Szczecińska B., lek. med. Spec. pediatra
“Bardzo pomocna i przyjemna Pani doktor.”
Znaleziono 12 wyników
“Bardzo pomocna i przyjemna Pani doktor.”
“Wow. Tak milej i sprawnej obslugi jak dnia 28.12.2021 okolo godziny 9.30 życzę każdemu. Info ze e-recepta do tygodnia czasu a tu prosze nastepnego dnia sms z kodem. Pozdrawiam tą przemiłą w rozmowie i obsłudze Panią. Wcześniej była katastrofa.”
“Choć mamy Lux Med i lekarzy pod nosem w Warszawie, zawsze w podbramkowych, trudnych sytuacjach jedziemy do Dr. Janik. Pani Doktor kilka razy wyłapała zapalenia płuc, których żaden inny lekarz nie słyszał. Zapalenie płuc zostało potwierdzone przez rtg w szpitalu i dziecko było jeszcze długo leczone. Przez ostatnie 12 lat otrzymaliśmy wiele rad związanych ze zdrowiem naszych dzieci i z większości z nich skorzystaliśmy. Mam 100% zaufanie.”
“Polecam. Przyjęto nas z psem po operacji u innego weta który zbagatelizowal to że rana krwawi i piesek ma obrzęk .Udzielono profesjonalnej pomocy widać że pracują tam ludzie z pasją.”
“Żona mówi - żyjesz, to podziękuj. Ma rację. Dziękuję dr Tomaszowi i Jego mamie dr. Grażynie Wlaszczyk za szybkie zdiagnozowanie Covida w listopadzie 2020 r. Za trafne leczenie i empatie. Za to, że nie bali się zbadać mnie osobiście. Osłuchać i dobierać leki aż pomogą. Za telefony gdy saturacja była niewielka, a płuca działały w 50%. Żyję, dziękuję Im i Bogu, że przed laty wybrał mi GRAMED.”
“Byłam z córeczką na oddziale pediatrycznym już cztery razy w ciągu półtora roku. Szpital nie wyglądał najlepiej, jak trafiłyśmy tam pierwszy raz, ale co pobyt dostrzegam tam jakieś nowe zmiany. Cały czas są jakieś remonty. Ale uważam, że nie wygląd jest tutaj najważniejszy ale obsługa. Lekarze, pielęgnkarki i panie salowe są naprawdę cudownymi ludźmi. Są zawsze na zawołanie. Pomogają i pocieszają. Wszystkie pielęgniarki to nasze "ciocie ". Wspaniale opiekowały się moją córeczką. Mogę z całego serca polecić ten oddział.”
“Najlepsza przychodnia W NOWYM DWOZE MAZ LEKARZE OTWARCI NA PACJENTA ŻYCZLIWI POMOCNI BARDZO DOBRZY SPECJALIŚCI NA WYSOKIM POZIOMIE REJESTRACJA MIŁA I POMOCNA WSZYSTKO MOŻNA ZALATWIC TERMINY KROTKE DAJE 5 GWIAZDEK ZAWDZECZAM TYM LEKARZOM NAJWIĘKSZY DAR URATOWANIE MI ŻYCIEA CZY CO TRZEBA WIECEJ POLOLECAM TOl PRZYCHODNIE WSZYSTKIM”
“Serdeczne pozdrawienia dla pań z gabinetu zabiegowego.Bardzo miłe i profesjonalne ,indywidualnych podejście do pacjenta . Pobieranie krwi do analizy to przyjemność , a nie przykry obowiązek. Więcej potrzeba nam tak miłego personelu medycznego.Panie w recepcji też bardzo miłe.”
“Jestem jak najbardziej zadowolona z lekarzy jak i z personelu. ☺️”