Przegląd katalogu
- 362 Łączna liczba firm
- 3.5 Średnia ocena
- 83% Z opiniami
- 65% Ze zdjęciami
Znaleziono 362 wyników
Przeglądaj klinika medyczna w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 362 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 3.5/5 na podstawie 33,587 opinii i ocen.
“Z całego serca polecam klinikę Optegra .Bardzo miłe i profesjonalne podejście do pacjenta. Zaczynając od wizyty kwalifikacyjnej do zabiegu wszystko na wysokim poziomie .Dziękuję ślicznie całemu zespołowi a szczególnie dr. Piotrowi Woźniakowi , który uratował moje oczy i sprawił że widzę jaki świat jest piękny i wyraźny ❣️Dziękuję pięknie....”
“Byłem z rocznym synem u dr Markiewicza (laryngolog). Od samego wejścia przemiła Pani w recepcji, wszędzie czysto i przyjemnie. Sama wizyta rewelacyjna! Pan doktor Markiewicz przeprowadził szczegółowy wywiad, słuchał rodzica (z czym czasami różnie bywa), bardzo delikatnie zbadał syna i następnie odpowiedział na każde pytania i każda wątpliwość. Z czystym sumieniem polecam!!!”
“Szanowni Państwo, Chciałabym wyrazić swoją głęboką wdzięczność i uznanie dla personelu medycznego oraz całego personelu szpitala za ich wyjątkową opiekę i troskę podczas mojego niedawnego pobytu w Państwa placówce. Od momentu, kiedy zostałam przyjęta na oddział, czułam się bezpiecznie i komfortowo. Personel medyczny, pielęgniarki, lekarze oraz wszyscy pracownicy byli niezwykle profesjonalni i życzliwi. Dzięki nim czułam się bezpiecznie przez cały mój pobyt. Warto podkreślić, że personel dbał nie tylko o moje fizyczne potrzeby, ale także o moje emocje. Byłam informowana na bieżąco o moim stanie zdrowia, a wszelkie pytania czy obawy były zawsze wyjaśniane cierpliwie i zrozumiale. Dziękuję również za czystość i higienę na oddziale oraz za staranność w świadczeniu opieki medycznej. To miejsce jest naprawdę godne zaufania. Jeszcze raz, serdeczne podziękowania dla całego personelu szpitala za Waszą troskliwość i zaangażowanie w opiekę nad pacjentami. Jesteście prawdziwymi bohaterami, i wasza praca ma ogromne znaczenie dla zdrowia i dobrej kondycji nas wszystkich. Z poważaniem, Mirosława Steciuk”
“Jestem bardzo zadowolona z wizyty w Envie. Zabieg wykonany dokładnie i z pełnym wyjaśnieniem. Bardzo polecam panią, u której byłam, panią Wiolę Mazurek. Miła, uśmiechnęła, wszystko dokładnie wyjaśniła, a przede wszystkim wykonała zabieg z pełnym profesjonalizmem i delikatnością. Widzę że będę wierną klientką Envie i pani Wioli:)”
“Jestem po kilku wizytach u Pana Przemka Pogorzelskiego. Świetnie zastosował swoją wiedzę, profesjonalizm i bardzo pomógł mi w dolegliwościach bólowych. Tworzy atmosferę zaufania i komfortu jakże ważne podczas zabiegu. Jeśli ktoś się zastanawia czy warto? Powiem, że tak. Serdecznie polecam Pana Przemysława.”
“Bardzo profesjonalna obsługa i dobry kontakt ze zwierzęciem. Z usług g kliniki korzystam od wielu lat, ostatnimi miesiącami częściej. Jestem zadowolona zarówno z podstawowej wizyty jak i usług u specjalistów jak okulista, czy kardiolog. Każdy rzetelnie wszystko tłumaczy, a zwierzę dostaje najlepsza opiekę. Jedna kotka jest po usunięciu oka. Druga bardzo trudna w obsłudze mimo że psioczy pod nosem to daje się zbadać, zrobić zastrzyki, a nawet pobrać krew. Dodam że dziś obyło się nawet bez rękawic na małe diabełki❤️ polecam”
“Bardzo serdecznie polecam Klinikę Zdybski oraz dziękuję doktorowi Zdybskiemu za pomoc w leczeniu trądziku u córki. Wszystko udało się tak jak córka oczekiwała. Pani w recepcji przemiła osoba z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Klinika bardzo nowoczesna, atmosfera przyjemna.”
“Z całego serca polecam Klinikę Bocian w Lublinie. Jestem niesamowicie wdzięczna, że tam trafiłam. Panie z recepcji pomocne i przemiłe. Dr Piotr Olcha… wspaniały człowiek i specjalista, dzięki któremu spełniłam największe marzenie i jestem w ciąży. Jeszcze raz dziękuję!”
“Wizyta w Eyemed na wysokim poziomie. Obsługa jak telefoniczna tak i przy rejestracji była naprawdę bardzo profesjonalna. Dr Joanna Lis to dobry specjalista, miła, spokojna, uprzejma. Wizyta odbyła się punktualnie. Czułam się naprawdę zaopiekowana. Z pełnym przekonaniem polecam Eyemed.”
“Polecam klinikę z całego serca. Pan Doktor 2 razy operował moją Sunie i ją uratował mimo sceptycznych rokowań innych lekarzy.”
“Korzystałem z placówki, gdzie miałem umówioną wizytę z neuroradiologiem prof. Maciejem Szajnerem. Doktor perfekcyjnie zdiagnozował wadę błędnego połączenia naczyń krwionośnych w mózgu i skutecznie przeprowadził zabieg embolizacji naczynia. Lublin powinien dumny, że w mieście mieszka i pracuje wybitny specjalista w tak wąskiej dziedzinie i przeprowadza niezwykle skutecznie skomplikowane zabiegi. Podziękowania dla Pana doktora i całego zespołu.”
“W piątek po 22 zgłosiłam się z pieskiem w ciężkim stanie. Przyjęła nas Pani Lekarz Malwina Soszka i przesympatyczna Pani Technik Katarzyna Kuś. Prawdziwe anioły♥️ ♥️ Dziękuję za uratowanie mojego pieska. Dziękuję całej ekipie przychodni. Jesteście wspaniali. Pieskowi się poprawia i być może jutro już będzie spać ze mną na kanapie.”
“Z całego serca dziękujemy całemu zespołowi Zielonej Kliniki za opiekę, zrozumienie i wsparcie, jakie otrzymał nasz bliski. Szczególne podziękowania kierujemy do dr Olecha – za profesjonalizm, empatię i ludzkie podejście, które dały nadzieję i siłę w trudnym czasie. Dzięki Państwa zaangażowaniu i wieloletniej już opiece (on-line) wiemy, że trafiliśmy w najlepsze możliwe ręce.”
“Z całego serca dziękujemy całemu zespołowi Zielonej Kliniki za opiekę, zrozumienie i wsparcie, jakie otrzymał nasz bliski. Szczególne podziękowania kierujemy do dr Olecha – za profesjonalizm, empatię i ludzkie podejście, które dały nadzieję i siłę w trudnym czasie. Dzięki Państwa zaangażowaniu i wieloletniej już opiece (on-line) wiemy, że trafiliśmy w najlepsze możliwe ręce.”
“Polecam jak najbardziej. Byłam tydzień temu i jestem bardzo zadowolona. Kroplówka dobrana do moich potrzeb - świetne doradztwo.”
“Pani Aneta od lat zajmuje się terapią mojego Syna, który zrobił bardzo duże postępy. Postanowiłam też skorzystać z pomocy, bo przytłoczona codziennością w zasadzie cały czas byłam zła, smutna i ciągle krytykowałam. Przepracowałyśmy to, zrobiłyśmy masaż głowy i sesje oddechowe w trakcie której nauczyłam się jak świadomie oddychać, by odzyskać spokój i poczułam wielką ulgę! Bardzo polecam Klinika Sensoria, ponieważ warto zaufać Pani Anecie i oddać się w Jej ręce pełne ciepła, zrozumienia i profesjonalizmu. Pani Aneto, dziękuję ❤️”
“Czy przechodził tam ktoś videoskopową sympatektomię piersiową w zw. z erytrofobią? Jeśli tak proszę o wrażenie po. Czy wykonana prawidłowo? Czy jest efekt? Pozdrawiam”
“Pobyt jednodniowy.Personel oddziału miły i profesjonalny niwelował zdenerwowanie.Lekarze komunikatywni w czasie zabiegu informowali co robią ,dokładnie poinformowali co i jak robić by powrót do sprawności był jak najszybszy..”
“Polecam z całego serca ,miły personel pomocny,poczynając od lekarzy po salowe ❤️❤️❤️czułam się jakbym była gdzieś w płatnej klinice a nie w normalnym szpitalu.Pelen profesjonalizm...❤️❤️❤️”
“W prawdzie lepiej nie chorować, ale jak już się to przydarzy, to polecam tą klinikę. Kadra miła i uśmiechnięta. Pokierują i wytłumaczą co i jak... Pomogą.”
“Przesympatyczny personel, opieka rewelacyjna, jestem bardzo wdzięczna za opiekę i leczenie.”
“Bardzo dobra opieka lekarska. Cały personel bardzo miły I pomocny.”
“Wlasnie przebywam na oddziale patologii ciąży w SPSK4, po przeczytaniu opinii bałam się co tutaj zastanę a naprawdę jest super (o ile szpital można tak określić) zainteresowani lekarze, położne bardzo miłe, ba nawet jedzenie nie najgorsze! Ogólnie dziewczyny nie bójcie się, jest dobrze :)”
“Bardzo miła,sympatyczna atmosfera. Panie wykonują swoją pracę bardzo starannie i dokładnie. Nie mam zastrzeżeń.”
“PAN Profesor oraz grupa wspaniałych lekarzy i pielęgniarek,którą kieruje na oddziale , uratowała mi życie,a groziło mi zatrzymanie oddechu i kraniotomia. Na prawdę Wspaniali Lekarze oraz personel pomocniczy. Ludzie na których można liczyć jeżeli jest się ciężko chorym oraz nie tylko.Dziękuje WAM wszyskim .”
“Długi czas oczekiwania, ale bardzo dobrzy specjaliści. Pani docent Dolar-Szczasny uratowała oko mojemu tacie po nieudanej operacji w innym ośrodku.”
“Bardzo polecam, pierwszy poród siłami natury, profesjonalny zespół, czułam się bardzo zaopiekowana. Szczególnie dziękuję Panu doktorowi Jarosławowi Krzyżanowskiemu (o ile nie przekręciłam nazwiska), Paniom położnym i sanitariuszkom za cierpliwość i opiekę ❤️”
“Cudowny szpital, wspaniali lekarze, jedzenie przepyszne choc rozwydrzona mlodziez tego nie docenia. Klinika psychiatrii to super miejsce, lekarze naprawde sie staraja. Jest tv, sprzety do cwiczen, sala terapii, po remoncie i przeniesieniu oddzialu c-d na drugie pietro na kazdej sali jest lazienka. Daja duzo lekow ale to komieczne. Co jedynie pani psycholog taka sobie. Oddzial nerwic nie przypadl mi do gustu gdyz jest niska srednia wiekowa, mimo to daje piec gwiazdek bo klinika psychiatrii C-D jest przewspaniala. Pan”