Przegląd katalogu
- 586 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 76% Ze zdjęciami
Znaleziono 586 wyników
Przeglądaj kindergarten w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 586 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 12,258 opinii i ocen.
“Dobre przedszkole, przy szkole podstawowej.”
“Cudowna rodzinna atmosfera, profesjonalny i mily personel.”
“Przedszkole marzeń. Kadra jest jak z bajki - zaangażowana, czuła dla dzieci, uśmiechnięta.”
“Bardzo polecam. Piękne wnętrza, duże, przestronne sale i pomoce adekwatne do potrzeb dzieci. Ciekawe zajęcia, które rozwijają zainteresowania dzieci i sprawiają, że dzieci nie są przebodzcowane, a stają się zainteresowane otaczającym je światem. Do tego wszystkiego dochodzi najważniejszy aspekt czyli empatyczna kadra, która widać, że lubi swoją pracę.”
“Nie spodziewałam się że w takim kameralnym przedszkolu mój syn będzie tak szczęśliwy. Atmosfera stworzona przez nauczycielki jest ciepła, zachęcają dzieci do samodzielności, poznawania świata, rozwijania się. Smaczne, zdrowe jedzenie, moje dziecko nigdy nie było głodne czy nie zadowolone. Zajęcia dodatkowe dostosowane do wieku i rozwoju dziecka. Nie mogłam trafić lepiej niż właśnie do Zielonego Przedszkola. Dziękuję za tak wspaniałe miejsce dla mojego dziecka.”
“+ Za duży ogród i częste wychodzenie do niego dzieci jak tylko jest pogoda. Starszy chodził do innego przedszkola i w porównaniu tutaj duży plus. Na razie bezproblemowo, grupa dzieci młodszych.”
“Bardzo wporządku przedkszole, kadra bardzo miła”
“3 lata w tym przedszkolu i miłe wspomnienia!”
“Dla Mnie super przedszkole . Mój synek zawsze wraca zadowolony . Panie w naszej grupie są bardzo miłe i syn mówi że je bardzo lubi . W przedszkolu dużo dodatkowych atrakcji typu wycieczki , warsztaty labola, rytmika , angielski .”
“Cudowne przedszkole! Sprawdzone przez trójkę moich dzieci. Przyjazne zarówno dzieciom jak i rodzicom. Panie wychowawczynie troskliwe i uważne, w stałym kontakcie z rodzicami. Mnóstwo atrakcji (tańce, joga), spotkań (szkatułka, drzewo w mieście) i wycieczek. Co roku organizowany jest Rodzinny Piknik w plenerze. No i kuchnia (na miejscu), najlepsza przedszkolna kuchnia, za którą tęsknią absolwenci, nie ma drugiego takiego spaghetti bolognese, ani makaronu z truskawkami... Nawet w domu ;)”
“Nie rozumiem, skąd tyle negatywnych opinii. Mój syn ma spektrum autyzmu i uczęszcza do tego przedszkola i Panie wyprowadziły go perfekcyjnie. Dziecko pójdzie do normalnej szkoły, panie chętnie szukają rozwiązań i ustalają z rodzicami metody. W porównaniu z poprzednim przedszkolem uważam, ze lepiej nie mogliśmy trafić.”
