Opinie

  1. Adam Levy ★☆☆☆☆

    Zamówiłem kebaba z mięsem mieszanym wołowo baranim.Otrzymalem - kurczak- wołowina.Po podejściu do lady i pokazaniu paragonu zostałem poinformowany że skończył się wolowo-barani o został tylko kurczakowi-wołowy.Czyli po fakcie już a nie w trakcie zamawiania.Plytki na podłodze na które nie można patrzeć nie wiem kto to projektował Nie polecam, ja osobiście już tam nigdy nie pójdę

  2. Gara Garanja ★★★★★

    W końcu w Płocku prawdziwy kebab i duży wybór różnych mięs i smaków. Oby poziom sie utrzymał bo narazie byłem raz i bardzo pozytywne zaskoczenie. Jeden mały minusik to ryż z mikrofali, wystarczy przelać go gorącą wodą przed podaniem i całkiem inaczej bedzie smakował.

  3. Mc Bony ★★★☆☆

    Jem tu sporadycznie ale tym razem muszę wystawić opinię, byliśmy grupką i każdy z nas dostał takiego placka z mięsem bo inaczej tego nie nazwę. Prawie się udusiłem tak sucho.

  1. Markowicz ★★★★★

    Jeden z moich ulubionych kebabów. W Płocku jedyny, ktory jest wart mojej uwagi. Wyrastają w tym mieście jak grzyby po deszczu i chwalą się, że robią najlepszy kebab, a to co prezentują to żart, byle jakość i ogólna porażka. Sprawdziłem wiele Płockich kebabów i każdy z nich może uczyć się od Kebab Kinga. To co serwują Płockie kebaby to zalewanie słodkimi sosami albo przesolone do granic mięso albo z drugiej strony totalny brak smaku i charakteru albo znikoma ilość mięsa albo zwijanie w podwójny suchy jak wiór lawasz albo marketowe, ostro gryzące, octowe surówki. Poziom jest dramatyczny. Kebab King rozumie kebab. Genialne kraftowe mieso. Tak samo kurczak jak wołowina. Świeże warzywa, a nie paskudne surówki. Super lawasz, w przypadku Kebab Kinga prawdziwy, a nie marketowy suchotnik jak u konkurencji i odpowiednia ilość sosów, które są też na stołach. Pozostałe pozycje w menu będę z czasem sprawdzał. Adana genialna. Mocny dymny posmak grilla ze szpady, konkretny kawałek mięsa. Wasza kuchnia to bardzo wysoki poziom. Gratuluję i wierzę, że poziom będzie utrzymany nawet jesli wrocę za rok, czy dwa. Zamawiałem kilka razy na wynos. Kebab musi do mnie przejechać całe miasto. Kompozycja jest tak dobrze przemyślana, że kebab przyjeżdża w całości, nie jest przemoczony w ogóle i jest tak samo smacznie jak na miesjcu. Do tego wygodne zamawianie z aplikacji. Dla mnie Kebab King Płock to 10/10, a mam doświadczenie z dziesiątkami kebabów w całej polsce w tym też z innymi z tej sieci i Płocki dla mnie wyróżnia się mocno.

  2. Agata KOMAJDA ★☆☆☆☆

    Niestety kebab nie należał do udanych. Mięso miało dziwny smak, przypominało trochę mielonkę i nie sprawiało wrażenia świeżego. Brakowało też sosów, całość była mało wyrazista i bez smaku. Początek i koniec to sama tortilla, dopiero w środku pojawiło się trochę mięsa z warzywami i odrobina sosuCałość okropna i absolutnie niewarta polecenia.

  3. ZwyczajnyKanał ★★★★☆

    Zamówiłem kebaba i sałatkę. Zjeść zjadłem, ale w smakowało mocno "tak sobie". Mięso czułem jakiejś średnie jakości, warzyw prawie nie czułem i w sumie tyle. Jeżeli ktoś szuka czegoś lepszego w smaku to raczej nie jest to miejsce.

  1. Cihan Tunç ★★★★★

    Zwracam się z prośbą do tych, którzy piszą tu okrutne komentarze. Zastanów się dwa razy zanim zamieścisz swój komentarz. Nie lekceważ pracy tutaj zamieszczonej. Proszę nie ignorować jakości tego miejsca. Oczywiście, że będą pewne niedociągnięcia, ale nie bądźmy niesprawiedliwi. Dziękuję bardzo

  2. Małgorzata Adamowska ★☆☆☆☆

    Nie polecam tego miejsca! Kebaby zmówione z sosem. Jeden z łagodnym, drugi mieszany... Suche jak wiór. Do tego mięso mieszane a kurczaka jakby kot napłakał... bułka przypalona, na węgiel...

  3. Sikalafon ★★☆☆☆

    Zamówiłem Lawasz z dowozem z mięsem mieszanym. Jedzenie dojechało zimne. Mięsa jak na lekarstwo. Połowę zawartości to sałata i ser feta. Za 25 zł można zjeść dużo lepszego kebaba w Płocku.

  1. Andrzej Olejnik ★★★★☆

    W zasadzie to poprawnie przygotowane kebaby którym prawie nic nie brakuje. Dobre sosy w odpowiedniej ilości, dobrej jakości mięso , dobrze przyprawione, dobrze wygląda , dobrze smakuje. Zamówiłem na grubym cieście z frytkami i po warstwie mięska z góry okazało się że w boxie trzymającym bułeczkę już są tylko frytki i surówka. To było słabe jednak. Zdecydowanie duży wybór menu sprawił że napewno jeszcze tam zajrzę.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kebab King?

Kebab King znajduje się przy Tysiąclecia 1A, 09-402 Płock, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kebab King?

Można skontaktować się z Kebab King pod numerem +48 780 680 417

Jak można dotrzeć do Kebab King?

Do Kebab King można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements