Przegląd katalogu
- 401 Łączna liczba firm
- 3.7 Średnia ocena
- 84% Z opiniami
- 70% Ze zdjęciami
Znaleziono 401 wyników
Przeglądaj pl w Ząbkich, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 401 wyników w Ząbkich, Mazowieckie. Średnia ocena 3.7/5 na podstawie 67,632 opinii i ocen.
“Polecam tą placówkę wszystkim maluchom jak i rodzicom. Moja córka jest bardzo zadowolona. Co ważne mają przesympatyczne przedszkolanki dzięki czemu dzieciak idzie do przedszkola z uśmiechem na twarzy. W ofercie jest bardzo dużo zajęć dodatkowych. Zasłużone pięć gwiazdek.”
“Atmosfera w salonie przyjemna, Panie sympatyczne i profesjonalne. Efekty są duże, ale nie stuprocentowe - raczej trzeba nastawiać się na dłużą serię zabiegów. Aktualnie jestem po 11 zabiegach - skóra jest generalnie gładka, ale pojedyncze, choć już znacznie osłabione włoski nadal się pojawiają. Efekt oceniam na 90% utraty owłosienia.”
“Jestem bardzo zadowolony ze współpracy .Obsługa klienta jest profesjonalna i pomocna. Zamówienia realizowane są sprawnie i terminowo. Serdecznie polecam firmę Kadimex”
Szyby Samochodowe Warszawa to profesjonalny serwis specjalizujący się w naprawie i wymianie przeszkleń, obecnie zlokalizowany w Ząbkach. Punkt zapewnia kompleksową obsługę w zakresie szyb do samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych. Główne usługi to wymiana szyb czołowych, bocznych i tylnych oraz profesjonalne usuwanie odprysków. Naprawa uszkodzeń punktowych wykonywana jest od ręki, co pozwala na szybki powrót do bezpiecznej jazdy. Firma stosuje wysokiej jakości materiały i kleje, gwarantując szczelność oraz trwałość montażu.
“Pani Anna jest cudowna osobą, poświęciła mi blisko dwie godziny by dobrać ofertę która spełniła me oczekiwania, kontakt jest o każdej porze i dni tygodnia. następna wpis będzie po wycieczce. Polecam biuro u kontakt z Panią Anna”
“Jestem bardzo zadowolony z usług tej stacji. Profesjonalne podejście do klienta, szybka i dokładna kontrola mojego pojazdu. Z pewnością wrócę na kolejny przegląd.”
“Polecam! Profesjonalna chemia do gastronomii i nie tylko. Z hurtownią współpracuje już grubo ponad 5 lat. Jako menager gastronomii cenię sobie profesjonalizm i dobry kontakt z przedstawicielami handlowymi dostawców. Współpraca z Panem Adrianem Wasiakiem od samego początku przebiega bez zarzutów. Zawsze możemy liczyć na fachową pomoc w doborze czyściw lub chemii do naszej restauracji.”
“Profesjonalna obsługa Duży wybór”
“Pyszne sushi , świerzę i bardzo ładnie ozdobione !Szybka dostawa,pani z obsługi była bardzo miła! Polecam”
“Bardzo fajny lokalny bar z rodzinną atmosferą, wybór RAMEN rewelacja, obsługa p. Oli super. Porcje duże i nie trzeba domawiać dodatkowych składników, ja wziąłem dodatkowy boczek i ledwo dałem radę, zamówiliśmy Shio, Tonkotsu i 2x Tantamen, wszystko pyszne, gorące i szybko podane. Następnym razem czas na sushi. Ocena 5/5 SERDECZNIE POLECAM.”
“Wszystko sprawnie pan powiedział co nie działa i trzeba poprawić wyregulował światła w cenie przeglądu super stacja”
“Bardzo miła i przyjemna obsługa. Pani chętnie doradzała przy wyborze ubrań oraz szukała dobranych rozmiarów dzięki temu zakupy przebiegały sprawnie, szybko i w miłej atmosferze. Obsługiwała nas Panie Anna i Agnieszka. Serdecznie polecam ten sklep”
“Bardzo miła obsługa, fajne rabaty”
“Duży wybór rzeczy ogrodowych. Towar zgodny z aplikacją.”
“Najlepsze przedszkole. Ciocie są wspaniałe, ciepłe, otwarte. Organizowane jest bardzo dużo atrakcji dla dzieci, domowa kuchnia. Zachęcam każdego. Lepszego miejsca nie ma :-)”
“Mało klientów. Sklep duży. Polecam”
“Świetna oferta lunchowa. Za 2 dania i herbatę zimową zapłaciłam 35zł. Duży plus że dania są naprawdę ciepłe i smaczne. Miłym akcentem były także shoty bezalkoholowe z imbirem i cytryną. Bardzo miła obsługa. Polecam!!”
“Zdecydowaliśmy się na organizację przyjęcia w Bistro 13 i nie żałujemy. Jedzenie, obsługa i dekoracje przerosły moje oczekiwania. Mimo, że wybraliśmy na obiad zwykły kotlet schabowy, to został on podany w tak elegancki sposób, że wszyscy byliśmy zaskoczeni. Przystawki i ciasta, którymi zachwycali się nasi goście też podane i przygotowane na najwyższym poziomie. Cena uwzględniała również dekoracje. I tu o dziwo na stołach pojawiły się żywe kwiaty! Miejsce na prawdę godne polecenia. Jak dla nas 10/10!”
