Przegląd katalogu
- 2,826 Łączna liczba firm
- 4.5 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 85% Ze zdjęciami
Znaleziono 2826 wyników
Przeglądaj salon piękności w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 2,826 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.5/5 na podstawie 289,927 opinii i ocen.
“Pełen profesjonalizm, manicure wykonany bardzo starannie. Miła atmosfera. Polecam w 100%.”
“Serdecznie polecam salon Pracownia Urody! Poprawiają nie tylko wygląd, ale i humor! Wspaniała atmosfera, dużo uśmiechu. Byłam pierwszy raz i na pewno jeszcze wrócę. Pełen profesjonalizm. Dziękuję za super fryzurę weselną i rewelacyjny makijaż:)”
“Od wielu lat korzystam z usług fryzjerskich Pani Agnieszki jestem bardzo zadowolona. Potrafi zrealizować chyba każdą fryzure, zawsze jak przychodze ze zdjeciem fryzury to końcowy efekt zawsze jest zgodny z tym co chcialabym uzyskać.”
“Salon godny polecenia.Pani Kinga spokojnie wysłucha prośby i doradzi korzystając ze swego doświadczenia, ma nowoczesne i profesjonalne spojrzenie, często uczestniczy w branżowych szkoleniach, więc jest na bieżąco z najnowszymi produktami.Zawsze moje włosy mają najlepszy dla mnie profesjonalnie położony kolor, dlatego wracam do salonu Pani Kingi bardzo chętnie.”
“Pan obsługujący męskich klientów jest skarbem, którego należy pilnować za wszelką cenę. Polecam gorąco!”
“Wizyty w Be Unique to czysta przyjemność: Organic Brow w połączeniu z precyzyjną regulacją daje naturalne, trwałe efekty na najwyższym poziomie. Uśmiechnięte specjalistki, które słuchają i doradzają z pasją, pyszne sezonowe napoje (jak dyniowe latte!) i elegancki, przytulny wystrój. Relaks i luksus w jednym. 5/5 gwiazdek – polecam!”
“Absolutna polecajka. Przypadkiem dzisiaj trafiłam na Panią Wiolę, efekt wizyty dokładnie taki, jaki miał być. Ceny za usługę przystępne jak na Warszawę.”
“Polecam masaż leczniczy u p. Viktorii - naprawdę dobrze przeprowadzony wywiad, duża wiedza, profesjonalny masaż i dużo lepsze samopoczucie już po masażu. Kolejna wizyta już umówiona :-)”
“Polecam! Zawsze super, a paznokcie nie najłatwiejsze..”
“Ola robi mi paznokcie już około 3 lata. Zarówno manicure jak i pedicure zawsze są pięknie i dokładnie zrobione. Ola dba o każdy szczegół i potrafi odpowiednio dobrać kolory oraz doradzić. Atmosfera w salonie jest zawsze bardzo miła, bo Ola poza tym, że jest profesjonalistką w każdym calu, to jeszcze świetną rozmówczynią. Polecam!”
“Robiłam paznokcie na ślub, wyszło przepięknie, elegancko i romantycznie. Pani Lucynka słuchała uważnie moich uwag, jednocześnie miała super pomysły. a przy tym potrafiła mnie uspokoić, sprawić że się zrelaksowałam w tym stresującym czasie. POLECAM z pełnym przekonaniem!”
“Miałam zabieg elektroepilacji - efekty dużo lepsze niż u konkurencji, a cena za zabieg niższa. Bardzo dziękuję za wspaniałą obsługę i do zobaczenia niedługo. Szczerze polecam znajomym”
“Od wielu lat doświadczam bardzo fachowej opieki podologicznej u przemiłej Pani Katarzyny w Salonie Venus Wilanów. Szczerze polecam. Andrzej Trebicki”
“Z usług p.Ani korzysta cała moja rodzina przeszło 15 lat jesteśmy zawsze zadowoleni . Ze wszystkich pań . Do saloniku dołączyła przemiła i sympatyczna p. Swietłana którą polecam całym ❤”
“Byłem tu pierwszy raz ale na pewno nie ostatni, pani która mnie obcinała była bardzo miła i delikatna, profesjonalne podejście i zrozumienie klienta, mogę polecić ten salon z czystym sumieniem”
“Pani Agnieszka fachowe cięcie ! Profeska ! Bardzo dziękuje w końcu znalazłam na mapie Warszawy fryzjerkę, której już nie odstąpię. Dziękuje i do zobaczenia ! Polecam bardzo ! ❤️”
“Chodzę na strzyżenie do Pana Tomka od lat i za każdym razem wychodzę w pełni zadowolony z efektu. Strzyżenie bardzo sprawne i w dobrej cenie - zdarzało mi się w innych miejscach zapłacić dwa razy tyle i siedzieć u fryzjera znacznie dłużej, aby potem stwierdzić, że gdzieś jest nierówno i ogólnie nie tak jak chciałem. U innych fryzjerów (fryzjerek) w tym salonie nie byłem, ale przyjaciółki chodzą do pracujących tam Pań na strzyżenie i farbowanie i też są zadowolone.”
“Anna Bartak to znakomity fryzjer, super atmosfera i usługi na bardzo wysokim poziomie. Dzisiaj jest mało miejsc w których pracują prawdziwi fachowcy, osoby o wysokich kwalifikacjach a u Pani Ani w salonie właśnie można takie spotkać Bardzo polecam!!!”
“Miejsce nowe ale osoby mi bardzo znane od wielu wielu lat. Uwielbiam tam bywać...zawsze wychodzę zadowolona”
“Jeśli szukasz dobrego salonu z profesjonalnymi fryzjerkami to lepszego w okolicy nie znajdziesz :) Pani Ania i Pani Ewelina to cudotwórczynie- zawsze świetnie doradzą, obdarzą troską i profesjonalizmem. To miejsce do którego z przyjemnością się wraca i komu z czystym sumieniem poleca się dalej znajomym i rodzinie. Ciepła atmosfera powoduje że człowiek w końcu czuje się zrelaksowany i szczęśliwy po ciężkim dniu :) korzystamy z całą rodziną z usług Pani Ani od lat i to jedyna Fryzjerka która jest w stanie ogarnąć moje ciężkie do ułożenia włosy :) POLECAM serdecznie :)”
“Polecam z czystym sumieniem. Super obsluga”
“Pani Monika nie dość że piękna kobieta to jeszcze zawsze pięknie radzi sobie z moimi włosami. Jestem klientem od wielu lat i każda wizyta jest coraz lepsza”
“Miła i sympatyczna atmosfera. Z usług fryzjerskich p. Bogny korzystam regularnie. Po każdej wizycie jestem bardzo zadowolony a czas oczekiwania na wizytę jest bardzo krótki. O zabiegach p. Diany słyszałem dużo pozytywnych opinii co skłoniło mnie do zapoznania się z ofertą i odbycia kilku zabiegów. Polecam z czystym sumieniem. Pełen profesjonalizm usług fryzjerskich i kosnetycznych.”
“Pani Sylwia zawsze uratuje moje włosy po różnych eksperymentach. Nigdy nie wyszłam od niej z zielonymi włosami co często się zdarza w moim przypadku u innych fryzjerów. Świetnie wie co można zrobić a czego nie i głupie pomysły bez owijania w bawełnę wybija mi z głowy. Ma wyobraźnię i wie czy dana fryzura będzie się układać na konkretnej głowie. No i fryzurę ślubna zrobiła mi mega (na przedłużonych włosach)! Chętnie bym Wam ją odradziła żeby kolejki były mniejsze ale uczciwość mi nie pozwala. Jest świetna! A byłam u wielu warszawskich sław. Każdy uczesał mnie dobrze ale tylko fryzurę od Pani Sylwii jestem w stanie powtórzyć w domu. Salon fajny, mile dziewczyny które się uczą. Ale zaparkować to się tam praktycznie nie da.”
“Rewelacja. Byłam pierwszy raz i na pewno nie ostatni :) Przesympatyczna Pani fryzjerka uratowała moja grzywkę mimo, że myślałam, że jest to niemożliwe. Bardzo dziękuje i wszystkim polecam ☺️”
“Nie wybrałabym innego salonu, robię i robiłam u Pani Aleksandry i kolor i keratynę, a także upinanie włosów na wesele, jestem bardzo zadowolona z usług. Pani Ola zawsze dokładnie wytłumaczy co stosować po keratynie, a nawet zamówi „specyfiki” do stosowania po, które nawilżają włosy bez parabenów i podobnych rzeczy. Poleciłam salon również swoim znajomym i szefowi, który także jest bardzo zadowolony z obcięcia włosów. Także i tu polecam w 100%!”
“Jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegu laserem frakcyjnym CO2. Po dwóch zabiegach efekty są znakomite – moja skóra wygląda znacznie młodziej, jest gładsza i bardziej jednolita w kolorycie. Zdecydowanie polecam ten zabieg każdemu, kto chce poprawić wygląd swojej skóry. Na pewno wrócę na kolejne zabiegi i będę polecać to miejsce znajomym!”
“Jestem zachwycony! Zdecydowałem się na zabieg zamykania naczynek i redukcji rumienia w Hamak SPA Chill&Beauty i to była jedna z najlepszych decyzji. Moja skóra wygląda teraz zdrowo, jest jednolita, a rumień praktycznie zniknął. Obsługa na najwyższym poziomie - pełen profesjonalizm, troska o mój komfort i szczegółowe wyjaśnienie całego procesu. Czułem się zaopiekowany od pierwszej chwili. Polecam każdemu kto marzy o pięknej, spokojnej cerze i wyjątkowej atmosferze w salonie.”
“Pani Anna jest czarodziejką ;) wspaniała fryzjerka, doskonale wie, co komu pasuje, tnie szybko i sprawnie, atmosfera jest bardzo miła; jestem tu pierwszy raz i na pewno będę wracała - najlepszy fryzjer na Ocho (przerobiłam kilka salonów i tu zrzucam kotwicę). Dziękuję!”
“Świetne miejsce,super zabiegi, można się zrelaksować, odpocząć, i oczywiście Pani Magda-100%profesjonalizmu. Polecam to miejsce, z pewnością tam wrócę!!!”