Przegląd katalogu
- 2,372 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 80% Ze zdjęciami
Znaleziono 2372 wyników
Przeglądaj salon kosmetyczny w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 2,372 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 158,615 opinii i ocen.
“Ola robi mi paznokcie już około 3 lata. Zarówno manicure jak i pedicure zawsze są pięknie i dokładnie zrobione. Ola dba o każdy szczegół i potrafi odpowiednio dobrać kolory oraz doradzić. Atmosfera w salonie jest zawsze bardzo miła, bo Ola poza tym, że jest profesjonalistką w każdym calu, to jeszcze świetną rozmówczynią. Polecam!”
“Robiłam paznokcie na ślub, wyszło przepięknie, elegancko i romantycznie. Pani Lucynka słuchała uważnie moich uwag, jednocześnie miała super pomysły. a przy tym potrafiła mnie uspokoić, sprawić że się zrelaksowałam w tym stresującym czasie. POLECAM z pełnym przekonaniem!”
“Miałam zabieg elektroepilacji - efekty dużo lepsze niż u konkurencji, a cena za zabieg niższa. Bardzo dziękuję za wspaniałą obsługę i do zobaczenia niedługo. Szczerze polecam znajomym”
“Od wielu lat doświadczam bardzo fachowej opieki podologicznej u przemiłej Pani Katarzyny w Salonie Venus Wilanów. Szczerze polecam. Andrzej Trebicki”
“Z usług p.Ani korzysta cała moja rodzina przeszło 15 lat jesteśmy zawsze zadowoleni . Ze wszystkich pań . Do saloniku dołączyła przemiła i sympatyczna p. Swietłana którą polecam całym ❤”
“Byłem tu pierwszy raz ale na pewno nie ostatni, pani która mnie obcinała była bardzo miła i delikatna, profesjonalne podejście i zrozumienie klienta, mogę polecić ten salon z czystym sumieniem”
“Miejsce nowe ale osoby mi bardzo znane od wielu wielu lat. Uwielbiam tam bywać...zawsze wychodzę zadowolona”
“Pani Monika nie dość że piękna kobieta to jeszcze zawsze pięknie radzi sobie z moimi włosami. Jestem klientem od wielu lat i każda wizyta jest coraz lepsza”
“Miła i sympatyczna atmosfera. Z usług fryzjerskich p. Bogny korzystam regularnie. Po każdej wizycie jestem bardzo zadowolony a czas oczekiwania na wizytę jest bardzo krótki. O zabiegach p. Diany słyszałem dużo pozytywnych opinii co skłoniło mnie do zapoznania się z ofertą i odbycia kilku zabiegów. Polecam z czystym sumieniem. Pełen profesjonalizm usług fryzjerskich i kosnetycznych.”
“Rewelacja. Byłam pierwszy raz i na pewno nie ostatni :) Przesympatyczna Pani fryzjerka uratowała moja grzywkę mimo, że myślałam, że jest to niemożliwe. Bardzo dziękuje i wszystkim polecam ☺️”
“Byłem u Patryka, mega profesjonalna robota i super efekt. Polecam!!”
“Pupil zgodnie z nazwą bardzo szykowny ;) Dziękujemy za zadbanie o włosy i pazurki - na pewno jeszcze do Pani wrócimy. Polecamy !”
“Jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegu laserem frakcyjnym CO2. Po dwóch zabiegach efekty są znakomite – moja skóra wygląda znacznie młodziej, jest gładsza i bardziej jednolita w kolorycie. Zdecydowanie polecam ten zabieg każdemu, kto chce poprawić wygląd swojej skóry. Na pewno wrócę na kolejne zabiegi i będę polecać to miejsce znajomym!”
“Jestem zachwycony! Zdecydowałem się na zabieg zamykania naczynek i redukcji rumienia w Hamak SPA Chill&Beauty i to była jedna z najlepszych decyzji. Moja skóra wygląda teraz zdrowo, jest jednolita, a rumień praktycznie zniknął. Obsługa na najwyższym poziomie - pełen profesjonalizm, troska o mój komfort i szczegółowe wyjaśnienie całego procesu. Czułem się zaopiekowany od pierwszej chwili. Polecam każdemu kto marzy o pięknej, spokojnej cerze i wyjątkowej atmosferze w salonie.”
“Pani Anna jest czarodziejką ;) wspaniała fryzjerka, doskonale wie, co komu pasuje, tnie szybko i sprawnie, atmosfera jest bardzo miła; jestem tu pierwszy raz i na pewno będę wracała - najlepszy fryzjer na Ocho (przerobiłam kilka salonów i tu zrzucam kotwicę). Dziękuję!”
