Opinie

  1. Agnieszka Paćko ★★★★★

    Bywam tu od czasu do czasu. Wyjątkowo położona restauracja w sąsiedztwie stadniny. Można więc jedząc obiad patrzeć na biegające konie. Ale nie o koniach chciałam pisać tylko o jedzeniu. Dzisiaj zmówiłam pierś z kaczki i była wyśmienita! Podawana z dużą porcją pieczonych ważyw i przepysznymi buraczanymi kluseczkami. Absolutnie do polecenia!

  2. L Belialowicz ★★★★★

    Świetne miejsce! Miła obsługa, pyszne jedzenie i ciasta :) Do tego ten klimat! Można posiedzieć na dworze - drzewa, trawa, konie...cisza, spokój - cudownie! Będę tam wracał. A przy okazji - trafiliśmy akurat na małą, prywatną imprezę grupki młodych ludzi z Litwy i Białorusi. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem, jak cicho i kulturalnie zachowywali się ci młodzieńcy :) Przy okazji serdecznie pozdrawiam solenizantkę :) Przyjeżdżający tam lokalsi na rowerach mogliby się wiele od nich nauczyć.

  3. Thomas X ★★★★★

    Pyszny lunch właśnie jem. Będę tu przyjeżdżać częściej.

  1. Gabriela Piotrowska ★☆☆☆☆

    Byliśmy dziś z mężem na obiedzie, oboje zamówiliśmy żeberka z pieczonymi ziemniakami i marchewką na ostro. Proszono na do zapłacenie z góry, 60zł za jedną porcje. Gdybyśmy wiedzieli co dostaniemy za tą cenę, nie zdecydowalibyśmy się na to miejsce. Rozstrzał między ceną a jakością jest ogromny. Oczekiwaliśmy kruchego mięsa i smacznych dodatków, niestety mięso było na wpół surowe, ciągnące się, twarde. Marynata była na bazie kechupu.. ziemniaki niedogotowane, nie doprawione. Marchewka na ostro to tak naprawdę warzywa a właściwie mix sałat z paczki, kilka plasterków grillowanej cukinii i pomidorków koktajlowych bez dressingu i bez smaku. Do tego parę wstążek surowej marchewki z bliżej nieokreślonym sosem lekko pikantnym. Jest to bardzo urokliwe miejsce, więc szkoda ale niestety nie wrócimy

  2. Piotrek ★★★★☆

    Ładna okolica, dużo zieleni, plus, że można zjeść na zewnątrz. Jedzenie ok ale porcje bardzo małe. Ceny wiadomo - warszawskie.

  3. Anna Celuch-Rymarczuk ★★★★★

    Bardzo sympatyczne miejsce do posiedzenia zimą w środku jak i w ciepłą pogodę na dworzu, fajny kącik dla dzieci. Ceny umiarkowanie wyższe, obsługa sympatyczna.

  1. Konrad Stalęga ★★★☆☆

    Niestety jedyne co psuje to miejsce to makabryczna obsługa. Pani tam obsługująca nie powinna zajmować się kontaktem z gośćmi. Przykro bo samo jedzenie się broni

  2. Anna Chmielewska ★★★★★

    Fantastycznie miejsce z wyjątkową atmosferą! Przepyszne dania obiadowe, przekąski, śniadania,desery oraz napoje. Wyszukane smaki godne polecenia. Bardzo mily i sprawny personel, a na posiłki nie trzeba długo czekać. Otoczenie koni i natury dodaje klimatu. Polecam!

  3. Kinga Warwas ★★★★★

    Pyyyszne. Klimatycznie z bardzo miła obsługą. Przystępne ceny i bardzo dobry wybór pysznych dań. Na pewno będę polecać i wapdac przy okazji!

  1. Paul Wiśn ★★★★☆

    Ciekawe miejsce i ciekawy pomysł na gastronomię. Dość ubogie wyposażenie, ciekawy widok na padok ćwiczebny dla koni. Jedzenie z karty dość różnorodne także dla dzieci, spory wybór. Jak ktoś już wspomniał , ceny oscylują w stanach górnych w stosunku do ilości potrawy na talerzu. Tym bardziej że to nie jest żaden luksudiey lokal. Jak widać w okolicy mieszkają ludzie których stać na takie ceny, więc działa tutaj prawo popytu. Jedzenie smaczne, ciekawe miejsce, brak w okolicy czegoś podobnego.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kierszek Pod Lasem?

Kierszek Pod Lasem znajduje się przy Działkowa 54, 05-500 Józefosław, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kierszek Pod Lasem?

Można skontaktować się z Kierszek Pod Lasem pod numerem +48 515 634 680

Jak można dotrzeć do Kierszek Pod Lasem?

Do Kierszek Pod Lasem można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements