Przegląd katalogu
- 3,671 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 94% Ze zdjęciami
Znaleziono 3671 wyników
Przeglądaj restaurant w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 3,671 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 3,206,190 opinii i ocen.
“Zamówione przez Wolt. Jako mięsożerca jestem pod wrażeniem. Kebaby są na ciepło z dobrymi jakościowo warzywami, chrupiące, smaczne, z ciekawymi sosami. Samo mięso jest zastąpione przez tajny składnik "niemso". Można smacznie nadrobić jesienne braki warzyw w diecie. Pycha.”
“Jedzenie nie jest jakieś wykwintne ale za 25zl można otrzymać naprawdę solidną porcje która nawet dorosły facet się nasyci. Osobiście jedyne co tu jadam to wołowinę po wietnamsku ale jest naprawdę sensowna jeśli ktoś jest głodny a nie chce wyrzucać niewiadomo ile pieniędzy to polecam gorąco”
“Szef kuchni w tym miejscu zasługuje na pochwałę! Jem tu regularnie ale ostatnio zaskoczyli mnie goframi z bekonem. Majstersztyk. Zdecydowanie polecam. Zawsze smacznie”
“Jadąc w trasę muzyczną przez Warszawę natrafiliśmy na SEDO KEBAB, i bardzo miło nas to miejsce zaskoczyło. Klimat oryginalny rodem prosto z Turcji. Jedzenie na wysokim poziomie, smaczne i świerze. Polecamy każdemu Luch, który jak się dowiedzieliśmy jest każdego dnia inny. Polecamy.”
“Zdecydowanie polecam to miejsce każdemu fanowi dobrych burgerów! Burgery są bardzo smaczne i, co ważne, starannie przygotowane, nawet przy dużej liczbie zamówień. Nie ma mowy o „rozpadającej się” kanapce – widać dbałość o jakość. Frytki są bardzo dobre, a ogromnym plusem jest nielimitowana ilość ketchupu, co rzadko zdarza się w innych sieciówkach. Pyszna kawa i rewelacyjne shaki w wielu różnych smakach. To idealne dopełnienie posiłku. Bardzo miły personel. Mimo dużego ruchu, pracownicy zachowują profesjonalizm i uśmiech. Świetne miejsce na szybki, ale wysokiej jakości posiłek. Na pewno tu wrócę!”
“Teraz Subway jest otwarty, lokalizacja – koło wyjścia na Aleję Jerusalemskie. Znalazłam nosem, bo zapach chleba na korytarzu był magiczny. Miła obsluga, atrakcyjne ceny i świeże produkty. Bardzo się spodobało, że pracownik zaproponował promocje ze względu na mój wybór sera/mięsa, polecał sos... W pięć minut dostałam zdrowe danie oraz smaczną kawę z dobrych ziaren. Polecam!”
“Miałem dzisiaj ochotę coś zjeść. No i wpadłem tu. Obsługa na najwyższym poziomie. Potrzebowałem wsparcia z wyborem i dzięki Panu Mikicie zdecydowałem się na "kompozycje własną" za 31 ziko. Było przepyszne. Polecam cieplutko.”
“Serwują tutaj przepyszne dania z owoców morza i przepyszną pizze. Jak również piękne miejsce i okolica. Polecam”
“Obsługa która zasługuje na max. U nich czujesz się jak prawdziwy klient”
“Dobre u relatywnie tanie. Burgery nie są małe, można nasycić nimi mały głód.”
“Zamówiłam makaron z krewetkami wszystko jest bardzo dobre szef miły polecam serdecznie”
“Bardzo dobry kurczak chrupiący, duża porcja. Dobrze wypada na tle innych barów w Warszawie. Nie wiem skąd taka niska ocena ale byłem już trzeci raz i jak dla mnie super stosunek ceny do jakości i ilości. Obsługa bardzo miła. Zdjęcie zrobione z opóźnieniem ;) Polecam”
“Wygląda jak wszyscy piszą tylko jak coś im nie pasuje... czas więc na trochę sprawiedliwości. Trafiam tu jak dopada mnie nocny głód i za każdy razem ratują mnie kanapki od Pani Aurelii. Mimo że grozi mi "najstarszymi składnikami z lodówki" wychodzą zaskakujące pyszne., nwm czy to talent kulinarny, sarkazm czy po prostu uśmiech - ale działa. Dziękuję za wszystkie te suby i rozmowy. Samych dobrych zmian, do zobaczenia!:)”
“Ulubiona Żabka. Stały klient od lat. Obsługa na najwyższym poziomie, bardzo zadbane miejsce. Pan Oskar to złoty człowiek. Gdyby istniał ranking żabek ogólnopolskich - ta musiałaby być w topce.”
“Przemiła obsługa (trafiłam wczoraj na panią Natalię) kanapka była bardzo smaczna oraz przygotowana sprawnie! Polecam!!”
“Jeżeli kiedykolwiek się zgubicie w Warszawie, i trafi wam się spędzić czas na Warszawie Międzylesie. Jeżeli całkowicie przypadkiem traficie na wspaniałą kobietę, która może i delikatnie zaciąga wschodnim akcentem. Pamiętajcie że to najwspanialsza kobieta na świecie. Kiedy zgubiony, z rozładowanym telefonem, głodny i zakłopotany, nie wiedziałem jak dotrzeć na dworzec w którym dojadę do Lublina, zostałem przyjęty tak miło i serdecznie, zostałem całkowicie za darmo nakarmiony, gdy zapytano mnie czy chciałbym się napić kawy i herbaty i odpowiedziałem że obojętne, dostałem obydwa napoje całkowicie za darmo, ubogacone łyżeczką cukru o którą zostałem wcześniej zapytany. Nie spodziewałem się że ktoś będzie w stanie całkowicie obcy, sprawić że szary dzień, nabierze tak bardzo różnych pastelowych odcienii.. Także polecam każdemu. Szukającym posiłku, bądź drogi do domu. Bardzo jeszcze raz dziękuję, każdej dobrej duszy która obsługuje ten lokal. Na pewno długo będę o nim pamiętał, jeżeli mogę się czymś podzielić i odwzajemnić to właśnie tą całkowicie szczerą opinią.”
“Potężny kebaba dla potężnego mobywatela który nie ukrywa, że jest łakomczuszkiem , zgodzę się kulusz moculasz , ale gdzie za 35pln kupi się takiego potwora 932g , frytki ser i reszta,sosik niby ostry ale w miare lajtowy da radę zjeść jak sie nie jest zwolennikiem kapsaicyny”
“Pani blondynka obsłużyła mnie wczoraj na 5 z plusem. Pierwszy raz zamawiałam w tym miejscu i wszystko zostało mi objaśnione, pani poleciła co jest dobre, skorzystałam z kuponów. Kanapki i ciastka były pyszne a życzliwość i uśmiech obsługującej mnie pani zapadły mi w pamięć najbardziej. Polecam!”
“Jedzenie i obsługa super. Klimat jak to w centrum handlowym.”
“Dla mnie bomba . Lubię takie kebaby nie sieciówki . Dobre mięso , sosy surówka . Napewno będę często zamawiał.”
“Lody Włoskie bardzo dobre. Frytki trochę za tłuste ale też smaczne.”
“Kebab nie był aż taki dobry. Daję 5 gwiazdek dla (prawdopodobnie) całej reszty menu. Kebab był trochę wilgotny i miękki, bez smaku. Natomiast ryże smażone, kurczaki czy wołowiny były naprawdę dobre. Makaron udon też ale nie przepadam zbytnio.”
“Rewelacyjny kebab! Mięso wołowe bardzo dobrze doprawione różnymi przyprawami, dzięki czemu ma wyrazisty posmak i jest niesamowicie soczyste, baaardzo dużo warzyw - biała, czerwona kapusta, pomidor, sałata, koledra i pietruszka, ilość sosu jest idealna. Cały kebab jest bardzo smaczny, soczysty, nie jest zbyt tłusty przełamany świeżym i chrupiącym wnętrzem! Wszystkiego składniki są świeże, a sam kebab jest po otrzymaniu zamówienia jest w doskonałej temperaturze, sycąc głód! Naprawdę polecam!”
“Jadłem kurczaka w Omar's Kebab. Polecam. Jest pyszny, smak jest spójny, a ilość mięsa w tortilli jest duża. Właściciel to przemiła osoba.”
“Zakupiliśmy przez aplikację dwa zestawy lunchowe. Jedzenie było gorące, czekaliśmy ok. pół godziny na dostawę, zgadzało się z zamówieniem. Smacznie i do syta :)”