Przegląd katalogu
- 549 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 93% Ze zdjęciami
Znaleziono 549 wyników
Przeglądaj pet friendly hotel w województwie Mazowieckim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 549 wyników w województwie Mazowieckim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 456,807 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pet friendly hotel z miast takich jak Warszawa, Marki, Wyszków, Pruszków, Otwock i innych.
“Hotel ibis Styles Warszawa na Grzybowskiej okazał się świetnym wyborem podczas mojego pobytu w stolicy. Spacerkiem spokojnie można dotrzeć do hotelu w około 10–15 minut, podobnie jak do samego centrum miasta, co czyni lokalizację bardzo wygodną. Ekipa recepcji zasługuje na szczególne wyróżnienie – profesjonalna, życzliwa i zawsze chętna do pomocy, dzięki czemu od samego początku można poczuć się mile widzianym gościem. Sam hotel ma niezwykły, tramwajowy klimat, który nadaje mu wyjątkowego charakteru. Wnętrza są kolorowe, pełne detali i tworzą magiczną, pozytywną atmosferę. To nie jest zwykły nocleg – to miejsce, które zapada w pamięć. Czyste i komfortowe pokoje, wygodne łóżka oraz spokojna okolica pozwalają dobrze odpocząć po całym dniu. Zdecydowanie polecam ten hotel – zarówno na krótki wypad do Warszawy, jak i dłuższy pobyt. Miło było gościć w tym miejscu i z pewnością chętnie tu wrócę.”
“Jestem zachwycona pobytem w tym hotelu! Super lokalizacja, wszędzie blisko. Obsługa na recepcji i w restauracji była niezwykle miła i pomocna. Pokoje są piękne, dobrze wyposażone i bardzo wygodne – szczególnie łóżko. Codziennie wymieniano ręczniki, a innowacyjne rozwiązanie z przeszkloną łazienką bardzo mi się spodobało. Wszedzie jest perfekcyjnie czysto, na korytarzach pieknie pachnie.Ogromny plus za dozowniki wody na korytarzach i szklaną butelkę w pokoju – ekologicznie i praktycznie. Pokoje są świetnie wyciszone, nie słychać ani ulicy, ani sąsiadów, ani ruchu na korytarzu. Śniadania – rewelacja! Różnorodne, smaczne, świeże. Bardzo podobała mi się możliwość samodzielnego wyciśnięcia soku z warzyw i owoców, upieczenia gofra czy pokrojenia szynki prosciutto. Do tego dobre, nierozcieńczone soki i świeże Pieczywo. Zdecydowanie polecam!”
“Najlepsza lokalizacja. Blisko metro, przystanek autobusowy , mnóstwo restauracji, barów. Ładne apartamenty (Nowy Świat, Ordynacka 14/9), czyste ,świetnie urządzone . Zdecydowanie polecam . Jeśli chodzi o śniadania , smaczne , blisko apartamentów. Za pierwszym razem wykupiliśmy tą opcję. Natomiast w tej cenie lub nawet taniej jest w pobliżu mnóstwo innych dostępnych miejsc .Dlatego przy dłuższym pobycie nie warto ograniczać się tylko do jednej opcji ,którą proponuje się na stronie apartamentów.”
“Gorąco polecam!!! Wszystko jest tak jak powinno być, miła obsługa, czysto, pyszne śniadanie.”
“Bardzo miła obsługa. Pokoje standardowe. Możliwość korzystania z aneksu kuchennego. Polecam.”
“Bardzo dobre miejsce na nocleg. Nowoczesny wystrój pokoju i łazienki. Wszystko wykonane z wysokiej klasy materiałów. Bardzo czysto. Łatwy proces zameldowania i przystępna cena. Przydałby się tylko czajnik w pokoju jak w hotelu Ocelot I. Polecamy”
“Serdecznie polecam salę Melodia. Cała obsługa była bardzo pomocna od momentu ustalania szczegółów aż do samego wydarzenia. Jedzenie było również bardzo dobre, a kelnerzy Bartek i Agnieszka sympatyczni i profesjonalni. Pozdrawiam”
“Czyściutko, wygodnie, wszytkie potrzebne sprzęty, bardzo miły właściciel i śniadanie którego się nie spodziewaliśmy.”
