Był problem który został rozwiązany.Mialam z tego powodu nie wystawiać opinii jednak teraz,po ok.tygodniu po,patrząc na mój stan włosów,jestem załamana.Poczatkowo przyszłam do salonu na Osmanczyka,do Pani Oksany, poprosiłam o ciemny rudy,na początku,pierwsze farbowanie,wyszedł dość pomarańczowy rudy,nie tego chciałam.Pani Oksana zrobiła mi drugie farbowanie,wyszedł ciemny kolor ale bardzo nie równy,od odrostów był bardzo jasny kolor,na końcach bardzo ciemny.Dodatkowo Pani nie umiała mi wysuszyć włosów na szczotkę,albo jej się plątała szczotka w włosach,a końcowo te włosy były jednym wielkim puchem.Dobrze że była wtedy w tym salonie właścicielka,przemiła kobieta,zrozumiała mój ból oraz skierowała do Pani Anastazji w innym oddziale.Pani Anastazja była bardzo miła i kompetentna,jednak musiała mi zrobić dekoloryzacje oraz nowe farbowanie.Wyszlam w miarę zadowolona z efektu końcowego.Bylo mi bardzo miło że z tego powodu nie musiałam nic zapłacić,jednak teraz po ok.tygodniu po wizycie odczuwam gorsze skutki niż nie zapłaceniu 300zl.Po 3 farbach i dekoloryzacji czuje ze wypadła mi połowa włosów,z każdym myciem wyjmuje garść włosów.Jestem załamana i płacze nad brakiem włosów.Niestety jest to dla mnie nauczka że nie można wybierać fryzjera na ostatnią chwilę.Dzieki temu że usługa koniec końców była darmowa oraz że wyszłam w miarę zadowolona sprawiło że miałam nie wystawiać opinii,jednak teraz jak jestem załamana,przestrzegam niestety wizyty w tym salonie,zwłaszcza u Pani Oksany.
Zdjęcia
Opinie
-
Pola Karczmarek ★★☆☆☆
-
Olga Gałązka - Grabowska ★★★★★
Cudowne miejsce! Przede wszystkim jest miło i przyjemnie - aż chce się wejść. Pedicure wykonane bardzo dokładnie, bezboleśnie, plus Pani Olga naprawiła dość problematycznie złamany paznokieć. Polecam i wracam!
-
Calcifer ★★★★★
Z wielkim uśmiechem polecam, bardzo staranne podejście do włosów jak i również przesympatyczna atmosfera! Na pewno po raz kolejny się tutaj udam w przyszłości :)
-
Maja Przytomna ★★★★★
Pani Krystyna ostrzygła mnie tak, jak poprosiłam. Pracuje bardzo dokładnie, starannie i wyjątkowo delikatnie. Fryzura świetnie się układała po wyjściu z salonu i dalej, kiedy włosy już trochę odrosły też wygląda bardzo dobrze. Jestem bardzo zadowolona. Będę wracać i polecam!
-
Karolina Korek ★★★★★
Bardzo polecam do miejsce, zawsze perfekcyjny i trwały manicure u Pani Leny. Idealne opracowanie oraz dbałość o każdy detal. Stylizacja brwi również na wysokim poziomie. Korzystam z usług od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona. Umiarkowane ceny i przyjemna atmosfera.
-
Anna Gradzewicz ★★★★★
Kolejna wizyta u Pani Miry. Jestem bardzo zadowolona. #manicurehybrydowy
-
Martyna Szustorowska ★★★★★
Profesjonalnie i w bardzo miłej atmosferze. Manicure, pedicure i stylizacja brwi - polecam wszystko
-
Zuzanna Kamińska ★☆☆☆☆
Byłam Klientką salonu Malina jeszcze za starej właścicielki i było to miejsce godne polecenia w każdym calu. Teraz salon należy do kogoś innego o czym wiedziałam od początku natomiast miałam w bardzo dosadny i nie przyjemny sposób dowiedzieć się co to za żądyteraz tam panują. To, ze połowa dziewczyn nie mówi po polsku- Ok, niedawno przyjechały, uczą się, można w świetle tego co dzieje się za granicami naszego kraju w 100 % zrozumieć. Jedna dziewczyna na recepcji mówi po polsku wiec można z jej pomocą przekazać manikiurzystce jak paznokcie maja wyglądać. Wszystko co powyżej mieści się w moim wyobrażeniu, rozumiem to. Natomiast wpadającej „właścicielki” do salonu, drącej przez 20 minut po ukraińsku na wyżej wymieniona dziewczynę z recepcji, w jakimś pokoiku obok, to ja już nie rozumiem. Później 10 minut afery na recepcji, to ze ja jako Klientka wszystko słyszałam (nie rozumiem po ukraińsku natomiast czasem nie trzeba rozumieć słów by z tonu wiedzieć co się dzieje) wprawiło mnie w bardzo duże zakłopotanie, czułam się niezręcznie. Natomiast ja to ja, nie chce sobie wyobrażać jak czuła się ta dziewczyna, opieprzona z góry do dołu przy Klientach i współpracownicach, a następnie wykonująca mi hennę na brwi. To była skrajnie żenująca sytuacja. To, ze moja noga więcej tam nie postanie zdaje się oczywiste, natomiast chciałabym na koniec tylko powiedzieć pani „właścicielce” ze niezależnie od przewinienia jej pracownicy największym wrogiem i najgorsza reklama swojego lokalu jest ona sama, nie widziałam jeszcze takiego prostactwa.
-
sefan bosko ★★★★★
Polecam serdecznie. Miła obsługa i miło spędzony czas
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Salon Malina?
Salon Malina znajduje się przy Osmańczyka 22, Bemowo, 01-494 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Salon Malina?
Można skontaktować się z Salon Malina pod numerem +48 733 788 648
Jak można dotrzeć do Salon Malina?
Do Salon Malina można dotrzeć, korzystając z poniższego linku