Przegląd katalogu
- 76 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 58% Ze zdjęciami
Znaleziono 76 wyników
Przeglądaj grocery store w Płońsku, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 76 wyników w Płońsku, Mazowieckie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 14,119 opinii i ocen.
“Bardzo ładny sklep, uporządkowany bez palet w alejkach, pani przy ladzie mięsnej również przemila.Bardzo dużo asortymentu do wyboru. Pani przy kasie bardzo miła, nie mam zarzutów do obsługi sklepu. Jest to idealny sklep na drobne osiedlowe zakupy.”
“mało ludzi, fenomen wojewódzki, zaskakują ca oferta - pozytywnie karze ruszać i cofać, tak by 4000 kroków wyrobić”
“Polecam... Sklep na wysokim standardzie obsługi, czysciutko, miła atmosfera. Zmiana kierownictwa jak najbardziej na plus.”
“Promocje super zawsze czytelnie dla kazdego ,zaskoczenie fajne przy kasie polecam!”
“Bardzo miła obsługa. A szefowa pani Ania to czysty profesjonalizm . Oby więcej takich.”
“Najlepsza Żabka w mieście. Po zmianie właściwościciela pełna profeska.”
“Bardzo cenię sobie ten sklep.Taki ostatni mochikanin wśród lokalnych sklepów.Warto tam robić zakupy bo mają masę polskich produktów i tym samym wspierają polskich przesiębiorców.Dziękuję też za to,że zmieniła się ochrona bo poprzednia podczas pandemii była zbytnio natarczywa.Pozdrawiam”
“Dobrze utrzymany , czysty z super obsługą .”
“Każdemu coś wczoraj o czymś zapomni.taki sklep jest ok..♡”
“nie było kawy w puszcze a w działdowie była”
“Uwielbiam robić zakupy w sklepach sieci Kaufland mój Kaufland jest w nowym dworze mazowieckim lecz ostatnio byliśmy przyjazdem w miejscowości Płońsk odwiedziliśmy ten sklep bardzo czysto schudnie. Doszło do nabicia źle jednego produktu na paragonie bez najmniejszego problemu kierowniczka drugiej zmiany pani Matylda rozwikłała nasz problem oddała naszą różnicę. Natomiast nie to jest godne pochwały natomiast zachowanie pani Matyldy!! Tego dnia również pod sklepem niestety była prowadzona nielegalna zbiórka pieniędzy. Po zgłoszeniu pani matyldzie tej informacji że ta osoba bardzo zaczepia ludzi pani Matylda niezwłocznie zainterweniowała. Zapewniając nam klientom bezpieczeństwo oraz komfort zakupów. Uważam że pani Matylda powinna być nagrodzona za wzorową postawę w pracy.”
“Na wstępie napisze, że jestem klientem w zasadzie od początku istnienia tego sklepu. Kupowałem tam większość sprzętów rtv i agd, zaczynając od suszarki, przez smartfon czy telewizor, na lodówce kończąc. Ostatnio kupowałem dwa laptopy. Stąd też moje zdziwienie, gdy czytam negatywne opinie. Za każdym razem zostałem obsłużony z największą starannością i zaangażowaniem. Często obsługiwała mnie Pani Kasia, a ostatnio Pani Magda. Miłe i kompetentne Panie. Doradziły, wytłumaczyły wszystko tak jak trzeba. Jest takie jedno mądre przysłowie które mówi, że u siebie nie zauważy się belki w oku ale u kogoś każdą najdrobniejszą wadę. Sam pracuje w handlu już przeszło 10 lat i powiem jedno: najgorsza praca to jest praca z ludźmi. Tam gdzie klientem jest człowiek. Trochę empatii i zrozumienia drodzy Państwo bo kiedyś to wy możecie poczytać na swój temat takie ciekawe opinie.”
“Dobrze zaopatrzony sklep. Mimo tego, że punkt umieszczony przy wylotówce z miasta na półkach tylko niewielkie braki i nieporządek. Bardzo miła obsługa.”
“Świetne produkty świeże owoce i warzywa , ceny bardzo przystępne . Obsługa tego sklepu też jest na 5 gwiazdek .”
“Przytulnie, przestronnie i zawsze można kupić świeże wypieki.”
“Dzisiejszego poranka byłam na zakupach i bardzo miło przywitała Mnie od samego wejscia Pani Anna. Sympatyczna i bardzo pomocna. Taki personel uśmiechnięty jest mało spotykany. Pozdrawiam serdecznie.”
“Bardzo miła obsługa, profesjonalna praca Pan Bartosz TOP”
“Fajny sklep ludzie mili dosłownie wszystko tam się kupi polecam fajny sklep”
“Polecam, alkohol klepie lepiej niż z innych sklepów”
“Kompletnie nie rozumiem negatywnych opinii na temat obsługi... Za każdym razem spotykam się wyjątkową uprzejmością! Co więcej, pracownicy sami wychodzą z inicjatywą pomocy, z czym nie spotykam się zbyt często. Także ode mnie 5 gwiazdek i wyrazy uznania dla obsługi sklepu.”
“Na plus lokalizacja mimo ograniczonej powierzchni sklepu dobrze i przemyślanie rozmieszczony towar”
“Doskonale zaopatrzony sklep spożywczy, Świerże wędliny i sery, nabiał napoje i alkohole. Można tu kupić doskonała chałwę, mrożonki , jest też dział z chemią gospodarczą. Bardzo dobrej jakości towar i szeroki wybór asortymentu, koneserzy produktów z wyższej półki też znajdą coś dla siebie. Świetnie zaopatrzony warzywniak.”
“Dla mnie świetne miejsce. Dzieci rosną jak szalone a za grosze kupię ciszej którego nie będzie mi szkoda wyrzucić jak pobrudzi. W dodatku multum drobiazgów do domu.”