się przekonałam składając pracę. Dziewczyny jesteście wspaniale! Ja polecam z całego serca.”
“Absolutny top w Polsce jesli chodzi o wykladowcow. Super otwarte umysly - prof. Plit, dr. Lecka czy prof Jedrusik jak dla mnie mega wykladowcy. Nie ma sie co dziwic ze uczelnia nr. 1 w Polsce. Ekstra wyjazdy na zajecia terenowe - Bocheniec, Olecko czy Pinczow to super integracje.”
“Jestem pod ogromnym wrażeniem kursu, na który uczęszczałam w Princeton! Bardzo wysoki poziom, perfekcyjnie przygotowana do zajęć lektorka (ja należę akurat do osób, które lubią wymagających nauczycieli i dokładnie taką osobę znalazłam w Princeton. Może dlatego, że sama jestem z wykształcenia filologiem i pracowałam jako lektor na wyższej uczelni). Dodatkowo w szkole jest przemiła atmosfera :-) Sama wracam na kurs w semestrze zimowym i wszystkim znajomym polecam tę szkołę!”
“Super miejsce, w którym moja córka rozwija pasje muzyczne.Polecam!”
“Trening na wysokim poziomie. Tradycyjne sztuki walki. Gorąco polecam :)”