“Polecam to miejsce z całego serca! Właściciele to przemili ludzie a warunki jak na zdjęciach,super! Będę wracał”
“Byliśmy w Gościńcu na weselu i jak najbardziej polecam to miejsce dla osób które sie zastanawiają czy warto. Jedzenie pierwsza klasa obsługa na najwyższym poziomie. Czysto , nowocześnie i ze smakiem. POLECAM.”
“Bardzo miła obsługa gospodarzy. Przepyszne śniadanie za dodatkową opłatą. Domowa atmosfera. Bardzo polecam to miejsce.”
“Bardzo ładnie położona willa, w lesie, otoczona drzewami, które są oplecione pnączami. Same pokoje nie są nowe ale wysprzątane idealnie, czysto i schludnie.wlascicuelka willi bardzo kontaktowa, ale nie narzucającą się. Zawsze chętna by pomóc, zawsze dostępna. Śniadania pyszne i bardzo ładnie podane. Bardzo polecam. W moich podróżach będę tu wracał. Cisza i spokój z dobry internetem.”
“Bardzo fajne miejsce. Miła obsługa ,czysto w pokoju. Jest kuchnię żeby przygotować jedzenie i można zamówić z restauracji bardzo dobrą pizze .Pięknie widoki z okna na jezioro. Polecam.”
“Przepiękne miejsce z dala od zgietku miasta. Dookota pola, odgłosy przyrody a czas zwalnia i człowiek ma w koncu czas przejsć sie na dłuzszy spacer czy wpatrywac w zachód słońca. Miejsce z duszą. Do tego przyczynia sie w dużej mierze przemiła Pani właścicielka. Juz dawno nie czułam sie tak zaopiekowana jako gość i nikt mi nie zapewnił tyle usmiechu. Czy jest bowiem coś lepszego niż po przepysznym śniadaniu udać sie na spacer z alpakami? Odpowiadam, nie! Gdy tylko będę miała sposobność z cała pewnością wrócę.”
“Wspaniałe miejsce, przemili gospodarze.”
“Nie byłem w domku. Korzystałem z pola namiotowego. Dostępna toaleta z umywalką. Pomieszczenie z restauracją ok. Przy rzece dostępny pomost pływający z desek kompozytowych.”
“Boho Park jest to super miejsce, żeby uciec od miejskiego zgiełku. Namioty są od siebie w wystarczającej odległości by zapewnić spokój. Namioty same w sobie są super wyposażone. W dobudówce jest kuchnio-łazienka, gdzie na spokojnie można przygotować sobie proste dania, ze względu na dobrą kuchenkę, czajnik i naczynia. Lodówka jest malutka, ale na spokojnie pomieści podstawowe produkty. Pod prysznic koniecznie klapki! Kamyczki są hardcorowe :P. Łóżka są bardzo wygodne, a pościel czysta. Poza tym namioty są po prostu ładnie urządzone. Namiot Yellowstone posiada dodatkowo rzutnik, gdzie jest Netflix i inne bajery, chodzi płynnie więc można oglądać, gdyby złapał nas na wyjeździe deszcz. Owadofoby znajdą dla siebie packę elektryczną (chociaż zaskakująco okazywała się mało potrzebna). Wokół parku jest dużo hamaków, balia (którą polecam), grill i wiele innych miejsc gdzie można usiąść i się zrelaksować. Wszystko jest w tematyce boho. Polecam jechać autem, ale jeśli są tacy śmiałkowie jak ja i mój chłopak to polecam wysiąść na 1 przystanku w Zawiszynie, bo na 2 nie ma pobocza i jest niebezpiecznie. Od przystanku 1 jest 15 minut na nogach do obozu. W obozie dobrze łapie zasięg, przynajmniej od PLAY. Cały wyjazd oceniam na plus, właściciele są bardzo mili, komunikatywni i pomocni. Nie było żadnych problemów i czujemy się bardzo wypoczęci.”
“Super miejsce, super ludzie, super atmosfera. Serdecznie polecam!”
“Bardzo fajne miejsce campingowe na wypoczynek dla rodzin. Baza wyposażona jest w świetlicę (ping pong, piłkarzyki, stoly do siedzenia, biblioteczka dla dzieci) z częścią kuchenna, czyste toalety i prysznice z ciepła wodą. Na terenie jest bar z bardzo dobrym jedzeniem (próbowaliśmy sałatki, burgery, pizzę, pierogi), lodami i napojami. Staw rekreacyjny z kajakami (my testowalismy też SUPy wypożyczone gdzie indziej). Boisko do siatkówki plażowej i piłki nożnej plażowej, małpi gaj i trampolina dla dzieci. Miejsca namiotowe są w cieniu drzew co daje gwarancje cienia w lato. Po 22 była cisza nocna, raczej przestrzegana przez większość gości. Polecamy na miejsce aktywnego wypoczynku dla rodzin.”
“Wspaniałe miejsce. Doskonała lokalizacja tuż obok rzeki Liwiec, w środku lasu a jednocześnie blisko sklepu i stacji kolejowej. Bardzo miła i dobra właścicielka pani Joanna. No i 36-letnia klacz Bystra bardzo mądra, piękna i spokojna. Jeśli ktoś chce odpocząć w spokoju, to jest to idealne miejsce. Polecam z całego serca. Będę wracać :)”
“Wspaniałe miejsce na wesele! Obsługa najwyższej klasy, kontaktowa, sumienna i zaangażowana w swoją prace! Pan Rafał (menadżer) - konkretny, troszczy się o najmniejsze szczegóły, służy radą opartą na ogromnym doświadczeniu, ogromnie nam pomógł w organizacji i sprawił że nie musieliśmy się kompletnie o nic martwić. O klimacie tego miejsca trzeba się przekonać samemu gdyż nie ma słów do opisania! Szef kuchni poziom (i tu nie przesadzam!) światowy!!!! Nie mam więcej słów żeby opisać jak wspaniale było wszystko zorganizowane i dzięki czemu nie stresowalismy się ani trochę! Ogromnie polecam każdemu!”
“Manor House zaskoczył nas rozmachem inwestycji i skalą przedsięwzięcia. Ogromny historyczny park ze starodrzewiem i odrestaurowany pałac to w tych okolicach rzadkość. Tym bardziej należy docenić starania właścicieli którzy utrzymują obiekt na najwyższym poziomie. Była to co prawda wycieczka jednodniowa połączona z obiadem i spacerem, ale myślę, że dłuższy pobyt w takim miejscu sprawia gościom ogromną przyjemność.Skorzystaliśmy z usług restauracji mieszczącej się w dawnych stajniach z piaskowca, która ma niepowtarzalny klimat. Szczególne podziękowania należą się panu Leszkowi, który nas obsługiwał . Czuliśmy się zaopiekowani, a bonusem z jego strony było zapoznanie nas z historią obiektu ( łącznie z prezentacją albumu ze zdjęciami pałacu i tego jak się zmieniał na przestrzeni lat). Polecam każdemu wycieczkę do tego miejsca. Zarówno na dłuższy pobyt , jak i na jednodniowy wypad.”
