Super jest ta nasza lokalna planszówkownia, pyszne tosty i ogromny wybór gier w świetnym stanie! Często chodzimy ze znajomymi :)
Zdjęcia
Opinie
-
Dominika L ★★★★★
-
Kotowe ★★★★★
Super miejsce, dość często chodzę z mężem lub dzieckiem, poznać nowe gry :) Tosty bardzo smaczne, fajne paluszki gofrowe, ciasta i tiramisu przepyszne. Wspaniałe warsztaty akwarelowe!!! Bardzo polecam, niesamowity relaks :)
-
Patrycja B. ★★★★★
Super miejsce na planszówki w Ursusie! Wystarczy wydać symboliczne 20 zł na barze, żeby móc grać do woli w ogromny wybór gier – od klasyków po nowości. Obsługa jest bardzo miła, a na barze znajdziecie pyszne przekąski, desery, napoje i piwo. Świetna atmosfera, idealna na wieczór ze znajomymi. Na pewno wrócimy!
-
W MS ★★★★★
Przyszedłem tu, bo bardzo rzadko spotyka się miejsca ocenione na 5 0 i to przy liczbie wpisów powyżej 100. Sala prawie pełna ludzi grających w karty, planszówki i inne niekonwencjonalne gry stolikowe. Jest coś do jedzenia i całkiem fajny wybór piw. Obsługa miła i fachowa. Specyficzny klimat hali gier jest dobry dla zainteresowanych taką rozrywką, jednak raczej nie jest to.miejsce na typowy, barowy pobyt. Miejsce na pewno oryginalne i dlatego zasługuje na 5,0.
-
Tom Stas ★★★★★
Lokal w typie kawiarni dla każdej osoby która lubi od czasu do czasu pyknąć w planszówki jest to pozycja obowiązkowa do odwiedzenia. Ma swój niepowtarzalny klimat. Półki uginają się od najrozmaitszych tytułów. Każdy znajdzie coś dla siebie. Najbardziej zdziwiłem się jak przyszedłem i zobaczyłem na półce planszówkę która miała swoją premierę niespełna tydzień wcześniej. Mają też kilka białych kruków których próżno szukać w sklepach i dostępne są jedynie z drugiej ręki za miliony monet. Gier do zagrania zatem nie zabraknie. Można przyjść też ze swoją ekipą i umówić się na grę zajadając w międzyczasie ciasteczka czy pyszne tosty. Można też znaleźć kompanów do gry na stronie Facebookowej (ja tak zrobiłem i teraz odwiedzam to miejsce regularnie). W knajpce tej jest też bardzo czysto co szczególnie zwróciło moją uwagę - jest to dla mnie ważne kiedy przyjeżdżam ze swoją grą. Bardzo sympatyczna obsługa. Reasumując - super kawiarnia z klimatem i masą gier do ogrania ode mnie 6/5 ;)
-
Tiru riru ★★★★★
Kurcze. Naprawdę nie wiem jak do tego doszło, że jeszcze nie wystawiłam tutaj opinii o Was, mimo iż staram się odwiedzać regularnie! Także zacznę od początku. Miejsce znalezione przez czysty przypadek. Dziewczyna przyjaciela brała u Was udział w konkusie, a my w tym czasie skorzytaliśmy z okazji na wspólne zagranie w giereczki jak nie skończy i... tak nam spodobała się obsługa i atmosfera tego miejsca, że wracamy wspólnie nawet całymi rodzinami (tak! Bo miejsce jest świetnie dopasowane do każdego wieku odwiedzających)! Oprócz klimatu i obsługi - na ogromne brawa zasługuje fakt imprez tematycznych! Naprawdę nie ma co się czuć skrępowanym, czy nieśmiałym. To miejsce jest tak pozytywne, że przyciąga do siebie naprawdę super klientów. Chciałbyś wpaść, lubisz pograć, a może chciałbyś wgl. spróbować swoich sił, ale Twoi znajomi nie zawsze mają czas? NIC STRACONEGO! Na fb działa grupa dla osób takich jak Ty! Dodatkowo z czystym sumieniem polecam jedzenie! Jest mega smacznie. Menu jest zrównoważone jak na takie miejsce (tzn. Nie ma samych alko, czy samych słodyczy, czy chipsów). Nie zjemy tutaj co prawda schabowego, ale no nie oszukujmy się... po takie rzeczy idzie się do typowej restauracji. Z ciepłych rzeczy na pewno zjemy tutaj... tosty! Ktoś powie "meeeh... tosty". Ale nie jakieś tam tosty! Tosty robione na miejscu, ze świeżych składników i prosto z serca. Dodatkowo jest w czym wybierać (z czystym sumieniem polecam tosty z pesto ❤)! Jezeli chodzi o wyposażenie - naprawdę jest w czym przebierać! Jest masa gier dla ludzi w każdym wieku, jak i w różnym stopniu "zaawansowania" (chodzi mi o to, że znajdziemy gdy naprawdę proste, jak i takie bardziej wymagające). Jedynie czego mi brakuje, a mogłoby się spodobać ludziom - wprowadzenie do gier typu DND. Podsumowując - POLECAM! Każdemu, bez wyjątku! Właściele z ogromnym sercem, spokojem i cierpliwością. Świetna alternatywa dla gier wideo.
-
Piotr Mieszkowski ★★★★★
Świetne miejsce, znakomicie zaopatrzone - myślę że czołówka w Warszawie jak nie Top1. Jeżeli ktoś lubi planszówki to musi to miejsce odwiedzić. Maciek prowadzący PZ widać, że jest pasjonatem, większość tytułów zna ( o ile nie wszystkie ), może zawsze coś polecić itp. Super że takie miejsca są, oby jak najdłużej, ale to też zależy od nas - graczy. Osobiście gorąco polecam !
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Punkt Zwycięstwa?
Punkt Zwycięstwa znajduje się przy Tadeusza Hennela 10/lok. U15, 02-495 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Punkt Zwycięstwa?
Można skontaktować się z Punkt Zwycięstwa pod numerem +48 789 869 027
Jak można dotrzeć do Punkt Zwycięstwa?
Do Punkt Zwycięstwa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku