Przegląd katalogu
- 77 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 87% Z opiniami
- 81% Ze zdjęciami
Znaleziono 77 wyników
Przeglądaj opera w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 77 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 310,524 opinii i ocen.
“Miejsce godne polecenia wszystkim miłośnikom teatru. Gra młodych, początkujących aktorów - fantastyczna, nieprzesadzona. Aktorzy są pełni energii, nie zblazowani, dają z siebie wszystko. Szczególnie polecam spektakl „Szklarnia”!”
“W 1733 roku pałac kupiła rodzina Czapskich, która po przebudowie nadała mu późnobarokowy charakter. W XIX wieku budynek przeszedł na własność rodziny Krasińskich. Stał się jednym z ośrodków życia kulturalnego Warszawy. Na początku XX wieku w budynku mieścił się m.in. konsulat Stanów Zjednoczonych, a po I wojnie światowej Francuska Misja Wojskowa. Po zniszczeniach wojennych pałac odbudowano w latach 1948–1959 i przywrócono mu wygląd, jaki miał w XVIII wieku.”
“Fajne miejsce! Przepyszne śniadanka! Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie przemiła obsługa - niesamowicie starali się zadbać o komfort swoich gości. Najbardziej zapadła mi w pamięć hostessa Yeva - bardzo pomocna i uprzejma dziewczyna. Jeśli traficie na tą Panią to wasz pobyt na pewno będzie super!! Pozdrawiam serdecznie:))”
“Wyjątkowe i niesamowite miejsce. Tu można poznać magię filmu i jego twórców. Cyklicznie odbywają się spotkania autorskie i bezpłatne projekcje. Rozrywka na iście wysokim poziomie dla dzieci i dorosłych, chociaż i dorośli mogą czuć się tu dziećmi. Rejestracja na iwenty prowadzona jest przez internet.”
“Byłam na spektaklu inspirowanym ,,Dirty dancing''... Najwyższy poziom wykonania. Świetna atmosfera. Bardzo polecam !”
“Wspaniała operetka Ksiezniczka Czardasza! Mocne, piękne głosy! Wspaniale aktorstwo. Jedyny mankament to scenografia. Bardzo uboga. Na korytarzu teatru wystawiono obrazy. Nie wiem kto to nazywa sztuka? Całe płótno zamalowane na czarno albo na czarno z lekkimi granatowymi cieniami. Nie ma to nic wspólnego ze sztuką. Wstyd, że coś takiego wystawia się publicznie.”
“Zamknięto!!! Jedna wielka budowa Renowacja, Sinfonia Varsovia Obok budynku jest bardzo doby park, najlepiej to w weekendy lub dni świąteczne! Pod namiotem ⛺️ wszystko się dobrze układa!”
“Przepiękny kościół, ma wiele ciekawostek, zabytków. Tym razem chciałabym zaznaczyć atmosferę tego kościoła która jest niesamowita. Bywam tam wielokrotnie i zawsze mogę znaleźć tam to po co wstąpiłam. Polecam wejść, usiąść w ławce i posłuchać.”
“Wizyta w Pałacu Belwederskim w chłodny weekend miała swój wyjątkowy klimat – brak tłumów pozwolił w pełni skupić się na architekturze i historii tego miejsca. Mimo zimna spacer wokół pałacu był przyjemny, a spokojna atmosfera dodała uroku całemu doświadczeniu.”
“Doskonałe miejsce z pyszną kawą przekąskami i kosmicznymi smakami cukierników! Idealne w weekend kiedy na Mordorze życie zamiera można zaznać chillu przy słodkościach posiedzieć w ogródku i z pewnością nie topić w kawie smutków! Polecajka wjeżdża pełną parą bo w Deseo wszyscy się starają! Do tego słodkie warsztaty robią dla dzieciaków a rodzice przyglądają się z zazdrością zza krzaków ;)”
“Widziałem dotychczas 5 spektakli. Mój ranking (od najlepszych): 1. Za dużo wszystkiego 2. Między nami dobrze jest 3. Kiedy stopnieje śnieg 4. Tom na wsi 5. Czarodziejska góra”
“Pozycja obowiązkowa dla każdego rodzica z dzieckiem. Pierwszy raz odwiedziłem ten teatr w latach 80 z moim tatą. Wizyta w listopadzie 2025 z najmłodszym synem na śpiącej królewnie. Gorąco polecam.”