“Dwójka naszych dzieci uczęszczała do przedszkola Ala ma kota. Córka przeszła edukację od żłobka, aż do zerówki. W szkole teraz radzi sobie rewelacyjnie. Panie przedszkolanki są bardzo ciepłe, cierpliwe i dzięki temu wciąż mają ochotę odwiedzać przedszkole. Atmosfera jest przyjazna i pełna uśmiechu, dzięki czemu dzieciaki szybko się aklimatyzują. Zajęcia są różnorodne i ciekawe – oprócz nauki i zabawy dzieci mają mnóstwo dodatkowych atrakcji, jak warsztaty plastyczne, zajęcia ruchowe czy dodatkowe zajęcia z ceramiki czy rewelacyjne z capoire. Angielski jest non stop dzięki jednemu z nauczycieli, który komunikuje się tylko po angielsku. Wszystko odbywa się w nowoczesnych i dobrze wyposażonych salach, a dodatkowo dzieci dużo czasu spędzają na świeżym powietrzu na świetnym placu zabaw. Duży plus za zdrowe jedzenie i dobry kontakt z rodzicami – zawsze wiadomo, co się dzieje i jak dziecko sobie radzi, bo przy odbiorze Panie opisują co się dzieje danego dnia. Odnosząc się do negatywnych opinii, mogę z własnego doświadczenia wypowiedzieć się co do jednej, w której argumentuje się, że przedszkole tak źle odnosiło się do dziecka i rodziców, ale kiedy dziecko jest większe i wykorzystuje to i bije inne dzieci, a rodzice widzą winę wszędzie, a nie u siebie i nie chcą współpracować to trudno się dziwić, że umowa jest zakończona. To przedszkole to naprawdę strzał w dziesiątkę! Polecam z całego serca. Zawsze będziemy wspominać to jaki niesamowicie dobry wybór dla naszych dzieci.”
“Bardzo miłe Panie przedszkola nic dodać nic ująć”
“Córka zadowolona. Ciągle coś ciekawego dla dzieci organizowane l. Polecam”
“Polecam przedszkole. Moje dziecko jeszcze nie tak dawno uczęszczało do tego miejsca. Cudowne Panie nauczycielki, mega zaangażowanie, o ogromnym sercu dla dzieci. Pani Dyrektor zawsze chętna do pomocy i rozmowy. Wisienką na torcie jest przepyszna domowa kuchnia. Mój syn zanim zaczął chodzić do przedszkola prawie nic nie jadł, po dwóch latach stał się miłośnikiem wielu dań np szpinaku, kaszy z polewą owocową i wielu innych.”
“Bardzo polecam przedszkole. Mila atmosfera, dzieci radosne i zaopiekowane.”
“Placówka niezwykle ciekawa i fascynująca przygoda życia dla dzieci i rodziców. Przeniosłam dziecko z niezłej szkoły do Inspiracji i spotkałam się ze szczególnym wsparciem i indywidualnym podejściem, troską. To, na co uskarżają się inni oceniający to dwie kwestie jak w każdej szkole: techniczne czy organizacyjne oraz realizacyjne. Nie mnie oceniać, czy szkoła realizuje właściwą strategię poprzez liczne konkursy, święta, spotkania, apele, wycieczki i wiele innych zajęć czy lepiej by było gdyby oparto tę strategię głownie na ćwiczeniu zdolności rozwiązywania testów egzaminacyjnych jak w większości szkół się to dzieje. Dla mnie ważne jest dobro mojego dziecka, a więc jego dobre samopoczucie i poczucie własnej wartości oraz nauka myślenia w oparciu o tolerancję i szacunek do świata, co szkoła realizuje rewelacyjnie. Na stukanie fragmentów książek i rozwiązywanie testów i "wyścig szczurów" mamy jeszcze czas. Jesteśmy zakochani w naszej szkole, kadrze pedagogicznej i ufamy Dyrekcji a przede wszystkim, naszemu dziecku. Polecamy.”
“Wspaniałe miejsce. Pani Monika dba dosłownie o wszystko. Montessori Hub to przedszkole kameralne, prowadzone z bardzo dużym zaangażowaniem, nakierowane na potrzeby Dzieci. Dzieci otrzymują tu dużo uwagi i zrozumienia. Wszystko na plus!”
“Serdecznie polecamy tę placówkę. Nasz syn spędził w Ala ma kota 6 lat - zaczynał od żłobka i skończył w tym miejscu również zerówkę. Przez cały czas mieliśmy poczucie, że syn jest zaopiekowany, że jesteśmy informowani o wszystkich ważnych zmianach, wyzwaniach, problemach. Syn został dobrze przygotowany do szkoły, jeśli chodzi o naukę, ale panie zadbały również o to, żeby szedł do szkoły pewny siebie i swoich mocnych stron, a także z dobrym życzliwym nastawieniem do tej zmiany. Polecamy wszystkim, którzy oczekują od placówki fachowego podejścia, ale też dobrej, życzliwej i rodzinnej atmosfery.”
