Przegląd katalogu
- 768 Łączna liczba firm
- 3.4 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 83% Ze zdjęciami
Znaleziono 768 wyników
Przeglądaj pharmacy w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 768 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 3.4/5 na podstawie 86,819 opinii i ocen.
“Bardzo fajna i przyjazna apteka. Bardzo miłe i pomocne farmaceutki. Bardzo konkurencyjne ceny.”
“Polecam. Dobre ceny i mila obsluga.”
“Ceny rozsądne, dwie młodsze Panie super ogarnięte. Jeśli będzie tak dalej to moja apteka na lata... a właśnie sięgam 40tki :(”
“Rewelacja, że apteka otwarta jest 24h na dobę. Uratowało mi to skórę, kiedy po 23 musiałem na szybko kupić brakujące leki.”
“Miła obsługa, ceny niskie jeśli czegoś brakuje to sprowadza max na następny dzień”
“Wspaniała apteka i pracują w niej cudowni, bardzo pomocni ludzie. Jak na małą osiedlowa aptekę asortyment jest bardzo dobry. Leków, krytych nie ma są od razu zamawiane i tego samego dnia można je odebrać. Za każdym razem mogę liczyć tu na fachową pomoc i doradztwo. Z całego serca polecam to miejsce! Szkoda, że takich miejsc jest już niestety coraz mniej.”
“Bardzo profesjonalna i pomocna obsługa. Polecam!”
“Polecam, profesjonalna, miła obsługa i własny parking”
“Farmaceutka nie sprzedała mi solpadeiny i powiedziała mi że mam mniej pić. A co jej do mojego życia? Dobrze że taka jedna ruda była na tyle miła i kupiła mi upragniony lek ;)”
“Symapatyczna obsługa, zamówiony lek czekał na odbiór, bardzo polecam:)”
“To jest wspaniałe, przyjazne ludziom miejsce. W odróżnieniu od innych aptek telefony są tu odbierane i udziela się informacji! Jestem wdzięczna i bardzo polecam.”
“Jak dla mnie apteka jest super. Może rzeczywiście nie jest najtaniej ale obsługa jest na najwyższym poziomie,ostatnio nawet zaproponowano mi tańsze zamienniki maści z antybiotykiem i leku na receptę ,o którym nie słyszałam. A i jeszcze jedna ważna informacja,od 1lipca apteka jest otwarta krócej bo do 19-tej a w sobotę bodajże do 14tej. Normalnie było w tygodniu do 21ej a w sobotę do 16tej. Mam nadzieję , że te godziny otwarcia niedługo wrócą do normy. Dla mnie apteka na 5gwiazdek”
“Jako osoba chorowita, mam porównanie do innych aptek w Warszawie. W tej wielokrotnie świetnie mi doradzono i dalej stosuje leki, które poleciły mi Panie (okazały się dużo lepsze). Miło o sprawnie. Nie rozumiem skąd źle oceny.”
“Moja ulubiona apteka w okolicy - zarówno do zakupów stacjonarnych, jak i zamówień online. Na miejscu nie jest może najtaniej, ale personel zasługuje moim zdaniem na medal - zawsze pomocny i życzliwy, stawiający pacjenta na pierwszym miejscu. Cenię również to, że pracownicy odbierają telefon (do większości aptek nie idzie się dodzwonić), dzięki czemu mogę zapytać, czy dany lek jest dostępny i ewentualnie go zarezerwować.”
“Uwielbiam tą aptekę, bardzo pomocni i kompetentni farmaceuci. Potrafią dobrać lek bez problemu po opisaniu objawów. Zrezygnowałam już z innych aptek ta mi do szczęścia wystarczy, ps cenowo też nie zabija”
“Sprawna obsługa nie miałem problemu z moimi lekami”
“Obsługa kulturalna i kompetentna. Długie godziny otwarcia. Korzystne ceny.”
“Apteka jest dobrze zaopatrzona, obsługa jest miła. Polecam.”
“Najlepsza apteka w Warszawie. Super zaopatrzona, zawsze mogę wykupić recepty. Rewelacyjna obsługa, szczególnie pomocna pani Lena zawsze poradzi coś dobrego:) Polecam!”
“Bardzo miła i pomocna obsługa. Zawsze są dostępne wszystkie leki, których potrzebuję. Ceny normalne jak wszędzie. Szybko wykonują leki recepturowe. Apteka mogłaby być otwarta w soboty wcześniej.”
“Szczerze mówiąc, nie wiem skąd tyle negatywnych opinii o tej aptece. Chodzę tam regularnie, po stałe leki, jak i doraźne przy dolegliwościach. Nigdy nie spotkałam się z nieprzyjemną obsługą. Pytałam również o szczepionki do krajów egzotycznych, bo wiem, że nie w każdej aptece są - Pani farmaceutka wszystko ładnie wyjaśniła, jak to wygląda, kiedy najlepiej odebrać szczepionkę, gdzie mogę dostać ją od ręki itd., podała również szacunkową cenę po jakiej są sprzedawane w innych aptekach Ziko. Ostatecznie zamówiłam do tej właśnie lokalizacji i na następny dzień była do odebrania. Ale na spokojnie można odebrać zamówiony lek w ciągu 6 dni - a nawet podejść czy zadzwonić i poprosić o przedłużenie rezerwacji jeśli termin u lekarza/pielęgniarki jest późniejszy. Ja osobiście polecam”
“Mega polecam starszą Panią blondynkę w okularach. Znakomicie się zna na swoim fachu zawsze doradza najlepsze produkty farmaceutyczne. Można pogadać się pośmiać nawet. Bardzo profesjonalna obsługa polecam!!”
“Witam nie zgadzam się z tymi opiniami. Ja nigdy nie zostałam źle obsłużona. Zawsze miło i profesjonalnie. W momencie braku leku zostaje on natychmiast zamówiony i następnego dnia jest do odbioru. Zawsze słyszę jak panie doradzają, proponują tańsze zamienniki. Zarzucacie Państwo, że nie odbierają telefonów. Obsluga nie zawsze może odebrać telefon ponieważ obsługują klientów na miejscu. Jakby odbierali telefony to znów ludzie w kolejce byliby niezadowoleni. Szanowni państwo więcej zrozumienia i odrobina szacunku dla drugiej osoby i wszyscy będziemy o wiele zdrowsi. Polecam tą aptekę.”
“Przemiła obsługa apteki, Pani zamówiła specjalnie towar na na życzenie klienta , postarała się żeby był na czas , gdyż byłam przejazdem i tak jak powiedziała był. Gorąco polecam każdemu widać , że Pani pracuje tam z pasją i serdecznością do klienta.”
“Miła i profesjonalna obsługa nie zgadzam się z negatywnymi opiniami byłam zostałem obsłużony z największą troską Pan był uprzejmy grzeczny dobry specjalista Super apteka”
“Pan Kierownik prowadzi sklep jakby to była jego prywatna firma I to w najlepszym tego słowa znaczeniu Gdy usłyszał moją dyskusję z jedną z pracownic natychmiast się pojawił i zaproponowal pomoc.Znalazl szybko rozwiązanie korzystne dla mnie jako klienta i bylo po problemie. I wszystko w miłej atmosferze Brawo i oby wiecej takich sklepów”
“Moja ulubiona apteka w Rembertowie - i to nie tylko z powodu niedużej odległości od mojego miejsca zamieszkania ;-) Niewielka, lecz przystępna cenowo, z uprzejmymi i pomocnymi farmaceutami, Do apteki zawsze można się dodzwonić (co nie jest standardem) i zapytać o dostępność danego leku, a w przypadku jego braku zawsze można poprosić o domówienie - często lek można odebrać jeszcze tego samego dnia.”
“Świetna Apteka, przesympatyczna i fachowa obsługa, a dodatkowo niedrogo. Byle więcej takich miejsc”
“Bardzo pomocne panie farmaceutki”