“Stek idealny, tatar jeszcze lepszy, bardzo miła i pomocna obsługa. Polecam”
“Teatr ma swój oryginalny nastrój i jest połączony z galerią, co także jest wielkim plusem. Dodatkowo bar z którego można skorzystać. Sztuka naprawdę na wysokim poziomie, na pewno będę obserwować przyszłe wydarzenia. Jestem bardzo zadowolona!”
“Przyjemne miejsce z bardzo ciekawymi atrakcjami. Na zdjęciach Balet nad Wisłą. Piękne wydarzenie, na które na pewno jeszcze wrócę. Ale oprócz tego są jeszcze inne, równie ciekawe. Widać, że właściciele są kreatywni i zależy im na stworzeniu naprawdę fajnego miejsca na mapie Warszawy. Jak narazie świetnie im się to udaje.”
“Warszawski Marriott. +++ Super miejsce. Atmosfera bardzo przyjemna. Od chwili wejścia do Hotelu wszystko i wszyscy przyjemni. Hotelem był bardzo wypełniony ale Czuliśmy się komfortowo. Pokój duży i w dobrym standardzie! Pracownicy przyjemni w szczególności Pan Norbert Z. I reszta zespołu. Lobby bar ekskluzywny i dobre drinki. Na 40stym pietrze widoki i bardzo dobry bar. Dziękujemy za wspaniały pobyt. Warszawa 1/8 na obchody Powstania Warszawskiego pełna energii i hotel tez. Super momenty i wrażenia. W jak Wolność i to w Centrum Warszawy i w Hotelu widać! Napewno wracamy i będziemy namawiać znajomych na pobyt. Dziękuję.”
“Podczas wyjazdu służbowego miałam okazję zatrzymać się w Novotel Warszawa Airport i byłam naprawdę mile zaskoczona! Pokoje są przestronne, nowoczesne i bardzo komfortowe, co pozwala w pełni odpocząć po intensywnym dniu. Największe wrażenie zrobił na mnie zespół hotelowy – niezwykle życzliwy, profesjonalny i zawsze gotowy pomóc. Lokalizacja między centrum a lotniskiem jest bardzo wygodna, a ogólna atmosfera hotelu sprawia, że pobyt staje się przyjemnością. Gorąco polecam ten hotel osobom podróżującym służbowo!”
“Czyste pokoje i cicha okolica. Obsługa bardzo miła, a śniadania pyszne. Polecam”
“Fantastyczne miejsce! Domowa atmosfera, kawiarenka z pysznymi wypiekami, wspaniała obsługa. Warto przyjść! Zdecydowanie polecam.”
“Dzień dobry To jest tak jakby treści etap podróży w mojej rehabilitacji To już trzy i pół roku mojego zmagania się z moją chorobą Ponieważ jestem stałym bywalcem jeśli chodzi o rehabilitację w Klinice Emeis w Międzylesiu pozwolę sobie na nieco inną opinię niż Ci którzy są ty raz albo dwa. Jestem pacjentem neurologicznym więc oczywiste że znalazłem się na początku mojej rehabilitacyjnej drogi na czwartym piętrze- neurologicznym. To jest absolutnie niewiarygodne magiczne miejsce gdzie pracują wspaniali tworzący niezapomnianą magiczną atmosferę absolutnie profesjonalni fizjoterapeuci. Ale po kolei, zacznę od pań, zrobię to w kolejności alfabetu: Ania profesjonalna, dbająca o szczegóły, profesjonalna z ogromną wiedzą zawodową z ciekawym.poczuciem humoru Ewelina osoba która nie da się wyprowadzić z równowagi ostoja spokoju, mega profesjonalistką, cudowny człowiek Irena Ok, co ja mogę powiedzieć jesteś osobą z tak dużą wiedzą tak radosna z takim poczuciem humoru i inteligentną że aż strach Karola Szefowa nic więcej,Twoja wiedza jest wiesz na jakim poziomie, wiedzą Wszyscy Twoi koledzy którzy z Tobą pracują Marta znamy się bardzo krótko, ale Twoje podejście do pacjęta pochylam się do samej ziemi, jak nie dam rady mam nadzieję że pomożesz się podnieść Renata przyszłyście razem jednego dnia ale Twoja praca z pacjętami jest na prawdę imponująca,jesteś bardzo