Przegląd katalogu
- 538 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 78% Ze zdjęciami
Znaleziono 538 wyników
Przeglądaj klinika medyczna w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 538 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 112,066 opinii i ocen.
“Z całego serca polecam Panią Beatkę która uratowała mojego psa po zatruciu ( trutka na ślimaki rozrzucana przez spółdzielnie), miał marne szanse, wyniki wątroby o 14 500 podwyższone a , jednak dzięki wytrwałości, miłości i odpowiedniemu planu leczenia udało się wyprowadzić psa na odpowiednie tory i aktualnie ma lepsze wyniki niż ja. Weterynarz z powołania, kochana osoba, nie naciągająca której zależy na zdrowiu naszych pupili. Pozdrawiam Panią z tego miejsca razem z Lolusiem i wysyłamy buziaki”
“Od prawie ośmiu lat przychodzę do Dr Marty ze swoją pupilką. Psica uwielbia Panią Doktor i jak tylko usłyszy że się do niej wybieramy to z radości szaleje. Empatyczna Pani Doktor zawsze stawia trafne diagnozy tak twierdzi Zuzia ta że zdjęcia.”
“Jestem bardzo zadowolony z zabiegu RF mikroiglowego. Efekt widoczny po pierwszym zabiegu, a jeszcze dwa przede mną. Panie sympatyczne i miłe. Pozdrawiam”
“Bardzo polecam klinikę Miracolo pacjentkom, które podejrzewają u siebie endometriozę. Jestem po konsultacji u dr Milewskiej oraz po laparoskopii przeprowadzonej przez dr Songina i dr Wojtyłę. Lekarze z kliniki traktują pacjentkę w sposób holistyczny, z ogromną empatią podchodzą do jej problemów i szukają najlepszego rozwiązania. Opieka w Szpitalu św. Elżbiety jest wspaniała, dzięki czemu łatwiej odzyskuje się siły po operacji. Podziękowania dla Pani Małgosi ☺️która koordynuje cały proces i dba o sprawy organizacyjne w najlepszy sposób. Dziękuję za wszystko i pozdrawiam ☺️”
“Lekarz empatyczny bardzo kompetentny cierpliwie tłumaczy. Klinika wyposażona w sprzęt więc wizyta kompleksowa. Diagnoza leki i będzie dobrze. ceny bardzo konkurencyjne. Jestem bardzo bardzo zadowolona. Polecam i klinikę i Pana dr Kopeć (ortopeda).”
“Byliśmy z córką przekuć uszy. Od samego wejścia poczuliśmy się dobrze zaopiekowania. Panie w przemiły sposób przywitały dziecko. Sprawiły że ta czynnoś zamieniła się w celebrację. Co słychać, co lubisz robić, czy chodzisz do przedszkola. Takie pytania rozluźniały zapewne wewnętrznie zestresowane dziecko. Wybór kolczyków a potem bardzo dokładne pokazanie i wytłumaczenie co będzie się działo. Siedziałem z boku i miałem bardzo pozytywne odczucia że tak to wygląda. Samo przekucie wyglądało profesjonalnie szybko i sprawnie. Także dziękuję za to! Na koniec dostaliśmy dyplom. Uważam to za wspaniałe zakończenie wizyty. W oczach dziecka na pewno wygląda to jeszcze lepiej niż ten opis.”
“Polecam z całego serca. Kolejna trafna diagnoza bez zbędnych badań oraz dodatkowych kosztów. Mój Czarny (typ agresywny do obcych ludzi) uwielbia zarówno Panią Doktor jak i Pana Doktora, co świadczy o ich wprawie w zwierzęcym świecie!”
“Pan Doktor trafnie diagnozuje. Ma szeroką wiedzę no i kasowo jest OK. 100% polecam”
“Bardzo polecam tę lecznicę. Zawsze jesteśmy tam z moim psem fachowo i profesjonalnie zaopiekowane. Na wyniki badań krwi czekałyśmy kilka godzin i przyszły na maila tego samego dnia. Wszystkie karty wizyty są kompleksowo opisane, podobnie jak badania USG w wykonaniu lek. Jakuba Juchnowskiego - ma się pewność, że lekarz obejrzy zwierzę z każdej strony i zwróci uwagę na różne aspekty. Jeśli chodzi o rutynowe wizyty, bardzo polecam lek. Małgorzatę Kilijanek, jest cudowną, empatyczną i bardzo profesjonalną lekarką, która odpowie na każde pytanie i wątpliwość właściciela. Moja suczka lubi robić „aferki” przy różnych badaniach, a w tym miejscu, z wyrozumiałymi i pomocnymi techniczkami, nigdy nie poczułam się przez to źle i każdorazowo mogę liczyć na wsparcie i uśmiech na koniec. Ogromną zaletą jest też to, że Pomocna Łapa bierze udział w programie darmowej sterylizacji organizowanym przez miasto. Polecam z całego serca, razem z Dosą ♥️”
“Byłam z psem na badaniu echo serca – lekarka dołożyła wszelkich starań, aby pies czuł się spokojnie i komfortowo. Pies miał problemy z sercem, ale dzięki konsultacji dobrze przeszedł operację chirurgiczną i czuje się dobrze. Jestem bardzo wdzięczna – z przyjemnością polecę.”
