Ogromny progres. Korzystałem z porady medycznej po przerwie rocznej.Obsluga w rejestracji fachowa życzliwa. Losowo wybrany lekarz Pani dok. Sokalska lekarz z powołaniem. Dzięki wytrwałości . Wdzięczny pacjent
Zdjęcia
Opinie
-
Mar Tuch ★★★★★
-
Katarzyna Piasecka ★★★★★
Dziś z synem byliśmy w przychodni Optima na pobraniu krwi, bardzo serdecznie pozdrawiam Panią w rejestracji, miła, pomocna i bardzo profesjonalne podejście. Badania sprawie i szybko pobrane:)))))
-
Nikola ★☆☆☆☆
Chciałabym wyrazić głębokie niezadowolenie z funkcjonowania tej przychodni zdrowia dla dzieci. Panie w rejestracji są kompletnie niekompetentne i nie posiadają podstawowej wiedzy, która powinna być standardem w tego typu placówkach. Obsługa jest nieuprzejma i sprawia wrażenie, jakby każdy kontakt z pacjentem był dla nich problemem. Pielęgniarki zachowują się, jakby pracowały za karę – brak empatii, zaangażowania, a nawet podstawowej kultury osobistej. W moim przypadku kilkukrotnie doszło do postawienia błędnej diagnozy, zarówno u dziecka, jak i osoby dorosłej, co mogło mieć poważne konsekwencje zdrowotne. Co gorsza, próby kontaktu z kierownictwem placówki kończą się fiaskiem – gdy proszę o rozmowę z kierownikiem, słyszę, że "nie ma go i nie wiadomo, kiedy będzie". Alternatywnie informują, że "zastępca kierownika może będzie w środę", co świadczy o braku realnego nadzoru nad funkcjonowaniem przychodni. Uważam, że sytuacją w tej placówce powinna pilnie zająć się odpowiednia instytucja nadzorująca – zarówno ze względu na jakość usług, jak i bezpieczeństwo pacjentów.
-
Monika Ka ★★★★★
Dziś bylam tam pierwszy raz z pakietu PZU. Jestem zaskoczona opiniami, bo panie na recepcji bardzo miłe. Moja wizyta była jednak opóźniona. Zostałam zapytana czy zgodzę się na przyjęcie przez innego lekarza. Bardzo empatyczna pani doktor wysłuchała mojego problemu zaleciła leki (przyszłam z uczuleniem) dodatkowo zmierzyła mi ciśnienia i wypytała o inne dolegliwości. Zobaczymy czy lek zadziała, jeśli tak, gdy będę musiała na pewno tam wróce z każdym innym problemem.
-
Wiktoria wika ★☆☆☆☆
to jest jakis dramat próbuje dostać się na badania do prawa jazdy pani z recepcji mówi ze lekarz będzie do 15 po czym przychodzę o godzinie 13 i dowiaduje ze pani nie ma i nie miało jęk być bardzo ciężko się dogadac i nie podchodzą poważnie do ludzi totalny brak szacunku
-
Katarzyna M ★☆☆☆☆
To co się tu wyprawia to jest jakiś cyrk!!!! Panie z recepcji myślą, że są niewiadomo kim, niemile, nie profesjonalne, nieuprzejme. Robia problem ze wszystkiego co jest tylko możliwe. Wiecznie problem z wizytami, umawiają na jedną godzinie, a przy rejestracji okazuje się że jest inna. Rozkładanie rąk, że "nie było mnie rano na zmianie". Chyba powinny zajść tu pewne zmiany.
-
Cellinka Wild ★☆☆☆☆
Pani z kokiem na recepcji, do zwolnienia. Chamska i nie mila. Wrażenia jakie zostaja po wizycie, to poziom pani zatrudnionej na tak ważnym stanowisku, gdzie dochodzi do pierwszego kontaktu z pacjentem. Nigdy więcej tu nie przyjdę
-
Artur Wild ★☆☆☆☆
Przychodnia o ile to tak można nazwać, zatrzymała się wiele lat temu. Nie uprzejmi, robiący łaskę niczym za komuny. Nie ważne, że wizyta platna prywatnie. Zacofanie i brak profesjonalizmu. Ludzie którzy są na usługach przemysłu farmaceutycznego. Pacjent może umierać, a dla nich najważniejsze to czy masz maseczkę. Jak nie masz nie dostaniesz się do lekarza. Cały świat nauki już dawno obalił celowość noszenia tych szmat, a tutaj procedura ponad życie ludzkie. Odradzam wszystkim myślącym wizyte w tej placowce.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Przychodnia NZOZ "Optima"?
Przychodnia NZOZ "Optima" znajduje się przy Tadeusza Bairda 56, 05-827 Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Przychodnia NZOZ "Optima"?
Można skontaktować się z Przychodnia NZOZ "Optima" pod numerem +48 227 243 643
Jak można dotrzeć do Przychodnia NZOZ "Optima"?
Do Przychodnia NZOZ "Optima" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku