Przegląd katalogu
- 271 Łączna liczba firm
- 3.7 Średnia ocena
- 85% Z opiniami
- 62% Ze zdjęciami
Znaleziono 271 wyników
Przeglądaj sklep w Wyszkowie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 271 wyników w Wyszkowie, Mazowieckie. Średnia ocena 3.7/5 na podstawie 13,642 opinii i ocen.
“Kuchnia wykonana solidnie. Jestem mega zadowolony. Polecam wszystkim znajomym i nie tylko!”
“Bardzo miła i sympatyczna obsługa. Rzetelne i fachowe doradztwo. Zakupiłam lil solid. Pan u którego kupowałam super wszystko wyjaśnił jak go użytkować. Serdecznie polecam!”
“Duży wybór leków, miły personel. Mimo wymogu noszenia masek w aptece nikt ich nie zakłada, zatem jest ten wymóg czy go nie ma?”
“Ogromny wybór bardzo dobrych jakościowo markowych ubrań. Profesjonalne podejście do klienta - przemiła, pomocna obsługa klienta! Polecam z czystym sumieniem, warto odwiedzić ten sklep! Uwielbiam!”
“Super wykonanie , kwiaty przepiękne , Pani wykonała dla mnei ekspresowo piękny bukiecik na chrzciny za nieduże pieniążki , bardzo dobre podejście do klienta , serdecznie polecam ;)”
“Daniel to profesjonalista. 1wszy tatuaż robiłem u Niego jak przyjmował jeszcze w lokalach przy dworcu na ul. Okrzei. na 4ty tatuaż czekam kilka dobrych miesięcy, ale co z tego? wolę poczekać na arcydzieło Sarny, który do każdej sztuki podchodzi mega indywidualnie, niż iść do nijakiego studia. Pozdrawiam Cię serdecznie Mistrzu, moją skórę tylko Ty możesz podziabać. Polecam w 100% !”
“Polecam " Białe czy Czerwone? ". Świetne miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Ogromny wybór win z całego świata. Pan Piotr profesjonalnie doradzi wino, które spełni Twoje oczekiwania.”
“Zabudowa kuchenna wykonana przez Pana Kamila przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Ze współpracy z firmą Laviano jesteśmy bardzo zadowoleni. Dodam, że jesteśmy z tych najbardziej wymagających klientów jako, że nikt nie polecił nam usług Pana Kamila tym bardziej byliśmy ciekawi efektu końcowego, który jest oszałamiający. Zależało nam bardzo, żeby nasza kuchnia była wyjątkowa ponieważ jest integralną częścią salonu. Teraz muszę przyznać, że przyćmiła cały dom, nie tylko salon. Serdecznie polecam!”
“Rewelacyjne miejsce, bardzo klimatyczne. Wypieki po prostu genialne, wyglądają pięknie, a smakują jeszcze lepiej. Obsługa BARDZO miła, uśmiechnięta i otwarta. Zdecydowanie wraz z żoną będziemy wracać :)”
“Najlepszy sklep w Wyszkowie! Kupisz wszystko dla swojego pupila, produkty premium w rozsądnych cenach, a przy tym masz mega miłą, profesjonalną obsługę. Polecam!”
“Pan który tam pracuje to najbardziej odpowiednia osoba na tym miejscu. Spojrzy na człowieka i już wie w co go ubrać i w jakim rozmiarze. Miły i uprzejmy. Przyklad sprzedawcy. Jak na mój gust na chwilę obecną najlepszy tego typu sklep w Wyszkowie”
“Z całego serca polecam Dekor Meble! Współpraca od początku do końca przebiegła wzorowo. Pani Monika - projektująca całą zabudowę wykazała się ogromnym profesjonalizmem i cierpliwością – uważnie słuchała moich potrzeb, doradzała praktyczne i estetyczne rozwiązania, a każdy detal był przemyślany (co przy tak małej powierzchni było nie lada wyzwaniem). Montaż odbywał się terminowo. Panowie montujący byli zawsze punktualnie, pracowali bardzo sprawnie, a przy tym z niezwykłą dbałością o każdy szczegół wykończenia. Efekt końcowy przerósł moje oczekiwania – meble są nie tylko piękne, ale też funkcjonalne i solidnie wykonane :-) To firma, której naprawdę można zaufać! Jeszcze raz pięknie dziękuję całej ekipie i do zobaczenia ;-)”
“Wybór materaca w tym miejscu to sama przyjemność :) Profesjonalna i miła obsługa :) Polecamy i pozdrawiamy!:)”
“Warsztat samochodowy wykazał się pełnym profesjonalizmem. Naprawa została wykonana szybko, rzetelnie i w rozsądnej cenie, a mechanik dokładnie wyjaśnił wszystkie wykonane prace.”
“Z zewnątrz sklep wydaje się bardzo mały ale wchodząc do środka już nie mamy takiego wrażenia. Bardzo dużo przeróżnego asortymentu oczywiście Milwaukee są też narzędzia wiha.”
“Polecam!!! Cały rękaw motyw zwierzęta lasu. Jestem bardzo zadowolony”
“Bardzo miły personel, zwłaszcza Pavel. Zawsze pomogą i doradzą. Jeździmy tylko do nich od 4 lat. Polecam. Gruziń.”
“Bardzo miła współpraca. Bukiet zamówiony telefonicznie z dostawą na zasadzie zaufania jeśli chodzi o płatność. Profesjonalne i bardzo miłe podejście do klienta. Wszystko na najwyższym poziomie. Dziękuję !”
“Super asortyment, wiele marek w jednym miejscu. Do tego jakże mila obsługa, która chetni służy pomocą! ❤”