“Chciałbym wyrazić ogromną wdzięczność klinice weterynaryjnej i osobiście doktorowi Panu Piotrowi za wysoki profesjonalizm i serdeczne podejście do naszych pupili. Już od pierwszej wizyty czuć, że tutaj pracują ludzie, którzy są naprawdę oddani swojej pracy. Polecam wszystkim korzystanie z usług tej kliniki – znajdziecie tu nie tylko wysokiej jakości leczenie, ale także szczerą troskę o zdrowie waszych ukochanych zwierząt.”
“Gabinet czynny 7 dni w tygodniu. Profesjonalna opieka. Moje koty są tutaj leczone od lat. Miały wykonywane zabiegi. Wszystkie przebiegły bardzo dobrze bez powikłań. Na miejscu jest wykonywana diagnostyka. Jestem bardzo zadowolona.”
“Pani Marzena to specjalista! Leczyłem starszą kotkę(16lat) w innej weterynarii przez 3 tygodni. Kotka czuła się fatalnie. Lekarze nie wiedzieli, co jej jest. Poszło dużo pięniędzy, nerwów, stresu i łez. Żona zaproponowała zmiane kliniki. Byłem bardzo sceptyczny. Po pierwszej wizycie u Pani Marzeny zaproponowano nam zmiane diety u kotki. Po tygodniu leczenia już było widać olbrzymią różnice. Kotka wróciła do zdrowia, za co jesteśmy z żoną bardzo wdzięczni.”
“Polecam panią doktor, leczymy u niej nasze koty już od paru lat. Jedyny minus - jest tak popularna w okolicy, że są duże kolejki i trzeba dobrze trafić! Ale to też świadczy o jej podejściu, trosce o zwierzęta i o tym, że się zna na tym co robi. Od kastracji, po problemy jelitowe, regularną kontrolę, czy uzębienie - jesteśmy zawsze zadowoleni.”
“Bardzo dobrzy weterynarze doświadczeni i kompetentni. Leczę w Canis Vet psy już łącznie 6 oraz koty myślę że to jest kilkanaście wyleczonych kotów. Dr Cezary jest bardzo doswiadczony i przeprowadza różne skomplikowane operację. Kastrację I sterylizację psów i kotów na 5. Metoda laparoskopowo minimalne nacięcia nic ubzwierzat nie widać i czują się świetnie polecam bi to są świetni fachowcy którzy kochają zwierzęta i są to ludzie z pasją. Pomagają także bezdomnym zwierzętom ceny są atrakcyjne i dobrze dobierają leki dlatego leczenie jest zawsze skuteczne. Polecam każdemu. Zawsze leczenie jest dobrze dobrane. Oczywiście lepiej jeśli zwierzęta są zdrowe ale jeśli potrzebne jest skuteczne i dobre leczenie to polecam lekarzy weterynarzy w Canis Vet. Są otwarci w tygodniu od 11 do 19 i w sobotę od 10 do 14. To moje sprawdzone miejsce.”
“Pani przemiła zna się na robocie super bardzo polecam.”
“Najlepsi z najlepszych. Ciocia doktor Małgosia i Wujek doktor Krzyś leczyli mojego Skipperka, a teraz poznali Rumpelka, który podczas wizyty postanowił uciąć sobie drzemkę :) tam jest przyjazna atmosfera i profesjonalizm. Szkoda tylko że w soboty zamknięte ale każdy musi pobyć też w domu. Polecamy każdemu w potrzebie.”
“Bardzo przyjazna zwierzętom klinika. Jesteśmy pacjentem akurat części okulistycznej, pani wet Elwira Buczek jest cudowna, empatyczna i delikatna, bardzo szczegółowa i czujna. Zawsze miła obsługa w recepcji, dość długie terminy wizyt ale rezerwowane z wyprzedzeniem w przypadku kontroli chorych zwierząt są ok. Większość specjalistycznych badań okulistycznych na miejscu, bardzo dobrze wyposażona klinika. Polecam kontakt bo Państwa zwierzę będzie bardzo dobrze zaopiekowane.”
“Bardzo dziękuję Pani Doktor Joannie Kurant-Zdral za wielkie serce i profesjonalizm, a przede wszystkim za zrozumienie w trudnej sytuacji. Życzę każdemu opiekunowi psa, aby spotykał na swojej drodze takich lekarzy.”