“zajebista miejscówa na napicie sie piwka, ostatnio spotkalem goscia co z kryminalu wyszedl 5/5 fajne miejsc”
“Kolejna i na pewno nie ostatnia wizyta w CC Moto! Porządny warsztat, hala serwisu czysta. Profesjonalna, konkretna i przede wszystkim miła obsługa. Nigdy mnie nie zawiedli, POLECAM!”
“Jeżeli chodzi o stosunek ceny do jakości to jest to najlepszy kebab w Ząbkach. Za dwie dyszki dostajemy dosyć sporego i dobrego kebaba w którym jest sporo mięsa. Jeżeli chodzi o sosy to są one w porządku, jednak kebab z sosami mieszanymi mógłby być trochę bardziej łagodny, bo jedząc tego kebsa czułem samą ostrość (tak jakbym brał tylko sos ostry). Co do czasu przygotowania to długo nie czekałem, ale to może dlatego że byłym w danej chwili jedynym klientem. No nie licząc zamówień online. Ogólnie polecam”
“Hotel oddalony od centrum ale dobra komunikacja sprawia że dojazd nie jest problemem ...pokoje czyste schludne i bardzo przyjemne,śniadania smaczne ..dla każdego coś dobrego...panie z recepcji miłe i pomocne ...szczególnie pani Magdalena K...super kobitka miła pomocna życzliwa ....pozdrawiamy i polecamy ....”
“Asortyment i ceny przystępne. Mega wiedza i super doradztwo! Pan Piotr z działu łazienek to fachowiec! Byliśmy przed południem i Pan Piotr bez problemu pomógł nam z wyborem stelaża podtynkowego ("geberit"). Myśleliśmy, że to proste, ale dzięki niemu dowiedzieliśmy się bardzo dużo! Wytłumaczył nam szczegóły techniczne każdej marki (zawory, mechanizmy), zamiast oceniać dobry/słabszy jak konkurencja. Wiedza i humor na bardzo wysokim poziomie. Pomógł nam wybrać idealny kibelek, po który przyjedziemy napewno niedługo. Polecamy bardzo serdecznie Pana Piotra i jeszcze raz dziękujemy za taką rewelacyjną obsługę, konkurencja może sie uczyć! 5/5”
“Świetnie zaopatrzony sklep. A zespół nie dość, że zna asortyment, to potrafią pomóc w wyborze i nakierować na najlepsze rozwiazanie.”
“Skusiłem się! I nie żałuję. Na zdjęciu widzicie Udko po Sajgońsku Kimchi Paluszki krabowe i testową sajgonkę. Z zamawianiem udka to często jest loteria. Czasem dostaniemy w formie osobno smażonego w czerwonej panierce, a co asem jako potrawkę. Tutaj, jak widać, typowa, znana potrawka. Miłe zaskoczenie, że nie była ona pełna tanich wypełniaczy! Wyraźnie przebijały się cebula, papryka, trawa cytrynowa. Danie bardzo wyraziste, porcja bardzo sycąca, bardzo dobre, miękkie i soczyste mięso! Na minus mogę dodać tylko że sam sos był lekko za tłusty i mogłem z niego odciągnąć na talerzu spokojnie łyżkę oleju. Ryż niestety nie w moim guście, zbyt kleisty, ale to nie znaczy że był zły! Fajnie poradził sobie z potrawką na talerzu. Po raz kolejny trafiam też na spoko jakości surówkę. Testowa sajgonka też była dobra! Dalej, nie pobija najlepszych, ale godna polecenia! Czuć było osobno składniki, jednocześnie była porządnie nabita, nieprzeciągnięta olejem, fajnie przebijał się w niej biały pieprz. Ciekaw jestem całych dan nem. Dodatkowo dla spróbowania wziąłem paluszki krabowe, 4 uczciwe sztuki. Mimo że to po prostu surimi w cieście, to syci! Gwiazdą jednak okazało się dla mnie kimchi! Nie spodziewałem się że będzie ho aż tyle za tą cenę! Ta przystawka spokojnie starczyłaby na dwie osoby! Samo w sobie nie było zbyt ostre, fajnie podkręcało resztę potraw. Bardziej czuć było w nim kwaśności niż pikantność. Lokal bardzo czysty, zadbany, bardzo przyjemny, nawiązujący do Tajlandii wystrój. Aż chce się tutaj jeść. Obsługa na miejscu bardzo miła, kontaktowa. Bez problemu wyjaśnili mi różnice w daniach, gdyż jak mówiłem, często w wietnamskich restauracjach wybór bez zdjęcia to loteria ;) Podsumowując: Bambus to bardzo spoko osiedlowy bar orientalny. Z przyjemnością tu wrócę spróbować innych dań. Na razie, mimo polskiej nazwy, jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, i widzę, że kuchnia wietnamska, również poza Warszawą rośnie w siłę! Ze swojej strony, polecam!”
“Wszystko ok, warsztat godny polecenia.”
“Sklep z najtańszą ofertą produktów m-ki WURTH. Bardzo miła obsługa. Polecam serdecznie!”
“Polecam firmę! Współpraca na najwyższym poziomie!”
“Zdecydowanie polecam!!! Wiedza, doświadczenie, uprzejmość, przystepne ceny. Po prostu Pani Zosia jest wyjątkowa!:) . Pozdrawiam”
“Szybka realizacja i doskonała obsługa.”