Niepubliczne Szkoły ZDZ w Radomiu
“Pozdrawiam nauczycieli od informatyki są bardzo fajni”
Znaleziono 11 wyników
“Pozdrawiam nauczycieli od informatyki są bardzo fajni”
“Przyjazna uczniowi, super kadra i super dyrektor ;-)”
“Super. Polecam. Pozdrawiam z kolegą.”
“Mega fajna . Bardzo czysto i bezpiecznie”
“Niegdyś gimnazjum, dziś po reformie szkoła podstawowa. Dobrze wspominam te czasy, większość nauczycieli.”
“Pierwsza wizyta i bardzo pozytywna ocena atmosfery. Mam nadzieję, że kontakt z tą szkołą będzie dłuższy, a ocena nie ulegnie zmianie. Jeśli, to tylko na plus :D”
“Jestem mamą 4-letniego chłopca który obecnie chodzi do przedszkola krasnal , 2 lata wcześniej uczęszczał do żłobka w tej samej placówce , jesteśmy bardzo zadowoleni , ciocię przesympatyczne , miłe, dziecko z radością biegło do nich , wyżywienie super , nie mam żadnych zastrzeżeń , oddawałam dziecko i oddaje z poczuciem, że jest bezpieczne i zaopiekowane . Każdemu poleciłabym to miejsce ponieważ dziecko czuje się komfortowo i bezpiecznie . Polecam !!”