Przegląd katalogu
- 351 Łączna liczba firm
- 3.2 Średnia ocena
- 73% Z opiniami
- 60% Ze zdjęciami
Znaleziono 351 wyników
Przeglądaj institute w województwie Mazowieckim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 351 wyników w województwie Mazowieckim. Średnia ocena 3.2/5 na podstawie 17,585 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera institute z miast takich jak Warszawa, Radom, Otwock, Piastów, Zielonka i innych.
“Nigdy nie sadziłam, że usiądę za sterami samolotu którego raczej jestem pasażerką w drodze na wakacje a nie w roli drugiego pilota. Niesamowite przeżycie i tym większy podziw dla prawdziwych pilotów za ogarnianie tych wszystkich pokręteł i guziczków. Pan Adrian cierpliwie, ale też w bardzo przystępny sposób wyjaśnił działanie Boeinga. Z jego nieocenioną pomocą dolecieliśmy do Łodzi i nie zahaczyliśmy o komin, który ktoś postawił na drodze podchodzenia do lądowania. Dziękujemy za niesamowitą przygodę i nowe doświadczenia!”
“Najlepsza stacja diagnostyczna w okolicy. Szybko i profesjonalnie wykonany przegląd, bez stresu i w przyjaznej atmosferze. Polecam!”
“Bardzo fajna przygoda i profesjonalna obsługa. Instruktor wybiera fajna traske i widać że dużo lata. Chętnie powtórzę :)”
“Karolinka to wspaniała osoba. Pełen profesjonalizm, podejście do pacjenta, empatyczna , otwarta na potrzeby klienta. Dzięki Niej mąż zgodził się na depilację w miejscach intymnych. Ja wykonuje u Karolinki kolejne zabiegi, wszystkie wykonane na 100%. Muszę też napisać o Paniach z recepcji, miłe, pomocne, wiedzą jak wygląda każdy zabieg , doradzą. Wspaniałe dziewczyny. Nie znajdziecie minusów korzystając z usług Diamond. Polecam.”
“Przeprowadza badania, ogień nie ma dla nich tajemnic.”
“Ciekawe spotkania, ciekawe wystawy. Polecam.”
“W listopadzie 2023 roku wziąłem udział w kursie "Laborant w Laboratorium betonu i kruszyw", które organizował Instytut Techniki Budowlanej. Był to jeden z najlepszych, a może i nawet najlepszy kurs, w jakim brałem udział. Zakres materiału, jaki został przygotowany przez osoby odpowiedzialne za organizację kursu przekraczał najśmielsze oczekiwania. Osoby, które prowadziły zajęcia teoretyczne i praktyczne były bardzo dobrze przygotowane do tego, po prostu profesjonaliści. Chętnie odpowiadali na pytania, dokładnie wyjaśniali i upewniali się, że przekazywane informacje są zrozumiałe dla wszystkich uczestników kursu. Zajęcia praktyczne były bardzo ciekawe i prowadzący zapraszali do wykonywania ćwiczeń uczestników kursu, dzięki czemu można było łatwiej przyswoić wiedzę. Szkoda jedynie, że kurs był krótki i organizatorzy musieli trochę się spieszyć, by zrealizować cały przewidziany materiał. W Instytucie panowała bardzo miła atmosfera. Nawet inni pracownicy, nie zaangażowani w kurs, byli mili dla uczestników i również zagadywali w wolnej chwili na tematy z branży. Na kolejny plus zasługuje dostęp do kawy, herbaty i wody oraz do słodkiej przekąski, co umilało przerwy. Obiady Instytut zapewnił na stołówce sąsiadującej Politechniki. Bardzo miło wspominam ten kurs i mam nadzieję, że będzie mi dane uczestniczyć w innym kursie organizowanym przez ITB.”
“Piękne miejsce, bardzo dobre jedzenie.”
“To miejsce ma przekonującą lokalizację.”
“⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Niesamowite przeżycie! Lot śmigłowcem przerósł moje oczekiwania – widoki zapierały dech w piersiach, a cały przelot był wyjątkowo komfortowy i bezpieczny. Profesjonalna załoga zadbała o każdy szczegół, dzięki czemu czuliśmy się wspólnie z drugą połówką naprawdę spokojnie i mogliśmy w pełni cieszyć się tą wyjątkową chwilą. Zdecydowanie polecam każdemu, kto chce poczuć emocje związane z podróżą w powietrze i zobaczyć świat z zupełnie innej perspektywy!”
“ISLW - to szkoła dla wszystkich, którzy chcą się uczyć języków obcych w miłej i przyjaznej atmosferze. Profesjonalni i doświadczeni lektorzy prowadzą bardzo ciekawe zajęcia, dostosowując metody nauczania do wieku, poziomu językowego i preferencji uczniów. Indywidualne podejście do każdego klienta oraz przystępne ceny - naprawdę warto!”
“Najlepszy ośrodek do wykonania szkolenia ATPL (A). Polecam! // Best ATO to complete your ATPL (A) training. 5/5.”
“Jestem zachwycona obsługa i jedzeniem przy evencie świątecznym, który tam zorganizowałam. PRZEPYSZNE jedzenie (bierzcie zawsze pasztet) - to jest obłęd! Obsługa pan przy evencie, które wszystko pięknie układały na bardzo wysokim poziomie - nie było bałaganu w jedzeniu przez cały event, wszystko było na bieżąco pięknie dokładane. Przestronne sale z świątecznym klimatem, łatwy dojazd, parking na miejscu. Projektor do prezentacji mógłby być lepszej jakości, ale to absolutnie minimalna uwaga w stosunku do zadowolenia w tym miejscu:) wszystko przebiegło absolutnie bezproblemowo! Będę polecać i wrócę na pewno. Nie jest tanio, nie jest drogo, ale jakość proporcjonalna do ceny!”
“Dziękuję całemu zespołowi szkoły za doskonale zorganizowane zajęcia! Ukończyłem kurs od poziomu A1 do B1 i już za miesiąc będę zdawać egzamin państwowy. Jestem pewien, że poradzę sobie bez problemu dzięki zdobytej wiedzy i wsparciu lektorów. Bardzo dziękuję za profesjonalizm i atmosferę! Kontynuuję naukę dalej.”
“Bardzo bardzo mi ludzie tylko ta restauracja jak by stanęła w miejscu 20lat temu”
“Źródło wiedzy fotowoltaiczne utworzone przez St. PIETRUSZKO”
“Fajny sklep z szerokim asortymentem. Pani sprzedająca służy pomocą i doradza. Przyszłam po prezent dla fana domowych wyrobów i byłam miło zaskoczona. Na pewno będę tu wstępować. Ceny niewygórowane, oferta obszerna.”
“Szkoła ma swój pozytywny, wręcz domowy, przyjazny klimat. Zawsze czułem się tam dobrze, bezpiecznie. Aż chciałem się uczyć. Dała mi solidne podstawy do pracy i co więcej - rozwoju. Kierunki społeczne, które ukończyłem związane były z terapią uzależnień oraz z poradnictwem i terapią małżeńską.”
“Dużo praktycznej wiedzy przekazywane w przystępny i pogodny sposób. Treningi wszechstronne, trochę stójki, minimum parteru. Tak jak lubie. Z parkowaniem tylko bywa słabo ale to już inna sprawa.”
“Najlepszy salon kosmetyczny w Warszawie - Yasumi Ursynów. Profesjonalna obsługa, miła atmosfera, wysoki poziom usług, podejście do klienta - za to cenię ten salon. Pani Ewelina to najlepsza kosmetyczka, która dba o każdy szczegół podczas wykonywania różnych zabiegów. Bardzo polecam każdemu wizytę w tym salonie.”
“Bardzo mili i pomocni ludzie sprawa załatwiona pozytywnie Po pierwszej wizycie. Polecam!”
“Doskonale zorganizowane centrum treningowe na A320 i B737. Nowe symulatory, profesjonalna ekipa, świetna lokalizacja!”
“Duży instytut, badający wyroby budowlanej o ugruntowanej na arenie międzynarodowej renomie. Nic więcej, jak myślę, dodawać nie trzeba.”
“Profesjonalne podejście, bez zastrzeżeń”
“Do kliniki Mirai trafiłam po wcześniejszym, nieskutecznym leczeniu zastrzykami sterydowymi bolącej pięty (początki ostrogi), którą przeciążyłam na treningach badmintona. W klinice Mirai lekarz zrobił USG i zaproponował dwie metody leczenia do wyboru, jedną z nich była rehabilitacja. Długo zwlekałam z podjęciem leczenia bo nie wierzyłam, że to może mi pomóc. Jednak ból był na tyle silny, że końcu zapisałam się na rehabilitację - trafiłam w Mirai do Pana mgr Piotra Wojdygi. Pan Piotr jest przesympatyczny i bardzo profesjonalny, szczegółowo opisał jakich rezultatów mogę się spodziewać w jakim czasie, zalecił też ćwiczenia w domu. W sumie miałam 15 sesji rehabilitacyjnych - i pięta przestała boleć! Nie czuję bólu już od dłuższego czasu, wczoraj zrobiłam ponad 14 tyś kroków i pięta nie bolała, co wcześniej byłoby nie do pomyślenia. Szczerze polecam tą klinikę i Pana Piotra - nawet największym niedowiarkom. Żałuję, że męczyłam się z bólem tyle czasu zamiast zacząć rehabilitację od razu, wtedy efekty mogłyby się pojawić szybciej. Panie Piotrze - dziękuję i życzę wszystkiego dobrego!”
“Miejsce warte odwiedzenia. Miła obsługa”
“Ok ochroniarze na bramie nie byli problematyczni.”
“Super szkoła! Egzamin na PPL to formalność po tak świetnym szkoleniu. Jeśli dysponujesz czasem to PPL ogranicza tylko pogoda. :) Samoloty i instruktorzy dostępni i bardzo pomocni. Na pewno będę kontynuował naukę w Smartaero :)”
“Fajnie że takie centrum badawcze jest. Czasem jednak mam wrażenie że tam te solary to tylko do ekspresu do kawy... Ale ok, naukowcy czasem są niezrozumiali.”