Opinie

  1. Monika ★★★★★

    Świetne miejsce dla Maluszków. Synek rozwinął swoje umiejętności i nigdy nie narzekał. Pachnie domowym jedzeniem i czystością. Dyrektor to przemiły człowiek. Panie Ciocie zawsze zdawały relacje jak minął dzień naszej Pszczółki. Zdecydowanie Polecamy.

  2. Kateryna Zviranovska ★★★★★

    Polecam od całego serca ☺️ Dziękuję za troskę ta opiekę nad córką, mała chodziła do żłobka w prawie rok, jestem zadowolona. Pozdrawiamy razem z Milanką wszystkich pań z grupy truskawki ❤️ Napewno wrócimy jeszcze raz ale z młodszą córeczką

  3. ola grzedzinska ★★★★★

    Jestem mamą 4-letniego chłopca który obecnie chodzi do przedszkola krasnal , 2 lata wcześniej uczęszczał do żłobka w tej samej placówce , jesteśmy bardzo zadowoleni , ciocię przesympatyczne , miłe, dziecko z radością biegło do nich , wyżywienie super , nie mam żadnych zastrzeżeń , oddawałam dziecko i oddaje z poczuciem, że jest bezpieczne i zaopiekowane . Każdemu poleciłabym to miejsce ponieważ dziecko czuje się komfortowo i bezpiecznie . Polecam !!

  1. Ribek Ołszyn ★☆☆☆☆

    Żłobek, który jest kiepska przechowalnia dla dzieci, z fatalną opieką dla dzieci. Jedynie, dyrektor jest w porządku, który chce pomóc i stara się zadbać o wszystko, ale niestety na tym plusy się kończą, a dziecko trafią pod opiekę kobiet, które utrzymują te dzieci przy życiu, aż do momentu odebrania przez rodziców. -Adaptacja, w którym dzieci płaczą, aż się same uspokaja i przyzwywczaja do miejsca- nie ma adaptacji z rodzicem. Dziecko płacze tydzień, dwa lub trzy, aż mu przejdzie i się oswoi. Rodzice nie mogą wchodzić za drzwi. - Panie nie biorą dzieci na ręce, ani nie uspokaja, dziecko moze stac i płakać, aż wkoncu przestanie - opryskliwe Panie, które nie przekazują informacji o dziecku, zadanie jednego pytania i jednej informacji ile mniej więcej dziecko spało w żłobku(nie co do minuty ale mniej wiecej) jest juz czym na co Panie przewracają oczami i odpowiadają z ironia i pretensja i często nawet nie umiejąc odpowiedzieć. - odbieranie dziecka z zaschnięta kupa to już w pewnym momencie była norma - diskopolo non stop w tle dla dzieci, gdzie stojąc chwile odbierając dziecko można było mieć dosyć- a co dopiero takie maluszki - grające zabawki wszędzie, dla zajęcia uwagi dziecka - puszczanie bajek co piątek dla takich małych dzieci. Ale można sie domyśleć, że Panie mają wtedy więcej spokoju. - dzieci siedzą cały dzień w jednym pomieszczeniu, nie wychodzą na zewnątrz i w tym pomieszeniu też śpią. Odbierając dziecko, prawie zawsze było przeboćcowane i musiało przez pierwsza godzinę dochodzić do siebie.

  2. Ag No3 ★★★☆☆

    Jedzienie średnio jak obiady fajne to podwieczorki wiecznie flipsy plus owoc,mus lub serek które dziecko zabiera do domu. Zajęcia dodatkowe raz są raz nie ma... Kontakt z rodzicem na 3* Miejsce bardzo czyste oceniam na 5*

  3. Ewelina Wydra ★★★★★

    Z ogromną przyjemnością podzielę się opinią o Żłobku ,,Krasnal". Nasza córeczka uczęszczała do grupy Truskawek.Opiekowały się nią niesamowite, kochane ciocie: Gosia, Agatka,Bożenka i Żanetka. Dziękujemy im za każdy dzień, za każdy uśmiech, za cierpliwość i ogrom ciepła jakim obdarzyły naszą córeczkę. Podziwiamy ich za trud jaki wkladaly każdego dnia, aby zadbać o dobro dzieci. Jesteśmy wdzięczni za profesjonalną i odpowiedzialną opiekę, za pomoc w wychowywaniu i kształtowaniu światopoglądu naszej pociechy. Córeczka czuła się z nimi tak dobrze jak w domu - stworzyły jej bezpieczną przystań-drugi dom. Bezcenne. Od początku z uśmiechem szła i wracała opowiadając jak to było fajnie w żłobku. Dziękujemy za każdego zmienionego pampersa, za każde przytulenie i za każde powiedzenie NIE kiedy była taka konieczność. Do żłobka dojezdzalismy z daleka, często spóźnieni - ale warto:) Dziękujemy za wyrozumiałość.Jedzenie w żłobku jest domowe, świeże, gotowane na miejscu przez Panie kucharki. Panie dbajace o czystość wspaniałe. Wszędzie, codziennie bardzo czysto i pachnąco od wejścia. Żłobek mieści się przy ruchliwej ulicy.Kurzy się bardzo. Szyby były zawsze czyściutkie.Pan Dyrektor wspaniały.Świetnie nam się współpracowało. Zawsze służył czasem, pomocą i dobrym słowem. Byliśmy z mężem pod wrażeniem Jego podejścia do dzieci. Został ochrzczony przez córcię ,,wujkiem"z którym chętnie przybijała ,,żółwiki".To był niezapomniany czas,który na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Z całego serca dziękujemy. Rodzice Marcelinki

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żłobek KRASNAL?

Żłobek KRASNAL znajduje się przy Bolesława Limanowskiego 31, Planty, 26-600 Radom, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żłobek KRASNAL?

Można skontaktować się z Żłobek KRASNAL pod numerem +48 483 631 818

Jak można dotrzeć do Żłobek KRASNAL?

Do Żłobek KRASNAL można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements