Przegląd katalogu
- 39 Łączna liczba firm
- 2.9 Średnia ocena
- 72% Z opiniami
- 56% Ze zdjęciami
Znaleziono 39 wyników
Przeglądaj klinika w Nowy Dwór Mazowieckich, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 39 wyników w Nowy Dwór Mazowieckich, Mazowieckie. Średnia ocena 2.9/5 na podstawie 3,016 opinii i ocen.
“Masaż Kobido w wykonaniu przesympatycznej i profesjonalnej Pani Dominiki jest rewelacyjny. Serdecznie polecam.”
“Wow. Tak milej i sprawnej obslugi jak dnia 28.12.2021 okolo godziny 9.30 życzę każdemu. Info ze e-recepta do tygodnia czasu a tu prosze nastepnego dnia sms z kodem. Pozdrawiam tą przemiłą w rozmowie i obsłudze Panią. Wcześniej była katastrofa.”
“Polecam dr Kądziele. Nie robi żadnych problemów z wystawieniem skierowań, nie lekceważy pacjenta. Super lekarz”
“Tomek jest świetnym fizjoterapeutą – bardzo szybko pomógł mi z przewlekłą kontuzją barku, z którą inni nie byli sobie w stanie poradzić. Podchodzi do pacjenta w sposób holistyczny, nie skupia się tylko na miejscu bólu, ale analizuje całe ciało i jego wzajemne zależności. Widać, że ma ogromną wiedzę i doświadczenie, a przy tym potrafi wszystko jasno wytłumaczyć. Każda wizyta to konkret, zaangażowanie i pełen profesjonalizm. Zdecydowanie polecam!”
“Borykałem się z urazem barku oraz łokcia blisko 3 miesiące. Ból był naprawdę duży i uniemożliwiał mi trening siłowy, a ja zwlekałem z wizytą u specjalisty licząc, że "samo przejdzie". Tymczasem po pierwszej wizycie u Pana Łukasza i odczekaniu jednego dnia ból w wymienionych miejscach zmniejszył się do absolutnego minimum i po krótkiej rozgrzewce mogę trenować tak samo intensywnie jak to miało miejsce przed urazem. Atmosfera na samej wizycie również zdecydowanie na plus. Polecam serdecznie.”
“Najlepszy weterynarz jakiego znam.! Pan Tadeusz to prawdziwy profesjonalista i weterynarz z powołania widać, że robi to z pasji i, że dobro pupili stawia na pierwszym planie a nie zarobek.!!!”
“Uczestniczyłam w 2dniowym szkoleniu z klamry Frasera i tytanowej. Bardzo duża ilosc modeli, mozliwosc zalozenia klamer na roznych paznokciach. Pani Małgosia to kobieta petarda, pelna profesjonalizmu, zaangazowania, checi pomocy. Ogrom jej wiedzy powala, nie tylko jesli chodzi o podologie. Sam gabinet- marzenie, czysty dopracowany na najwyzszym poziomie, super zespol ktory tworzy mega atmosfere, taka ze praca staje sie przyjemnosci i chce sie do niej jeszcze chetniej przychodzic. Pani Malgosi jeszcze raz dziekuje za szkolenie ❤️ a sobie zycze stworzyc w przyszlosci takie fantastyczne miejsce pracy.”
“Jest pomoc, zrozumienie potrzeb pacjenta, indywidualne podejście. Ratują co się da uratować, ćwiczą i uczą ćwiczyć również w domu. Dziękuję Panie Damianie.”
“Nasz kochany Maniek, za miesiąc kończy 18 lat. Od urodzenia jest pod opieką MEDI-VET. Nie zawsze było różowo ze zdrowiem kotka ale zawsze uzyskiwaliśmy fachową pomoc.”
“Z całego serca ogromne podziękowanie dla Dr Traczyka za operację, która uratowała życie naszego kotka Basterka, podziękowania również dla całej załogi za opiekę pooperacyjną, dla Pań z rejestracji, które zawsze były miłe i pomocne. Przychodnia, w której zdrowie zwierząt jest na pierwszym miejscu, i tak jak w naszym przypadku była sobota późny wieczór i lecznica była już zamknięta, a z kotkiem działo się coś niepokojącego, mogliśmy liczyć na pomoc Dr Traczyka. Jesteśmy wdzięczni do końca życia.”
“Znam doktora wiele lat ! I nigdy bym nie zamieniła jego troskliwości,profesjonalizmu na kogoś innego! Zaznaczam że cała moja rodzina leczy u niego zęby! Wspaniały lekarz dentysta. Jestem bardzo zadowolona z jego usług i oczywiście efektów.”
“Gorąco polecam klinikę a w szczególności p.doktor Agnieszkę Kotwę właścicielkę ArtDENTY. Jestem bardzo zadowolona z leczenia, miałam zrobione implanty i licówki. Dzięki p. Doktór i jej profesjonalizmowi i niezwykłej dokładności cieszę się pięknym uśmiechem.”
“Polecam. Przyjęto nas z psem po operacji u innego weta który zbagatelizowal to że rana krwawi i piesek ma obrzęk .Udzielono profesjonalnej pomocy widać że pracują tam ludzie z pasją.”
“Jesteśmy bardzo zadowoleni. Odwiedziliśmy z synem wiele gabinetów i ten jest jedyny do którego idzie z uśmiechem. Pani doktor Horbyshena ma świetny kontakt i podejście do dzieci. Uczęszczamy od kilku lat regularnie:)”
“Dzisiaj zdjęłam aparat, który nosiłam pod okiem Pani Anetki ponad dwa lata. To co ta złota kobieta zdołała zrobić z moimi zębami jest na prawdę niesamowite. Lekarze podchodzą do pacjenta indywidualnie i zawsze z uśmiechem na twarzy. Atmosfera w An-kaDent jest świetna, a lekarze wykonują kawał dobrej roboty. Z czystym sumieniem polecam każdemu!!”
“Korzystam z usług depilacji laserowej w tym gabinecie i jestem bardzo zadowolona. Przed rozpoczęciem zabiegów miałam wiele obaw, ale na miejscu otrzymałam odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Salon jest czysty, a pani Kinga wykonująca zabiegi jest świetna specjalistką i życzliwie i z troską traktuje klientów. Sam laser jest bardzo skuteczny, bezbolesny i zapewnia obiecane efekty.”
“Gorąco polecam. Profesjonalna dziewczyna ze świetnymi pomysłami i jeszcze lepszym wykonaniem makijażu.”
“Serdecznie dziękujemy pani Sylwi i całemu personelowi za okazaną nam troskę, szybką pomoc , życzliwość , zaangażowanie i profesjonalne podejście do problemu z jaki przyszło nam się zmierzyć. Pozdrawiam Martyna Mika”
“Świetny lekarz! To była moja pierwsza wizyta na badaniu USG u doktora Tomasza Chojny i jestem pod wrażeniem. Od początku czułam się swobodnie, a badanie zostało przeprowadzone bardzo sprawnie i profesjonalnie. Wszystko jasno i zrozumiale wyjaśnione. Polecam!!!”
“Przychodnia Rehabilitacji i Fizykoterapii to miejsce, które zasługuje na najwyższe oceny. Jako pacjent jestem bardzo zadowolony z usług świadczonych w tej placówce. Personel jest nie tylko profesjonalny, ale także wyjątkowo kulturalny. Szczególnie chciałbym pochwalić sekretarza, pana Mateusza, za jego uprzejmość i zaangażowanie. Wszystkie terapie są indywidualnie dostosowane do potrzeb, a krótki czas oczekiwania na wizytę to dodatkowy atut. Polecam Przychodnię Rehabilitacji i Fizykoterapii wszystkim, którzy szukają wysokiej jakości opieki medycznej.”
“Byłam na operacji woreczka zolciowego tydzień temu.obawialam się trochę pobytu w powiatowym szpitalu.do tej pory korzystałam ze szpitali warszawskich Na miejscu okazało się,że moje obawy były niepotrzebne. Zaden warszawski szpital nie dorownuje wygladowi sal,czystosci,fachowosci i zaangazowaniu personelu. .poczynajac od Izby Przyjec az do momentu operacji jest ogromne zainteresowanie pacjentem.pielegniarki przemile,troskliwe i swietnie pobierają krew.co w moim.przypadku jest bardzo istotne. Lekarze tak przed,jak i po operacji poświęcają duzo czasu pacjentom. Wszystko dokładnie tłumacza i uspokajają.oddzial chirurgiczny działa doskonale. Zapewniam,gdyby ktoś się wahał przy wyborze szpitala Szpital w Nowym Dworze spełnia najwyższe standardy. Brakowało mi tylko lustra w łazience. Ale widocznie z jakiegoś powodu nie ma go w bardzo bogatym wyposażeniu.serdecznie dziekuje za wspaniala opiekę personelowi z Oddziału chirurgicznego. Ewa Tytkowska .”
“Najlepsza przychodnia W NOWYM DWOZE MAZ LEKARZE OTWARCI NA PACJENTA ŻYCZLIWI POMOCNI BARDZO DOBRZY SPECJALIŚCI NA WYSOKIM POZIOMIE REJESTRACJA MIŁA I POMOCNA WSZYSTKO MOŻNA ZALATWIC TERMINY KROTKE DAJE 5 GWIAZDEK ZAWDZECZAM TYM LEKARZOM NAJWIĘKSZY DAR URATOWANIE MI ŻYCIEA CZY CO TRZEBA WIECEJ POLOLECAM TOl PRZYCHODNIE WSZYSTKIM”
“Jest to chyba najstarsza prywatna przychodnia w tym mieście. Zaletą jest to że honorowane są tu abonamenty medyczne. Największym plusem jest obsługa recepcyjna. Pracownicy zawsze starają się wybrać najdogodniejszy dla nas termin a jeśli dzwonimy- oddzwaniają. Najbardziej wyróżnia się Pani Ilona, która profesjonalnie i po ludzku potrafi podejść do potrzeb osób korzystających z przychodni. Co do specjalistów przychodnia zatrudnia naprawdę kompetentnych lekarzy jak np: Pan doktor Zbigniew Mucha. Nadmieniam że każdy żal do lekarzy powinien, być zgłoszony w przychodni a nie w opiniach Google (bądźmy obiektywni). Do negatywów zaliczyłbym wieszak, który jest we wnęce, czego nie widzą osoby będące pierwszy raz i trzymają odzież na kolanach.”
“Serdeczne pozdrawienia dla pań z gabinetu zabiegowego.Bardzo miłe i profesjonalne ,indywidualnych podejście do pacjenta . Pobieranie krwi do analizy to przyjemność , a nie przykry obowiązek. Więcej potrzeba nam tak miłego personelu medycznego.Panie w recepcji też bardzo miłe.”
“Jestem jak najbardziej zadowolona z lekarzy jak i z personelu. ☺️”
“Świetny lekarz chirurg naczyniowy. Polecam. Pan doktor to wysokiej klasy specjalista.”
“Przyszedłem do Przychodni po pomoc i zetknąłem się z ogromną dozą empatii i życzliwości. Zarówno Panie na rejestracji jak i reszta personelu mimo ostatnich minut pracy stanęły na wysokości zadania i nie pozostały obojętne człowiekowi w potrzebie. Szczególne podziękowania dla Pani Paulinki. Pozdrawiam i do zobaczenia!”