Opinie

  1. MC ★★★☆☆

    Po prostu przeciętna noclegownia przy drodze. Ani jakoś specjalnie nie znajdziecie tutaj luksusów, ani jakiś wielkich niedogodności może poza tym że czuć czasem zapach z rur w łazience. Jest łóżko, jest biurko, bez szału ale spełniają swoje zadania.

  2. Olga Borymska ★☆☆☆☆

    Zawiodłam się pobytem w tym „hotelu”. Na wstępie chcę zaznaczyć, że nie liczę na jakąkolwiek adekwatną reakcję właściciela na moją opinię (analizując poprzednie odpowiedzi do podobnych opinii), po prostu chcę ostrześ innych osób przed wyborem tego miejsca. Wybrałam ten hotel ze względu na lokalizację i pozytywne opinie. Niestety po tym, jak przekroczyłam próg pokoju, byłam totalnie rozczarowana tym, co zastałam na miejscu. Zacznę od tego, że hotel nie ma odpowiednej ilości miejsc parkingowych na ilość pokoi. Na pierwszy rzut oka w pomieszczeniu wyglądało wszytko normalnie, ale zapach, który poczułam na wejściu zmusił mnie otworzyć okno gdzie zobaczyłam brud, poszarpaną ścianę i pajęczynę. Niby nic takiego, co mnie tam obchodzi ta ściana, ale kolejna dziura rzuciła mi się w oko przy drzwiach do łazienki. Na tym się nie skończyło ponieważ na tych drzwiach klamka trzymała się z ostatnich sił. W łazience brudne lustro nad wanną i zardzewiały, oklejony jakąś taśmą grzejnik żeby nie ciekła z niego woda. Była deska do krojenia, ale po co ona jest jeśli nie ma noża? I w ogóle żadnych sztućców, nawet łyżeczki. Najbardziej obrzydliwe było łóżko. Białe plamy na kołdrze nieznanego pochodzenia. Stara, żółta plama na poszewce od poduszki i multum włosów od osób, które mieszkały tu wcześniej, z różnych części ciała. Ściany są zrobione z kartonu i słychać każdy dźwięk z sąsiednich pokoi, słychać o czym rozmawiają, słychać kroki. Ogólnie bardzo niechlujne miejsce, które nie jest warte swojej ceny. Niżej dołączam zdjęcie. Ta opinia nie jest dla w właściciela, ponieważ zdaję sobie sprawę że zaraz zostanę oskarżona, że to ja obrudziłam pościel, to są moje włosy, ja wyrwałam klamkę z drzwi i obrudziłam ściany. Ja chcę pokazać jak naprawdę traktuje się tu gości. Nie polecam tego miejsca i radzę omijać szerokim łukiem. Lepiej dołożyć więcej, znaleźć dobre miejsce i spać w komfortowych warunkach.

  3. Jarosław Kowalewski ★★★★★

    Byliśmy przejazdem. O wyborze zdecydowała lokalizacja, blisko trasy. Piszę lokalizacja choć sam wjazd pod gościniec jest nieco ukryty. Zjechaliśmy przejazdem pomiędzy pasem drogowym i dalej wąską drogą pomiędzy innymi posesjami. GPS się przydał. Na miejscu bezpłatny, choć wisi tabliczka, że płatny parking. Był pełny. Wcześniej rezerwując poprosiliśmy i miejsce parkingowe i ostatecznie znalazło się takie. Na wejściu sympatyczny chłopak i krótka informacja: pokój tam, kuchnia tam, proszę wodę - podał 2 butelki. Weszliśmy schodami na pierwsze piętro. Wąski korytarz i pokój. Ten niewielki, ale z łóżkiem małżeńskim. Łóżko, ręczniki łazienka, lodówka, tv, czajnik, kawa, herbata - wszystko ok. Nie mamy zastrzeżeń choć trzeba mieć świadomość, że to nie Wersal. Nocleg w trasie dla w osób. Generalnie polecam. Jest dobrze.

  1. Karol Górniak ★★☆☆☆

    Łóżka nie wygodne. Pościel lata świetności ma za sobą. Śniadanie 36 zł jedyny plus tego śniadania to że była możliwość zjedzenia o 6:30. Byliśmy w trzy osoby, dwójka dostała po dwie parówki a trzeci jajecznicę. Parowki zepsute kwasne, niejadalne.

  2. Iwona Deja-Zięba ★☆☆☆☆

    Podczas ostatniego wyjazdu służbowego zdecydowałam się na ten nocleg. Rezerwacja była dość spontaniczna, więc nie miałam zbyt wiele czasu na dokładne sprawdzenie opinii. Lokalizacja obiektu była dla mnie bardzo dogodna bo blisko celu mojej podróży. Obsługa recepcji była miła, choć ze względu na barierę językową (pani była Ukrainką) komunikacja wymagała nieco więcej cierpliwości. Niestety, największym rozczarowaniem okazał się sam pokój. Już na początku zauważyłam brudną pościel – na prześcieradle był włos, a poszewki miały widoczne plamy. Dodatkowo, w łazience występowały problemy z odpływem wody pod prysznicem. W pokoju panował nieprzyjemny zapach, a hałasy dobiegające z korytarza i innych pokoi znacznie utrudniały wypoczynek. Ogólnie rzecz biorąc, warunki w pokoju były znacznie poniżej moich oczekiwań, nawet biorąc pod uwagę cenę noclegu. Z tego względu wystawiam obiektowi ocenę 2. Zmieniam opinię na 1 za odpowiedź obiektu, który przerzuca odpowiedzialność na mnie, za brudną pościel. To niedopuszczalne postępowanie!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Gościniec Margo?

Gościniec Margo znajduje się przy Aleja Krakowska 39, 05-090 Janki, Polska

Jak można dotrzeć do Gościniec Margo?

Do Gościniec Margo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements