Przegląd katalogu
- 7,561 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 88% Ze zdjęciami
Znaleziono 7561 wyników
Przeglądaj restauracja w województwie Mazowieckim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 7,561 wyników w województwie Mazowieckim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 4,968,996 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera restauracja z miast takich jak Warszawa, Radom, Płock, Siedlce, Pruszków i innych.
“Jedzenie dobre, ceny uczciwe - wystrój, nie do końca rozumiem po cholerę te książki- chyba jakiś antykwaryczny odpad. znam kilka fajnych susharni z bardzo skąpym wystrojem - nic więcej nie potrzeba, wystarczy smaczne jedzenie podane na czystych talerzach i stołach.”
“Opinia na podstawie kilku odwiedzin lokalu i wielu zamówień w ciągu ostatniego roku. Lokalik niepozorny, ale jedzenie bajeczne. Lista potraw najczęściej zamawianych: Bun cha - świetne, ale uwaga na tę papryczkę, ją sam diabeł zasiał Pieczona kaczka i sałata z kaczką to torpeda. Teraz doszła również świetna kaczka w sosie teriyaki Zupy: miso, pho, ramen - wszystkie na wysokim poziomie, ale przy zamówieniu raz zdarzyło się potknięcie i ramen był z mleczkiem kokosowym, którego akurat nie trawię. Pewnie wysłany po prostu zły wywar, czynnik ludzki, raz w roku każdemu się może zdarzyć. Spring rolls rewelka, zawsze świetne składniki, zawsze świeże Banany w cieście też idealne, nie za słodkie i nie za tłuste W skrócie: BARDZO POLECAM”
“Restauracja Królewski na warszawskiej Starówce to absolutna perełka i jedno z najlepszych miejsc, jakie odwiedziliśmy podczas naszego 4-dniowego pobytu w Warszawie. Jedzenie było wyśmienite – perfekcyjnie przygotowane, pełne smaku i pięknie podane. Klimat lokalu oraz jego wystrój tworzą wyjątkową, elegancką atmosferę, idealnie wpisującą się w historyczny charakter Starówki. Na szczególne wyróżnienie zasługuje jednak obsługa, a zwłaszcza Pan Piotr – to najlepsza obsługa, z jaką spotkaliśmy się w Warszawie. Pełen profesjonalizm, kultura osobista, ogromna życzliwość i zaangażowanie sprawiły, że czuliśmy się naprawdę wyjątkowo. Z całego serca polecamy to miejsce – wrócimy na pewno i będziemy polecać każdemu, kto szuka doskonałej kuchni, klimatu i obsługi na najwyższym poziomie.”
“Restauracja zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie! Pyszne jedzenie, miła i profesjonalna obsługa oraz przytulna atmosfera sprawiły, że wieczór był naprawdę udany. Zdecydowanie miejsce, do którego chce się wracać.”
“Nowa karta to rewelacja - pierogi przepyszne zarówno w wersji Vege jak i mięsnej, racuchy z domową marmoladą pomarańczową wyśmienite. Jestem fanką herbaty zimowej w mega dużym dzbanku! Dziękuję za sympatyczna i opiekuńcza obsługę i smaczne jedzonko!”
“Lubię tu wracać. Między innymi za powtarzalność. Kebab jest dobry i zawsze smakuje tak samo. Tak samo dobrze. Próbowałem też innych dań z ryżem i kurczakiem i też były przynajmniej dobre. Jeszcze ani razu nie miałem żadnego "problemu z brzuchem" a to często zdarza się nawet w wyżej ocenianych lokalach. Mimo sporego ruchu nie będziecie długo czekać na zamówienie. Lokal ogólnie czysty i schludny. Ostatnio mimo mrozu siedzieliśmy na zewnątrz pod "namiotem" z włączonym piecykiem gazowym i było przyjemnie. Obsługa zawsze miła. Dobrze Im z oczu patrzy. Bardzo dobre ceny. Na plus też parking, Z czystym sumieniem POLECAM.”
“Jedzenie pyszne, ceny srednio-wysokie, ale coś za coś. Obsługa bardzo miła i pomocna. Polecam!”
“Duże porcje dobrego jedzenia i ciekawy wystrój. Bardzo rozbudowane menu, aż trudno się zdecydować:) Wzięliśmy: wielką porcję nachos, dwie duże chimichanga z kurczakiem i burger z bekonem. Wszystko smaczne i szybko podane.”
“Jedzenie bardzo dobre nie ma na co narzekać :) Obsługa bardzo miła dużo można porozmawiać nawet na temat pogody wszystko z uśmiechem na twarzy. Wszystko prowadzone czysto i starannie. Gofry i lody wspaniałe❤️ Nie ma na co narzekać bardzo polecam!”
“Burgery zamówione godzinę Temu, z odbiorem własnym. Bardzo smaczne burgery, idealnie wysmażona wołowina, jedynie do czego możnaby się przyczepić to to że mogły by burgery być trochę większe, jakość składników uważam za bardzo dobrą. Polecam z czystym sumieniem.”
“Mały skromny czysty lokal. Ładny wystrój Wykonana zostało rezerwacja. Mile zaskoczenie. Stolik ładnie przygotowany. Zamówione dania, potrawy oraz napoje, aby posmakować kuchnię indyjską. Generalnie wszystko pyszne . Smak wyrazisty z nutką ostrości. Obsługa miła i sympatyczna. Każdy znajdzie coś dla siebie. Ceny przystępne. Jedyny minus to czas oczekiwania długi. Czas jaki należy uwzględnić na pobyt w restauracji to około 1h. Polecam”
“Polecam to miejsce dla fajnego spędzania czasu. Przepyszne jedzonko i napoje. Dostępny też bilard.”
“Smaczne jedzenie, szybko przygotowane, ryba smaczna, nie była surowa, miła obsługa, przyjdę jeszcze nie raz”
“Miałam przyjemność odwiedzić dziś restaurację w hotelu i jestem pod wrażeniem! Zarówno jedzenie, jak i obsługa zasługują na najwyższe pochwały. Dania były absolutnie przepyszne – świeże składniki, idealnie skomponowane smaki i piękne podanie sprawiły, że każda potrawa była prawdziwą ucztą dla podniebienia. Obsługa uprzejma, profesjonalna i bardzo pomocna.”
“Świetna restauracja z daniami z wielu państw azjatyckich, głównie Tajlandii i Wietnamu. Ceny są trochę wysokie ale, biorąc pod uwagę jak duże są tutaj i porcje oraz to jak wysoka jest jakość każdego dania, są zasłużone. Wszystko jest tu pyszne.”
“Doskonały smak i sposób podania dań, odpowiednio uważna obsługa. Nie dla fanów wielkich porcji, ale tym bardziej warto spróbować menu degustacyjnego. Po 2 udanych wizytach jestem ciekawa kolejnych odsłon menu, więc chętnie tu wrócę :)”
“Absolutne złoto. Super jedzenie, przymila obsluga oraz bardzo dobre ceny. Wolowinka rozplywala sie w ustach. Polecam Lagmana i lula kebab (sorki za zdjecia, robione w polowie posilku).”
“Sobotni obiad w Bleik należał do bardzo udanych. Polecam żeberka po koreańsku. Coś pysznego. Polędwica wołowa też bardzo smaczna. Na pewno wrócę tu ....kolejnym razem na golonkę :-)”
“Bardzo dobre miejsce aby się dobrze najeść, ceny super, kebab bardzo dobry, super ciasto mięso i sosy, bardzo polecam”
“Świetne rodzinne miejsce. Czysto, bardzo szybka obsługa, smacznie i niedrogo. Są atrakcje dla dzieci, można przyjść z psem. Często tu zaglądamy, gdy jesteśmy w Konstancinie-Jeziornie. Dziecko stłukło talerz, ale kelnerzy powiedzieli, że nie trzeba za to płacić – takie rzeczy się zdarzają. Miejsce bardzo popularne, więc nie zawsze są wolne stoliki.”
“Mieliśmy nocleg przy okazji zwiedzania Pałacu w Wilanowie: wygodny dojazd, jest gdzie zostawić auto, pokoje czyste, a obsługa bardzo pomocna. Z restauracji hotelowej co prawda nie mieliśmy okazji skorzystać z braku czasu. Tuż przy hotelu jest pizzeria, kebab oraz sklep spożywczy. Polecam”
“Adana kebab 10/10. Baklawa sztos. Była świeża, miękka, wilgotna od miodu. Cudo.”
“Rewelacyjne sushi! Chyba najlepsze jakie jadłam. Tak samo zupa musi. Palce lizać. Lokal z zewnątrz niepozorny, ale w środku wyjątkowo klimatyczny. Obsługa wspaniała! Jestem zachwycona i na pewno będę częściej wracać! Dodatkowe plusy za kącik dla dzieci i wysokie krzesełko!”
“Piękny, przyjemny wystrój. Przemiła, profesjonalna obsługa. Świetna shisha i smaczne jedzenie. Muzyka na żywo. Byłyśmy w czwartek późnym wieczorem, więc nie było wielu gości.”
“Bardzo dobre jedzonko, miła obsługa Pana Mariusza i jego wysoka kultura osobista. Na pewno wrócę”
“Moje ulubione miejsce na lotnisku Chopina ❤️ Uwielbiam za atmosferę, smaczne winko i pyszne jedzenie. Ceny warszawskie ale nie szokujące. Butelka wina 100 zł, pizza niecałe 50 zł. Mam z tego miejsca wyłącznie miłe wspomnienia ❤️ Polecam i będę wracać P.s. Każda nasza podróż poza UE zaczyna się właśnie tutaj. Uwielbiamy ❤️”
“Super obsługa, obłędnie jedzenie. Kielbasa lepsza niż pod Hala Targalowa w Krakowie, skrzydełka przepyszne, karkówka z grilla petarda Wielka polecajka. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️”
“Wspaniała pizza na mega cienkim cieście. Szaszłyk pyszny! Z dodatkami, sosem tzazki i bakłażanem w jogurcie. Ryż średni, spodziewałam się kurdyjskiego klimatu ryżowego, a tak naprawdę smakował jak polski ryż ze sklepu. Kofta drobiowa pyszna! Polecam Klimat miły, spokojnie i czysto.”