“Witam, moją opinie wspominającą o tym że w hali przy Marywilskiej 44 spaliły się również figlarium dla dzieci oraz sklep zoologiczny nie podoba się w Google, została wielokrotnie usunięta, pozdrawiam.”
“Byliśmy bardzo zadowoleni – świetne przedszkole!”
“Nasze dzieci uczęszczały do tego przedszkola i jesteśmy ogromnie wdzięczni za ten czas! To miejsce, w którym dzieci nie tylko czują się dobrze i bezpiecznie, ale też rozwijają się w atmosferze pełnej ciepła, troski i szacunku. Przedszkole jest kameralne — w grupach jest maksymalnie 15–16 dzieci — dzięki czemu każde dziecko jest naprawdę zauważone i otoczone indywidualną opieką. Kadra to osoby z powołaniem — nie tylko kompetentne i zaangażowane, ale też przekazujące dzieciom tradycyjne katolickie wartości, które dziś coraz trudniej znaleźć. Dzieci wracały z przedszkola radosne, otwarte, z ciekawością świata i szacunkiem do innych. Z całego serca polecamy to przedszkole każdemu, kto szuka nie tylko dobrej opieki, ale też miejsca z duszą i wartościami. 5 gwiazdek to za mało!”
“Przedszkole ma świetną lokalizację i wyróżniające się warunki lokalowe - duża szatnia, jasne duże i dobrze wyposażone sale, uwielbiana przez dzieci sala zabaw. Grupy przedszkolne są małe. Dwójką naszych dzieci chodzi do tego przedszkola i jesteśmy bardzo zadowoleni. Panie bardzo zaangażowane, dbają o ciepłe relacje z dziećmi. Ciekawy program zajęć programowych (m.in. szachy, j.hiszpański) i dodatkowych (robotyka, piłka nożna, judo, taniec). Dużo kontaktu z językiem angielski, dzieci szybko łapią.”
“Najlepsze przedszkole na świecie! Moje dzieci uczęszczały najpierw do żłobka, następnie do przedszkola i kochamy to miejsce. Córki są cudownie zaopiekowane, znane są wszystkim opiekunom, a nie tylko paniom ze swojej grupy. Własna kuchnia, świetny plac zabaw i ogromny teren do zabawy na świeżym powietrzu, sale do różnych zajęć, przepiękna sala z pianinem, gdzie dzieci wielokrotnie występują w ciągu roku. Dzieci rozwijają się emocjonalnie i intelektualnie na bardzo wysokim poziomie, a do przedszkola chodzą z radością. Polecam całym sercem!”
“bardzo zadowolony z tego przedszkola. Pani dyrektor jest miła i sympatyczna, cieszymy się że do niej trafiliśmy”
“Najlepsze, najmilsze, pełne profesjonalizmu i miłości do dzieci przedszkolanki i reszta personelu”
“Zabraliśmy córkę do przedszkola najbliżej naszego domu i na szczęście znalazło się dla niej wolne miejsce. Nie moglibyśmy być bardziej zadowoleni. Biegnie radośnie do młodszej grupy, mimo że nie mówi po polsku (chociaż wszyscy inni w grupie mówią tylko po polsku) i nudzi się, gdy jej czegoś brakuje. W przedszkolu jest mnóstwo zajęć, w tym wycieczki, występy zespołów i teatrów, kontakt ze zwierzętami i różne kluby. Nauczyciele i personel są niezwykle wrażliwi i troskliwi dla dzieci. Dyrektorka to wspaniała kobieta i dzięki niej powstała tak wspaniała przestrzeń dla dzieci.”
“Polecam to miejsce, wspaniała opieka, ciocie zaangażowane, przy odbiorze wiedzą wszystko o dziecku, co jadło, co robilo w trakcie dnia, ile spało itp. W żłobku dużo ciekawych i rozwojowych zabaw, zdecydowanie nie jest to "przechowalnia" a żłobek z prawdziwego zdarzenia. Ciocia Marta najlepsza!”