Ciepłą osobą Czas na Panów: Adrian Patrząc na Ciebie od początku pięknie się rozwinąłeś. Praca w tej ekipie bardzo Ci służy Bartek Nie znamy się długo ale Twoja praca z pacjętami jest niesamowita. Obserwuję i widzę Twój profesjonalizm i zaangażowanie Daniel To jest człowiek orkiestra, na pierwsze spotkanie ilustruje i to bardzo muszę przyznać ale po czasie to czarujący bardzo inteligentny dowcipny i super profesjonalny z ogromną wiedzą terapeuta- jesteś mega Kornel Dobra dusza tego piętra z ogromną wiedzą fizykoterapeutyczną Mateusz Ostoja spokoju niezwykle wrażliwy człowiek poczucie humoru niebywałe mój pierwszy rehabilitant w Emeis, zaczęliśmy razem.moją drogę ku zdrowotności Wspomnę jeszcze jedną osobę która była że mną dwa sezony ale jest z trzeciego piętra to Łukasz Zawada niesamowity gość z ogromną wiedzą fizykoterapeutyczną. Bardzo mi pomógł w mojej drodze do zdrowia. Jeszcze jedna osoba zrobiła na mnie ogromne wrażenie i znakomicie wpisała się klimat rehabilitacji na neurologii to Ewa Makarewicz, lekarz rehabilitacji z przeogromną wiedzą, kolorowy, pięknie dowcipna osoba, szalenie doceniana i lubiana przez grono rehabilitantów i pacjentów . Myślicie pewnie, że jednak o kimś zapomniałem, ale to nie jest możliwe. Najlepsze na koniec. Bo Królowa jak wiecie jest tylko jedna MONIKA JEDYNAK Zakochana w Swojej pracy, cała nią pochłonięta, uwielbiana zarówno przez pacjentów jak i przez kolegów z pracy, promyk Słońca na sali rehabilitacyjnej na piętrze neurologii, dobry duch Monika dzięki Twoim przemyślanym pomysłom i naszej Wspólnej harówce osiem miesięcy temu wstałem z wózka Teraz realizujemy kolejne etapy naszej Wspólnej pracy Olbrzymi szacunek dla Ciebie i dla Was wszystkich bo każdy z Was dołożył cegiełkę do tego w jakim miejscu teraz jestem Z całego serca z Wami Sylwek Bereda”
“Mama przebywała w Dąbrówce przez ładnych kilka lat. Tam odeszła otoczona (poza najbliższymi) wspaniałymi ludźmi, świetną opieką i bardzo empatycznym podejściem. Wielkie ukłony dla Pani Dyrektor, cudownych opiekunek i wszystkich, którzy byli z nami przez te lata aż do końca...”
“Pałac Prezydęcki bardzo ładny kompleks budynków.Znajduje się na Krakowskim Przedmieściu.”
“Jakość butów, torebek zachwycająca. Pięknie pachnąca, pracująca skóra. Kocham każdy detal.”
“Pysznie :) cudowna lemoniada marakuja ! Rybka ? No muszę przyznać ze zrobiona idealnie - przepyszna !!!!! Tatar jadłam lepszy :) ale sposób podania i te chipsy gryczane robią robotę :) Do zobaczenia”
“Przeglądając komentarze postanowiłam napisać, pomimo tego że temat jest wstydliwy troszkę dla mnie. Ale ludzie szukający pomocy w leczeniu np z HPV powinni wiedzieć, że leczenie takie to kwestia dbania o odporność i leczenia z innych rzeczy, które obciążając układ też. W Opra-Med pomogli mi po długiej walce w innych miejscach, ale to nie było leczenie a chodzenie i badanie się non stop i od czasu do czasu jakieś globulki. Tu po pierwszym spotkaniu z dwoma osobami w gabinecie omówione zostało całe zjawisko z HPV, akurat długa rozmowa, ale dużo też pytałam!!!! Leczenie które mi zaproponowano - 2 formy - składało się z kilku etapów. Na początek musiałam wyleczyć inny problem, który dręczył mój układu moczowy, wówczas przeszliśmy do tego celowanego.;”
“Dla mnie super polecam wszystkim Piotr”
“Ważne miejsce dla historii Warszawy i pokolenia Kolumbów, jak również całego Powstania Warszawskiego.”