Przegląd katalogu
- 136 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 79% Ze zdjęciami
Znaleziono 136 wyników
Przeglądaj restaurant w Płockie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 136 wyników w Płockie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 73,842 opinii i ocen.
“W dniu 24.09.2024 byliśmy w Płockim ZOO wraz z uczestnikami Środowiskowego Domu Samopomocy w Osieku nad Wisłą. Po zwiedzeniu Zoo skorzystaliśmy z BARU przy wejściu. Bardzo miła obsługa, pyszne i świeże jedzenie, super atmosfera. Wszyscy wyszli z pełnymi brzuszkami. Jedliśmy frytki i stripsy. Bardzo polecamy to miejsce.”
“Stały klient przez wiele lat od 2016 roku. 100% zadowolenia. Super obsługa i super oferta. Klienci którzy mają inną opinię najprawdopodobniej nie rozumieją, że błędy się zdarzają i zawsze można to było z tą Restauracją ustalić. Dziękuję za każdą mega-dobrą pizzę, którą u Was zjadłem.”
“Bardzo dobry kebab. Pani ktora mnie obsługiwała była bardzo miła”
“Zamówiłem grochówkę, do tego na drugie mielonego z surówką i ziemniakami, wszystko bardzo smaczne, Pani przy kasie była bardzo miła.”
“Piękne miejsce. Świetne dla rodzin z dziećmi. Przyjazne zwierzętom. Pyszne jedzonko.”
“Wiele razy korzystałem z usług restauracji w Hotelu Tumskim - zarówno służbowo podczas szkoleń, jak i prywatnie. Jedzenie smaczne i urozmaicone, przystawki obłędne, dania główne w pełni zaspakajały mój głód, deserów nie jadam zwykle ;) Obsługa od wejścia wita z pogodną miną, w pełni profesjonalna. Na uwagę zasługuje Pan Waldek, zawsze elegancki i uczynny - doradzi co do menu, usadzi i zadba. Podczas pobytu, zarówno On, jak i inni kelnerzy zawsze podchodzili i pytali czy wszystko w porządku. Lokal zasługuje na piątkę - zarówno pod względem lokalizacji, jak i czystości, smaku, obsługi. Jest miejscem do częstego spotykania znajomych. Pozdrawiam obsługę, a szczególnie Pana Waldka, którego zwykle tam można spotkać. Jestem i będę stałym gościem.”
“Zdecydowanie polecamy ! Spontaniczny wypad do nowej dla nas miejscówy i od razu bardzo pozytywne wrażenie. Obsługa przemiła, w lokalu czysciutko i przytulnie, piwo bardzo dobre. Frytki za 10 zł naprawdę spora porcja i w dodatku przepyszne, super podane. Polecamy! Będziemy wracać ;)”
“Klimat super, jedzenie pyszne, obsługa przemiła. Pierwsze wejście do lokalu robi wrażenie, dla fana uniwersum Marvela raj na Ziemii. Dla osób nie związanych z komiksami również polecam, bo jedzenie jest bardzo dobre i jak dla mnie to są giga porcje :-)”
“Super miejsce na luźną posiadówke, barman-właściciel świetny, wygadany i przystojny czyli najlepsze połączenie. Pizza genialna, jedna z lepszych jakie ostatnio jadłam. Klimat fajny, można usiąść w ogródku z psem.”
“Mieliśmy bardzo mało czasu wolnego na posiłek . Wpadliśmy tutaj na kawę a okazało się, że nawet coś zjemy. Zupa krem z pomidorów była przepyszna, aż żałujemy, że nie mogliśmy innych rzeczy spróbować z karty menu. Może kiedyś powrócimy, będąc w Płocku. W”
“Zdecydowaliśmy się na zorganizowanie przyjęcia z okazji chrztu na sali klubowej w Figaro. Jak najbardziej słuszny wybór miejsca. Wszyscy byli mile zaskoczeni a o to głównie chodziło. Przemiła obsługa, bardzo dobre jedzenie i przede wszystkim dobra lokalizacja. Wynajęliśmy też pokój, w którym nasza księżniczka mogła uciąć sobie drzemkę w trakcie imprezy. Wysoki standard pokoju. Dużym plusem jest oczywiście parking dla gości znajdujący się około 50 metrów od lokalu. Jak najbardziej można polecić to miejsce. Chętnie wrócimy przy najbliższej możliwej okazji. Serdeczne podziękowania i pozdrowienia dla właścicieli i obsługi za stworzenie wyjątkowej atmosfery.”
“Przemiła obsługa, czyściutko, wszystko jest bardzo ładnie poukładane, inne żabki z okolicy powinny brać przykład, bo właśnie takie rzeczy spowodowały, że będzie to mój pierwszy wybór, jeżeli chodzi o sklep w okolicy na drobne zakupy czy np. odbiór paczki. Tak trzymać, cieplutko pozdrawiam.”
“Z przyjemnością wystawiam bardzo pozytywną opinię o stacji Circle K na Otolińskiej. Obsługa zawsze jest miła, pomocna i uśmiechnięta, część obsługi to stary sprawdzony skład — widać, że pracownicy naprawdę dbają o komfort klientów. Na stacji panuje porządek, wszystko jest dobrze zorganizowane, a oferta sklepu szeroka i świeża. Kawa jak zawsze świetna!”
“Naprawdę bardzo przyjemne miejsce do spędzenia czasu ze znajomymi. Ceny przystępne, jedzenie dobre, miła obsługa, fajny wybór piwa i duży plus za możliwość posmakowania piwa przed zakupem. Klimatyczna miejscówka i na pewno nie raz jeszcze odwiedzę to miejsce.”
“Polecam, duży wybór towaru. Bardzo miła i przyjemna obsługa szczególnie Pani Ewa :)”
“Bardzo dobrze zlokalizowana Żabka! Konkretna i pomocna obsługa, duży wybór produktów. Polecam!”
“Paliwo dobrej jakości. Obsługa zawsze pozytywnie i z uśmiechem. Łatwą możliwość odbierania i nadawania paczek. Dobra oferta gastronomiczna!”
“Spędziłem w hotelu 3 noce. Ciężko sie do czegoś przyczepić. Śniadanie bardzo dobre, spory wybór, braki uzupełniane na bieżąco. Pokoje - wbrew temu co tu czytałem - czyste, schludne i odpowiadające cenie. Hotel ma sporo pokoi, pewnie nie wszystkie sa idealne, my mieliśmy do czynienia z trzema, żaden z nich nie odbiegał od pozostałych. Malkontentom z komentarzy proponuję pojeździć po kraju i zweryfikować swoje wymagania. Ocenianie na 1, za to że do restauracji idzie sie minutę jest absurdalne. Obecność petrochemii też nie powinna nikogo dziwić, kto jedzie do Płocka. To, ze w innym hotelu nie bedzie jej widać, nie oznacza, ze jej nie ma. Oczekiwać kameralności w hotelu takich rozmiarów, też wydaje sie być absurdalne. Perłą w koronie jest restauracja. Pyszne jedzenie, naprawdę każdego dnia ten sam wysoki poziom. Żeberka jedne z lepszych jakie jadłem. Ceny normalne, ani niskie, ani nie odklejone. Porcje duże, zupa z daniem glownym może okazać sie wyzwaniem. Z całego serca polecam.”
“Zdecydowaliśmy się na ślub w ogrodzie oraz przyjęcie weselne w Amore, jesteśmy z tego bardzo zadowoleni. Piękny ogród, niepowtarzalna sala i przesympatyczna Pani Beata sprawiły, że ten dzień był dokładnie taki jak sobie wymarzyliśmy. Panie obsługujące nasze przyjęcie wykazały się ogromnym profesjonalizmem, sprawnie dbały o wszystkich gości. Jedzenie, które trafiało na nasze stoły było przepyszne, świeże i oryginale. Serdecznie polecamy! A&M”
“Spory wybór produktów, to się ceni.”
“Wszystko się zgadza. Panie z obsługi mile a nie jak czasami trafia się w Ż facjata w pałąk od wiadra.”
“Jest super mają świetne hot dogi”
“Hotel jest pięknie położony z malowniczym widokiem na Wisłę. Lokalizacja jest doslownie kilka kroków od centrum miasta, jednak lekko na uboczu przez co woeczorami jest cicho. Obsługa jest bardzo pomocna, nigdy nie mialem żadnych problemów podczas moich pobytów. Pokoje są czyste, bardzo przestrone. Śniadania dobre. Niestety, poza śniadaniami nie korzystałem z hotelowej restauracji. Rozsądny stosunek ceny do jakości.”
“Świetny hotel — wszystko, czego potrzeba! Hotel Nr 1 przy ul. Fryderyka Chopina 28 w Płocku to naprawdę doskonałe miejsce na pobyt. Pokój jest czysty, przestronny i bardzo dobrze wyposażony — znajduje się w nim lodówka, telewizor, klimatyzacja, Wi-Fi, płyta ceramiczna, kuchenka mikrofalowa oraz nowoczesna łazienka. Wszystko działa bez zarzutu, a wnętrze jest urządzone z dbałością o szczegóły. Obsługa bardzo miła, życzliwa i pomocna. Wbrew niektórym negatywnym opiniom w internecie, moje doświadczenie było wyłącznie pozytywne — to komfortowe, czyste i przyjazne miejsce, które zdecydowanie warto polecić.”
“Super hotel. Polecam, szczególnie przy Garmin Triathlon Tour. Śniadanie urozmaicone, od 6:30 w niedzielę( super przed startem) Na recepcji P. Paulina bardzo pomocna. Mimo że hotel przy głównej drodze, to dobrze wyciszony. Pozdrawiam i do zobaczenia za rok.”
“Super miejsce brak kolejek i miła opsługa czysto i dobry towar”
“Super obsługa, najlepsza ze wszystkich żabek!!”
“Bardzo fajne panie z obsługi nie dostałem kodu odbioru paczki ale odebrałem swoją przesyłkę - dziękuję za pomoc :)”
“Najlepsza Żabka w całym mieście, obsługa perfekcyjna. Sklep bardzo czyściutki.”