“Świetne miejsce,super zabiegi, można się zrelaksować, odpocząć, i oczywiście Pani Magda-100%profesjonalizmu. Polecam to miejsce, z pewnością tam wrócę!!!”
“Byłam u Pani Olgi na manualnym oczyszczeniu twarzy, jestem bardzo zadowolona obsługą i miłą atmosferą w salonie. Dziękuje”
“Miałam ogromną przyjemność skorzystać z usług Gabi i Magdy. Paznokcie zrobione rewelacyjnie, atomsfera w salonie bardzo sympatyczna. Bardzo polecam!”
“Myślałam, że po tylu latach korzystania z zabiegów w Krem i Dotyk już nic mnie nie zaskoczy — zwłaszcza w temacie Kobido. A jednak! To miejsce nieustannie mnie zadziwia. Korzystam z usług od wielu lat i niezmiennie uważam, że Krem i Dotyk to prawdziwy fenomen. Niezależnie od tego, na kogo się trafi — standard, jakość i atmosfera są absolutnie nieporównywalne z jakimkolwiek innym miejscem w Polsce, które odwiedziłam. Oczywiście moją "Mistrzynią" od lat pozostaje pani Małgosia, ale dzisiejsze doświadczenie z Olą było prawdziwym odkryciem. Kobido w jej wykonaniu to coś więcej niż technika — to spotkanie z pasją, wiedzą i niezwykłą energią. Nie wszystko pamiętam, bo naprawdę odpłynęłam, ale to, co zapamiętałam z jej opowieści o historii i genezie masażu Kobido, tylko pogłębiło moje doznania. To było coś więcej niż masaż. To było spotkanie z człowiekiem, który wie, czuje i dzieli się swoją wiedzą z sercem.”
“Najlepsze miejsce dla wymagających klientek.”
“Wiktoria potrafi zrobić perfekcyjny mani. Miałam krótkie i zniszczone paznokcie, wyczarowała cudny french, który trzymał cały wyjazd :) bardzo miła, uwielbiam do niej przychodzić :)”
“Super miejsce. Laser epilacyjny sztos!!!!”
“Jestem klientką Asi od prawie roku i uratowała moje włosy. Moje włosy były zniszczone i przerzedzone podczas poprzednich koloryzacji u innego fryzjera. Po spotkaniach z Asią w końcu nabrały blasku i objętości o czym kiedyś mogłabym zapomnieć. Całkowicie zaufałam Asi w tej kwestii zdając się na jej doświadczenie i świadomość tego, że będzie to proces. Jest to absolutna profesjonalistka w swojej dziedzinie. Jej estetyka jest godna podziwu. Patrzy na klientkę całościowo analizując kolorystykę oraz proporcje twarzy dobierając jak najlepiej strzyżenie czy koloryzację. Polecam z całego serca!”
“Moje ulubione miejsce na mapie Warszawy ;) Bardzo wysoki poziom, piękne wnętrza, profesjonalna obsługa. Poza zabiegami naprawdę można się zrelaksować. Zawsze wychodzę zadowolona.”
“Wyjątkowe miejsce sprzyjające relaksowi i urodzie. Szczególnie polecam masaż kobido wykonywany przez Panią Patrycję.”
“Super obsługa, fryzjerka dokładnie słucha czego się chce i bardzo przyjemna atmosfera. Dawno nie byłam tak zadowolona po wyjściu od fryzjera, bardzo polecam!!!”
“Wspaniałe miejsce i miłą obsługą. Korzystałam z depilacji nóg oraz masażu twarzy. Oba zabiegi bardzo profesjonalnie wykonane. Po zabiegu depilacji nie miałam żadnych problemów ze skórą, a masaż był mega odprężający. Na pewno jeszcze wrócę. Polecam ten salon i pracowników !!!!”
“Do Kunsztu zwerbowały mnie social media reklamując Antoniego. Kliknęło i chodzę do niego regularnie. Nie może być lepiej! Usługa w pełni profesjonalna, same plusy, a jestem naprawdę wymagająca. Zawsze przychodzę z inspiracją, którą świetnie udaje mu się zinterpretować na moich pazurkach, a jeszcze dodać coś od siebie, co zachwalają wszyscy mieszkańcy Warszawy i nie tylko! Skorzystałam też z usługi stylizacji brwi i również polecam cudowną Emilkę :) To jest po prostu fajne miejsce z dobrym rzemiosłem!”
“Super strzyżenie. Jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego. Na pewno zawitam w salonie jeszcze nieraz. Polecam!”
“Pełny profesjonalizm, Pani Iza zna się na swoim fachu zawsze chętnie doradzi, uśmiechnięta. Za każdym razem wychodzę z salonu zadowolona z efektów koloryzacji.”