Przegląd katalogu
- 1,314 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 93% Ze zdjęciami
Znaleziono 1314 wyników
Przeglądaj kafejka internetowa w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,314 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 600,610 opinii i ocen.
“Ja lubie kuleczkowe lody ale jest nieprawdziwy adres”
“Costa, jak to Costa. Ciut drogo, ale nie ma co wybrzydzać, jak nie ma nic innego. Za to bardzo sympatyczna obsługa. Bym powiedziała nawet, że obsługa lepsza niż w innych lokalach tej sieci. Tylko dlatego daję 5 gwiazdek.”
“Szybka dostawa, pizza bardzo dobra i polecam te miejsce. Włoski przytulny klimat.”
“Pan Jakub robi najlepszą kawę w Warszawie. Bardzo smaczna kawka, najlepsza obsługa, bardzo miły chłopak:)”
“Bardzo smaczny obiad: zupa pomidorowa z ryżem, sznycel z kurczaka z ziemniakami i zestawem surówek, kompot. Wszystko świeże. Przemiła obsługa. Polecam!”
“Bardzo smaczna pizza, jedna z lepszych na Pradze. Pierwszy raz szybciej miałem pizze niż drinka. Wszystko smaczne i dobrze zrobione”
“Polecam to miejsce, personel bardzo miły, kawusie różnego rodzaju sa bardzo pyszne i do tego super ciacho.”
“Kawa pierwsza klasa, pyszne ciastka owsiane i bardzo ładny wystrój”
“Tutaj chyba wszyscy piszą o kiosku na Terespolskiej 4 bo jak wpisze się w wyszukiwarce terespolska 4 to wyskakuje grochowska 216. Na Terespolskiej 4 zmienił się ajent i para, która tam jest są mili i nie robią problemu np. Z paczkami. Teraz warto tam ponownie przychodzić. Nie uwierzycie dopóki się nie przekonacie. Odbierałem wczoraj 2 paczki tam i byłem miło zaskoczony. Akurat mieli dostawę a kiosk był otwarty i byłem od razu obsłużony. Będę tam przychodzić teraz tam cały czas bo w końcu są tam ludzie, którzy mają odpowiednie podejście do klienta. Polecam :-)”
“Bardzo fajny sklep wchodzi sie i wychodzi nie trzeba stac w kolejkach”
“Bardzo fajne miejsce do pójścia na kawe czy na śniadanie. Obsługa byla bardzo miła i pomocna o czym trzeba wspomnieć. Polecam panini, sos pomidorowy był pyszny. Espresso takie samo jak można wypić we Włoszech, autentyczne i mocne.”
“Super miejsce, wspaniała atmosfera.”
“Z ciekawości zajrzeliśmy do środka i zostaliśmy wynagrodzeni pyszną kawą wysokiej jakości, miłą obsługą i ciekawą rozmową z Jakubem i jego baristami. Polecamy i napewno wrócimy!”
“Szybka opinia, bo wpadłam szybko i wypadłam z pączkiem z różą. A był tak dobry, że aż muszę mu poświęcić opinię. Płaski, spory, dość ciężki, za 10 zł. Nadzienie równo rozłożone i pięknie pachnące. Pączek od spodu bardzo rumiany i chrupiący. Miękki, łatwy do zjedzenia, aromatyczny. Dziesiątki razy mijałam „Symbiozę” i dopiero teraz, w karnawale, do niej weszłam. Koniecznie muszę wrócić. Polecam serdecznie pączka!”
“Powiem wam, ze od nie dawna zacząłem swoją podróż do nowego światu herbat, nie sklepowych w torebkach czy inne jakieś za 5zl i akurat szukałem Da HONG PAO i nie wiem jak, ale właśnie chciało mi się tej herbaty kupić w tym miejscu i wiecie co? To był prawdziwy chód, bo mimo tego ze ta herbata jest dla mnie najlepsza jak w smaku tak i we wszystkim ale dodatkowo bardzo przyjemni ludzi, miło pogadaliśmy, spróbowałem tej herbatę na mini degustacji więc - polecam od czystego serca! Oprócz tego maja kombucze ale akurat ja tego nie lubię i przepyszne orzeszki :)) no i dużo czego jeszcze !”