“Przychodnia weterynaryjna bardzo przyjazna zwierzętom i ich właścicielom. Nie naciągają klientów. Z uczuciem i współczuciem traktują pupili. Nieustannie korzystamy z usług od blisko 20 lat. Gorąco polecam.”
“Pani Ula jest najwspanialszą weterynarką jaką spotkałam na swojej drodze. Kompetentna, empatyczna, cierpliwa i ciepła. Od 4 lat chodzę do Niej z samoyedem, w międzyczasie pomagała mi też w leczeniu kota (DT) i śmiało mogę przyznać, że żadnemu specjaliście nie ufałam tak jak Pani Uli. Zalecane przez Nią leki zawsze działają, a że mamy dość intensywne życie, a i pieska moja nie pierwszej młodości - korzystamy z usług gabinetu kilka razy w roku. Pójdziecie raz, i już nie będziecie szukać innego lekarza, gwarantuję. Nowa lokalizacja zgodna z oznaczeniami na Google, dosłownie po drugiej stronie ulicy od poprzedniej.”
“Polecam miejsce które powstało miejsce z miłości do zwierząt,gdzie będziesz miał pełne zaufanie do lekarzy i nie można jeszcze zapomnieć o gabinecie piękności gdzie wszystkie zabiegi odbywają się bezstresowo.”
“Bardzo dobra obsługa u Pana doktora, profesjonalnie , szybko i w dobrej cenie.Polecam.”
“Polecam z całego serca. Maja zupełnie nie bała się wejść do przychodni. Zabieg sterylizacji u dr Ani przeszła bezboleśnie, a wyszła o własnych siłach machając ogonkiem.”
“Korzystam od niedawna z opieki weterynaryjnej dla mojej suni w tym gabinecie. Na wizyty trzeba się zapisywać co z jednej strony jest pomocne ale utrudnia sprawę gdy pomoc jest potrzebna od zaraz. Nie wiem jednak, czy wtedy byłabym przyjęta. Ceny konkurencyjne.”
“Wspaniałe miejsce z cudowną opieką, szczerze polecam! Empatyczna lekarka, która docieka, sprawdza, nigdy nie lekceważy żadnych objawów. Prawdę mówiąc nie rozumiem negatywnych komentarzy. Czy jeśli lekarka widzi w badaniach coś niepokojącego to ma o tym nie powiedzieć? Czy nie lepiej jest zrobić dodatkowe badanie i sprawdzić czy wszystko jest w porządku? Przecież zwierzak nie powie nam, że coś mu dolega, coś go boli. Najczęściej cierpi w ciszy. To do nas, właścicieli należy trzymanie ręki na pulsie i bycie na wizytach kontrolnych oraz regularne badanie! Ja właśnie to najbardziej cenię w wizytach u p. Asi, że zawsze bardzo uważnie, rzetelnie wszystko sprawdza a jak tylko są podejrzenia, że coś może być nie tak to od razu o tym mówi i kieruje na profilaktyczne badania. Oby jak najwięcej takich lekarzy, którzy nie ignorują objawów TYLKO DOCIEKAJĄ, SPRAWDZAJĄ. Ja obdarzam to miejsce ogromnym zaufaniem i razem z Elfem dziękujemy za wspaniałą opiekę ❤️”
“Polecamy z Cziką. Bardzo miła atmosfera i dbanie o zdrowie zwierząt. Szybka i kompleksowa pomoc.”
“Bardzo profesjonalna obsługa, kotki zbadane kompleksowo, zrealizowane szczepienia, tabletka na odrobaczenie, USG jamy brzusznej kotów z kontrolą organów wewnętrznych, pobrana krew do badań laboratoryjnych. Pani weterynarz bardzo delikatna dla kotków i też wyczerpująco udzieliła nam wszystkich niezbędnych informacji. Będziemy wracać regularnie”
“Bardzo mocno polecam ta klinike , miałem problem z wypadaniem włosami umówiłem sie na wizyte żeby zobaczyć czy da sie zrobic bardzo sympatyczne panie podchodza profesjonalnie do swojej pracy i bardzo dokładnie jestem bardzo zadowolony z usługi od państwa i bardzo dziekuje. Pozdrawiam”
Comfortvet to wysokospecjalistyczna klinika weterynaryjna w Warszawie, znana z zaawansowanych zabiegów chirurgicznych i kardiologicznych. Placówka oferuje unikalne w skali kraju operacje laparoskopowe, w tym usuwanie nadnerczy oraz skomplikowane zabiegi na otwartym sercu. Zespół składa się z wybitnych chirurgów i anestezjologów, którzy zapewniają bezpieczeństwo pacjentom w każdym wieku, w tym seniorom. Klinika dysponuje nowoczesnym oddziałem hospitalizacyjnym z całodobową opieką techników weterynaryjnych.