“Pobyt w Lofcie przy Pałacu Ojrzanów to idealne połączenie historycznego uroku Pałacu z nowoczesnym komfortem. To rozwiązanie, które zadowoli osoby szukające klimatycznego otoczenia, ale jednocześnie ceniące sobie przestronność, design i współczesne udogodnienia. Pokoje w Lofcie są przestronne, jasne i nowocześnie urządzone, co stanowi interesujący kontrast dla zabytkowego Pałacu. Design minimalistyczny, industrialny styl z zachowaniem ciepła. Pokoje są nieskazitelnie ciepłe, czyste i schludne. Duże łazienki, nowoczesne i bardzo zadbane. Choć nocleg jest w osobnym budynku, magiczna atmosfera Pałacu i jego parku jest na wyciągnięcie ręki. Goście Loftu mogą w pełni korzystać z uroków otoczenia.”
“Fantastyczne miejsce na organizowanie uroczystości rodzinnych. Przemiła obsługa, fantastyczne jedzenie i niepowtarzalny klimat. Zdecydowanie polecam!”
“W maju organizowaliśmy przyjęcie komunijne na 18 osób. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi. Nasze przyjęcie odbywało się w osobnej salce obok głównej sali. Jednocześnie restauracja obsługiwała równolegle drugie przyjęcie a także gości hotelowych. Nie stanowiło to żadnego problemu, byliśmy na bieżąco obsługiwani a kierownik restauracji był cały czas dostępny. W czasie przyjęcia odwiedził nas nawet szef kuchni, przywitał się i zapytał o odbiór potraw. To było bardzo miłe. Przed przyjęciem zmieniał się kierownik restauracji ale sama zmiana nastąpiła bardzo płynnie i wszystkie szczegółowe ustalenia zostały dotrzymane. Obecny kierownik, p. Mateusz, jest bardzo pomocny, doradzał tam gdzie nie byliśmy pewni i pozostawał też otwarty na nasze propozycje zarówno w odniesieniu do menu jak też spraw formalnych. Jako zalety wskazałbym: swoboda w doborze menu, wyjściowe propozycje bez problemu można modyfikować uwzględniając nawet jednostkowe dania np. wegańskie, duży parking, możliwość odebrania samochodu następnego dnia, brak opłaty za wynajem sali, brak jednostkowego rozliczania napojów, możliwość serwowania produktów z zewnątrz np. ciasta, alkohol dobra komunikacja z kierownikiem Z kolei wśród minusów wymieniłbym: musieliśmy upomnieć się o odbiór dań, które zostały po przyjęciu. Podsumowując, bardzo chętnie wrócimy do tego miejsca przy okazji kolejnego przyjęcia.”
“Świetny hotel! Nowoczesny wystrój, bardzo czysto i wygodnie. Obsługa profesjonalna i pomocna, a śniadanie naprawdę pyszne. Doskonała lokalizacja w Mokotowie, idealna zarówno na wyjazd służbowy, jak i prywatny. Zdecydowanie polecam!”
“Czyste mieszkanie w nowoczesnym budynku. Dobry kontakt z obsługą. Dodatkowo na plus szybki internet, smart tv i możliwość rezerwacji podziemnego parkingu. Polecam!”
“W hotelu bywam na wyjazdach służbowych, pokoje czyste oraz nowoczesne, codziennie sprzątane. Ładna recepcja wraz z lobby oraz restauracja. Śniadania smaczne spory wybór, chociaż podczas tygodniowego pobytu codziennie to samo. Kolacje z karty zawsze dobre i smaczne. Polecam !”
“Byłam bardzo zadowolona z pobytu w hotelu. Obsługa bardzo uprzejma, śniadania przepyszne, pokoje czyste, ładne i z przytulnym klimatem. Na pewno będę tam wracać. Wszystkim polecam z całego serca ten hotel. Aż chce się wracać. ☺️ Kolejny pobyt już mam na październik i nie mogę się doczekać. Urlop miałam udany. ☺️☺️☺️”
“Polozenie slodowca bardzo dogodne (autobus, metro, tramwaj). Nie ma duzego hałasu od ulic. Czysto i przyjemnie.”