“Klasyczne stołówkowe obiady, cena bardzo przystępna, porcje ok”
“Super jest ta nasza lokalna planszówkownia, pyszne tosty i ogromny wybór gier w świetnym stanie! Często chodzimy ze znajomymi :)”
“Pyszna kawa Cannes Blend parzona przez sympatycznego właściciela. Naprawdę mi smakowała. Idealne miejsce na spacer po kawę i krótką przerwę w pracy zdalnej. Ogólnie to efekt wow, bo po powrocie do domu pomyślam że jak się pracuje zdalnie to lepiej po kablu się łączyć i znalazłam kabel internetowy którego nie mogłam od kilku miesięcy znaleźć. Znalazłam też książkę którą nie pamietałam że wypożyczyłam z biblioteki na Czerniakowskiej. Kabel był w pudelku z kablami do glośników a książka na regale z książkami. Skoro zaczęłam myśleć to w obliczeniach włączyłam opcję licz dokładnie i policzyłam lepiej. A jak już zaczęłam liczyć i znalazłam kabel to przypomnialo mi się że zaległy rachunek za internet muszę zapłacić.... tak więc długa historia w jednym zdaniu: po kawie i spacerze do i z kawiarni zaczeły mi się sprawy jedna po drugiej układać. Polecam, miejsce idealne na przerwy a także poprawę humoru”
“Super miejsce! Polecam. Pyszna kawa, przemiła obsługa :)”
“Fajny klimat, super Pani Iwonka, robi pyszne obiady.”
“Pyszne ciasta w dobrej cenie Lody - jedne z lepszych jakie jadłem Bardzo utalentowane i miłe Panie które własnoręcznie wszystko pieką.”
“Bardzo smaczna kawa! Miła obsługa! Polecam serdecznie!”
“Pyszne tonic espresso oraz banoffe. Będziemy na pewno wpadać by testować więcej pozycji z menu. Miła obsługa.”
“Bardzo miłe miejsce i sympatyczny właściciel! Kawałeczek Białorusi w Warszawie. Najdelikatniejszy sernik baskijski, bulbaczki pyszniejsze niż w dzieciństwie, orzeszki jak od mamy, no i cynamonki w czwartki ...mmmm... A jak chcę poczęstować swoich polskich przyjaciół czymś białoruskim, to bulbaczki i orzeszki najtrafniejszy wybór! Kiedy zamawiałam torty urodzinowe (napoleon i miodowy), dostałam jeszcze karteczkę! To takie miłe! To prawda, że dość ciasno w środku, ale teraz o ile wiem będą stoliki na zewnątrz, to już można dłużej posiedzieć!”
“Świetne miejsce z pyszną, tanią jak na Warszawę kawą i - co mnie bardzo miło zaskoczyło - wyborem herbat do kupienia. Tym razem wyszłam tylko z kawą, ale na pewno tu wrócę po herbaty. Nie jest ich pod korek, widać, że Pani wybiera tylko te najlepsze! Trafiłam przypadkiem, ale na pewno jeszcze wrócę!”
“Tak pysznego kebaba, aromatycznego - nie jadłam jeszcze nigdy. Najwyższej jakości produkty i wspaniała jagnięcina. Bardzo miła obsługa. Polecam.”
“Lemoniada 13 zł. Bardzo miły Pan z obsługi.”
“Porządna, świeża kawa i przyjazna obsługa. Barista Łukasz jak najbardziej pro. Fajna lokalizacja, będąc w parku z dzieciakami zawsze zaglądamy po coś do picia i obok na lody :) Pozdrawiam”
“Nie przepadam za tortami, ale to co przygotowała nam Małgosia z ekipą to było coś ponad tort. Ciasto, sprężyste, świeże, soczyste, krem z prawdziwych owoców i śmietany, a nie przecierów i gotowców, miły akcent w postaci chrupiącej praliny. Pyszny co tu więcej gadać. Smak dobrze zbalansowany nie za słodki nie za tłusty. Dekoracja Klasa, mimo że to na pierwsze urodzinki. Polecam wszystkim którzy nawet nie przepadają za tortami, a smakosze będą w siódmym niebie.”
“Aktualiuzacja opinii po ponad 7 miesiącach: Bardzo dobra kawa, bardzo dobre ciasta, często pojawiają się też przepyszne rogale z białym makiem i cynamonki. Ale szarlotka wymiana !!! Ponieważ bywam często w kawiarni, zostawiłem tam nawet własny kubek. :)”